Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
TXINGUDI ZUBIEDER | IRAULI BOSTEKO K.K. | sáb | 19:00 | |
BQD BIDAIAK PULPO EK | ZUHEGAN Orio Eragin | sáb | 18:00 | |
URNIETA QUEL ABOGADOS | URBIL-USURBIL K.E. | dom | 11:30 | |
ALOÑA MENDI | SAIEKO MON PAPERDENDA | dom | 13:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
TOLOSA CF ESKUBALOIA | MUNTTARPE KAIALDE | sáb | 20:00 | |
UROLA E.K. CONS. ANTIO | URKABE DONIBANE | sáb | 18:00 | |
ORDIZIA BIOK2.COM | LA SALLE LEGAZPI | dom | 12:30 | |
EREINTZA BEISSIER | Egia Belea Taberna | sáb | 16:45 | |
DESCANSO | BORDA ARDOAK ZKE |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo | |
---|---|---|---|---|---|
TXINGUDI GOIBAR | Egia Kosko Taberna | sáb | 17:30 | ||
SAIEKO SARDEXKA TABERNA | MUNTTARPE IRIARTE ENEA ERRETEGIA | dom | 13:00 | ||
arbitros:
|
|||||
HERNANI PAPELERA ZIKUÑAGA E.T. | BERA BERA | sáb | 18:00 | ||
DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE MITXINTXOLA | NEUMATICOS BAYONA PULPO EK | sáb | 18:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE KALABURTZA | ERREKA Bergara KE | sáb | 20:00 | |
C.D.B. LEIZARAN | UROLA E.K. CRIST. GOHIERRI | sáb | 17:00 | |
LURKIDE LEGAZPI | ORDIZIA ESKUBALOIA | sáb | 15:45 | |
Egia Kata Taberna | DESCANSO |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
ID TRANS BIDASOA IRUN | HERNANI E.T. | sáb | 16:00 | |
UROLA E.K. A. ARANZADI | ALOÑAMENDI | dom | 11:15 | |
C.D.B. LEIZARAN | HETTICH ZKE | sáb | 15:30 | |
HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA | URNIETA GURIA JATETXEA | sáb | 15:30 | |
INMO AZKUE PULPO EK | SAIEKO TALLERES AUTO OSINAGA EUROREPAR | dom | 12:45 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
EREINTZA BEISSIER | DECA ELGOIBAR | sáb | 13:15 | |
ORDIZIA ESKUBALOIA | INGOU ARRASATE EB | sáb | 11:30 | |
AMENABAR ZKE | BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA BIDASOA | dom | 13:00 | |
Egia Kopidin | DONIBANE ESKUBALOIA | sáb | 18:00 | |
KARIBE ZAHARRA LEGAZPI | DESCANSO |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
DESCANSO | BM BIDASOA-IRUN | |||
TOLOSA CLUB DE FUTBOL | INMO ZUMAIA PULPO EK | dom | 10:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
DESCANSO | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | |||
MEK EIBAR ESKUBALOIA | EREINTZA AGUAPLAST | dom | 11:30 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
INGOU ARRASATE EB | EREINTZA BEISSIER LEZO | sáb | 18:00 | |
DHEMEN Orio Eragin | ORDIZIA LEIZEA | sáb | 17:45 | |
USURBIL K.E. | ZURIZURI GROUP LEGAZPI | sáb | 15:30 | |
AIALA A ZKE | ASTIGARRAGAKO MUNDARRO | sáb | 13:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
IRAULI ESKUBALOIA | DESCANSO | |||
URNIETA KAMOX PRECISION MACHINING | Egia Seicar | sáb | 11:15 | |
MUNTTARPE | HERNANI KEM ONE E.T. | dom | 10:00 | |
DEUKO IZARRA ELGOIBAR | IRUDEK BIDASOA IRUN | sáb | 18:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
LACTURALE BERA BERA | C.D.B. LEIZARAN | sáb | 18:10 | |
DESCANSO | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
GARAJE AXIRI PULPO EK | OÑABIKE ALOÑA MENDI K.E. | sáb | 12:30 | |
DESCANSO | GOIZPER Bergara KE |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
EREINTZA AGUAPLAST | CIMDE ELGOIBAR | sáb | 15:00 | |
SINERGIA Orio Eragin | MEK EIBAR ESKUBALOIA | sáb | 16:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
BIDASOA IRUN | DESCANSO | |||
MEK EIBAR ESKUBALOIA | HERNANI ONDDI E.T. | dom | N/D | |
SAIEKO BAR OXKARBI | USURBIL K.E. | sáb | 16:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
Egia MU Harategia | DESCANSO | |||
KOPA TOLOSA CF ESKUBALOIA | AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA BIDASOA | dom | 10:00 | |
AMENABAR ZKE | TXINGUDI DONE PEDRO | sáb | 11:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | DESCANSO | |||
ORDIZIA ESKUBALOIA | KOPA HIRU THERMIK ALOÑAMENDI | dom | 11:00 | |
TAOSA PULPO EK | ATMOSFERA Bergara KE | sáb | 15:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
ZAISA BIDASOA-IRUN | LEIZARAN URDINA |
Aplazado |
||
DESCANSO | URANGADEKO PULPO EK |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
EREINTZA AGUAPLAST | HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA | sáb | 15:30 | |
UROLA E.K. RSA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
Aplazado |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
LEIZARAN URDINA | DESCANSO | |||
NEURRI ELGOIBAR | KOPA ORDIZIA ENIRIO | sáb | 13:00 | |
DIKAR Bergara KE | UROLA E.K. EUTSI | sáb | 18:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
SAIEKO ELIZALDE JATETXEA | BM BIDASOA IRUN | sáb | 17:30 | |
Summer in the USA Orio Eragin | CREADOS PULPO EK | sáb | 10:30 | |
LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | sáb | 15:30 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
USURBIL K.E. | DESCANSO | |||
MUNTTARPE | AIALA A ZKE | sáb | 17:00 | |
TALAIA PULPO EK | Egia Ordizi Taberna | dom | 11:15 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
MEK EIBAR ESKUBALOIA B | DESCANSO | |||
ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR | CARTONAJES ARREGUI ALOÑA MENDI K.E. | sáb | 11:30 | |
HERNANI ALAIA ODONT. E.T. GR | LEIZARAN TXURIA | dom | 12:00 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
SAIEKO OLATZ IBARRA ILEAPAINDEGIA | DESCANSO | |||
EREINTZA BEISSIER | AIALA B ZKE | dom | 11:00 | |
NESKA POLITA BIDASOA IRUN | BERA BERA URDINA | sáb | 10:45 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
LEIZARAN HORIA | DESCANSO | |||
INGOU ARRASATE EB | HERNANI ALAIA ODONT. E.T. TX | sáb | 16:00 | |
ALOÑAMENDI | KOPA ORDIZIA OIANGU |
Aplazado |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | DESCANSO | |||
ENDAÑETA PULPO EK | ZUDUGARAI Orio Eragin | sáb | 16:30 |
Local | Visitante | Día | Hora | Campo |
---|---|---|---|---|
MEK EIBAR ESKUBALOIA | LACTURALE BERA BERA | sáb | 16:45 | |
DESCANSO | SALENTO GELATI ELGOIBAR |
bacalaos santymar hondarribia bidasoa
egia kopidin
cartagena c.f.
real oviedo s.a.d.
bacalaos santymar hondarribia bidasoa 18
egia kopidin 30
levante las planas f.c.
barcelona f.c.
sevilla f.c. s.a.d.
real c.d.mallorca s.a.d.
grupo inmapa filipenses 76
ulacia grupo zke 67