Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketaren egutegia

KUTXA LIGA 2019

 1 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko urtarrilak 12
ZALEAK
22
GOIERRI A
Christian Aranzabal Larrañaga
1 0
Iñaki Hernandez Sanchez
Imanol Olabarria Iztueta
1 0
Iñigo Etxaniz Mendiguren
Lander Juaristi Lasa
0 1
Francisco Javier Osinaga Ibarrola
Lander Egaña Iztueta
0 1
Julio Baeza Malmierca
ARRASATE-ARLUTZ E
31
ARRASATE-ARLUTZ D
Josu Tornay Gómez (K)
1 0
Harri Lasa Bengoa
Haizea Tornay Belategi
1 0
Oier Etxebeste Rodrigo
Aritz Tornay Belategi
1 0
Aitor Gallego Bereziartua
Xabier Gallego Bereziartua
0 1
Jurgi Etxebeste Bolinaga
XAPUTARRAK B
31
ANAITASUNA KAKUTE B
Iñaki Uranga Odriozola (K)
0 1
Juan Carlos Valor Murillo
Aitor Elustondo Otaegi
1 0
Igor Arambarri Cavero
Juan Carlos Fernandez Salas
1 0
Judith Goenaga Uranga
Aner Alonso Odriozola
1 0
Denis Valor Muñoz
ATSEDENA EIBAR B
OLAN ARKITEKTURA
31
ITS SECURITY
Mikel Fidalgo Carrera (K)
0,5 0,5
Ivan Fernandez Rodriguez
Lander Aguirregomezkorta Arriaga
1 0
Tomas Conde Borrajo (K)
Iñaki Burunza Tornos
1 0
Vicente Santos Arguinchona
Eduardo Alonso Lopez
0,5 0,5
Sergio Fernandez Rodriguez

 2 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko urtarrilak 19
GOIERRI A
40
ITS SECURITY
Iñaki Hernandez Sanchez
1 0
Tomas Conde Borrajo (K)
Iñigo Etxaniz Mendiguren
1 0
Vicente Santos Arguinchona
Francisco Javier Osinaga Ibarrola
1 0
Santiago Fernandez Perez
Julio Baeza Malmierca
1 0
Andoni Lersundi Perez
EIBAR B
0,53,5
OLAN ARKITEKTURA
Adrian Martinikorena Arkauz
0,5 0,5
Jon Esnaola San sebastian
Oier Garcia Gonzalez
0 1
Mikel Fidalgo Carrera (K)
Aitor Beorlegui Gonzalez
0 1
Iker Ruiz Iñurrieta
Lander Aja Fernandez
0 1
Eduardo Alonso Lopez
ANAITASUNA KAKUTE B ATSEDENA
ARRASATE-ARLUTZ D
13
XAPUTARRAK B
Harri Lasa Bengoa
0,5 0,5
Iñaki Uranga Odriozola (K)
Oier Etxebeste Rodrigo
0,5 0,5
Aitor Elustondo Otaegi
Asier Lasa Garmendia
0 1
Juan Carlos Fernandez Salas
Jurgi Etxebeste Bolinaga
0 1
Julen Uranga Garate
ZALEAK
22
ARRASATE-ARLUTZ E
Iraitz Artola Alberdi
0 1
Josu Tornay Gómez (K)
Iraitz Arizabaleta Ganchegui
1 0
Haizea Tornay Belategi
Christian Aranzabal Larrañaga
0 1
Aritz Tornay Belategi
Iñaki Rouco Fernández
1 0
Xabier Gallego Bereziartua

 3 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko urtarrilak 26
ARRASATE-ARLUTZ E
22
GOIERRI A
Josu Tornay Gómez (K)
1 0
Iñaki Hernandez Sanchez
Haizea Tornay Belategi
1 0
Txema Iriberri Berrueza
Aritz Tornay Belategi
0 1
Julio Baeza Malmierca
Xabier Gallego Bereziartua
0 1
Juan Carlos Martin Bermejo
XAPUTARRAK B
2,51,5
ZALEAK
Aitor Elustondo Otaegi
0,5 0,5
Iraitz Artola Alberdi
Cesar Cristian Cretu
0 1
Iraitz Arizabaleta Ganchegui
Gorka Uranga Garate
1 0
Christian Aranzabal Larrañaga
Miguel Angel Gomez Montecelo
1 0
Imanol Olabarria Iztueta
ATSEDENA ARRASATE-ARLUTZ D
OLAN ARKITEKTURA
3,50,5
ANAITASUNA KAKUTE B
Jon Esnaola San sebastian
1 0
Juan Carlos Valor Murillo
Iker Ruiz Iñurrieta
1 0
Judith Goenaga Uranga
Iñaki Burunza Tornos
1 0
Denis Valor Muñoz
Roberto Kerexeta Zulaika
0,5 0,5
Darwin Garcia rivas
ITS SECURITY
40
EIBAR B
Ivan Fernandez Rodriguez
1 0
Adrian Martinikorena Arkauz
Santiago Fernandez Perez
1 0
Oier Garcia Gonzalez
Jon Aingeru Gurrrutxaga Perez
1 0
Aitor Beorlegui Gonzalez
Andoni Lersundi Perez
1 0
Lander Aja Fernandez

 4 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko otsailak 2
GOIERRI A
13
EIBAR B
Iñaki Hernandez Sanchez
0 1
Adrian Martinikorena Arkauz
Iñigo Etxaniz Mendiguren
1 0
Oier Garcia Gonzalez
Julio Baeza Malmierca
0 1
Aitor Beorlegui Gonzalez
Diego Bilbao Beraza (K)
0 1
Lander Aja Fernandez
ANAITASUNA KAKUTE B
1,52,5
ITS SECURITY
Juan Carlos Valor Murillo
0,5 0,5
Tomas Conde Borrajo (K)
Imanol Larrañaga Galan
1 0
Sergio Fernandez Rodriguez
Josue Goenaga Uranga
0 1
Santiago Fernandez Perez
Darwin Garcia rivas
0 1
Andoni Lersundi Perez
ARRASATE-ARLUTZ D
04
OLAN ARKITEKTURA
Harri Lasa Bengoa
0 1
Jon Esnaola San sebastian
Oier Etxebeste Rodrigo
0 1
Mikel Fidalgo Carrera (K)
Aitor Gallego Bereziartua
0 1
Iñaki Burunza Tornos
Jurgi Etxebeste Bolinaga
0 1
Eduardo Alonso Lopez
ZALEAK ATSEDENA
ARRASATE-ARLUTZ E
40
XAPUTARRAK B
Josu Tornay Gómez (K)
1 0
Iñaki Uranga Odriozola (K)
Miguel Angel Mateos Sanchez
1 0
Aitor Elustondo Otaegi
Haizea Tornay Belategi
1 0
Juan Carlos Fernandez Salas
Aritz Tornay Belategi
1 0
Gorka Uranga Garate

 5 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko otsailak 9
XAPUTARRAK B
3,50,5
GOIERRI A
Aitor Elustondo Otaegi
0,5 0,5
Iñigo Etxaniz Mendiguren
Juan Carlos Fernandez Salas
1 0
Francisco Javier Osinaga Ibarrola
Cesar Cristian Cretu
1 0
Julio Baeza Malmierca
Miguel Angel Gomez Montecelo
1 0
Juan Carlos Martin Bermejo
ATSEDENA ARRASATE-ARLUTZ E
OLAN ARKITEKTURA
3,50,5
ZALEAK
Jon Esnaola San sebastian
1 0
Iraitz Artola Alberdi
Mikel Fidalgo Carrera (K)
0,5 0,5
Iraitz Arizabaleta Ganchegui
Iker Ruiz Iñurrieta
1 0
Imanol Olabarria Iztueta
Iñaki Burunza Tornos
1 0
Ibai Sanz Zubizarreta
ITS SECURITY
2,51,5
ARRASATE-ARLUTZ D
Tomas Conde Borrajo (K)
0,5 0,5
Harri Lasa Bengoa
Vicente Santos Arguinchona
0 1
Oier Etxebeste Rodrigo
Sergio Fernandez Rodriguez
1 0
Asier Lasa Garmendia
Andoni Lersundi Perez
1 0
Jurgi Etxebeste Bolinaga
EIBAR B
31
ANAITASUNA KAKUTE B
Adrian Martinikorena Arkauz
1 0
Gaizka Alberdi Jarit (K)
Oier Garcia Gonzalez
1 0
Igor Arambarri Cavero
Aitor Beorlegui Gonzalez
1 0
Josue Goenaga Uranga
Lander Aja Fernandez
0 1
Darwin Garcia rivas

 6 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko otsailak 16
GOIERRI A
04
ANAITASUNA KAKUTE B
Juan Jose Muñoz Tejedor
0 1
Juan Carlos Valor Murillo
Iñaki Aitor Vicente De Vera Sequea
0 1
Imanol Larrañaga Galan
Juan Carlos Martin Bermejo
0 1
Gaizka Alberdi Jarit (K)
Diego Bilbao Beraza (K)
0 1
Denis Valor Muñoz
ARRASATE-ARLUTZ D
22
EIBAR B
Harri Lasa Bengoa
0 1
Adrian Martinikorena Arkauz
Oier Etxebeste Rodrigo
1 0
Oier Garcia Gonzalez
Aitor Gallego Bereziartua
0 1
Aitor Beorlegui Gonzalez
Jurgi Etxebeste Bolinaga
1 0
Lander Aja Fernandez
ZALEAK
1,52,5
ITS SECURITY
Iraitz Arizabaleta Ganchegui
0,5 0,5
Ivan Fernandez Rodriguez
Xabier Moñux Chinchurreta
0 1
Tomas Conde Borrajo (K)
Iñaki Rouco Fernández
0 1
Santiago Fernandez Perez
Lander Juaristi Lasa
1 0
Andoni Lersundi Perez
ARRASATE-ARLUTZ E
13
OLAN ARKITEKTURA
Josu Tornay Gómez (K)
1 0
Jon Esnaola San sebastian
Haizea Tornay Belategi
0 1
Mikel Fidalgo Carrera (K)
Aritz Tornay Belategi
0 1
Iñaki Burunza Tornos
Xabier Gallego Bereziartua
0 1
Eduardo Alonso Lopez
XAPUTARRAK B ATSEDENA

 7 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko otsailak 23
ATSEDENA GOIERRI A
OLAN ARKITEKTURA
1,52,5
XAPUTARRAK B
Jon Esnaola San sebastian
0 1
Iñaki Uranga Odriozola (K)
Mikel Fidalgo Carrera (K)
0,5 0,5
Aitor Elustondo Otaegi
Roberto Kerexeta Zulaika
0,5 0,5
Cesar Cristian Cretu
Eduardo Alonso Lopez
0,5 0,5
Miguel Angel Gomez Montecelo
ITS SECURITY
13
ARRASATE-ARLUTZ E
Ivan Fernandez Rodriguez
0 1
Josu Tornay Gómez (K)
Tomas Conde Borrajo (K)
0 1
Miguel Angel Mateos Sanchez
Sergio Fernandez Rodriguez
0 1
Haizea Tornay Belategi
Santiago Fernandez Perez
1 0
Aritz Tornay Belategi
EIBAR B
22
ZALEAK
Adrian Martinikorena Arkauz
0,5 0,5
Iñaki Rouco Fernández
Oier Garcia Gonzalez
0,5 0,5
Imanol Olabarria Iztueta
Aitor Beorlegui Gonzalez
1 0
Jon Leibar Belastegi
Lander Aja Fernandez
0 1
Ibai Sanz Zubizarreta
ANAITASUNA KAKUTE B
2,51,5
ARRASATE-ARLUTZ D
Gaizka Alberdi Jarit (K)
0,5 0,5
Oier Etxebeste Rodrigo
Judith Goenaga Uranga
0 1
Asier Etxebeste Larranaga (K)
Josue Goenaga Uranga
1 0
Aitor Gallego Bereziartua
Darwin Garcia rivas
1 0
Jurgi Etxebeste Bolinaga

 8 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko martxoak 2
GOIERRI A
2,51,5
ARRASATE-ARLUTZ D
Iñigo Etxaniz Mendiguren
1 0
Harri Lasa Bengoa
Juan Carlos Martin Bermejo
0 1
Oier Etxebeste Rodrigo
Diego Bilbao Beraza (K)
0,5 0,5
Asier Lasa Garmendia
Carlos Legaristi Arrizabalaga
1 0
Jurgi Etxebeste Bolinaga
ZALEAK
13
ANAITASUNA KAKUTE B
Iraitz Artola Alberdi
0 1
Imanol Larrañaga Galan
Imanol Olabarria Iztueta
0 1
Gaizka Alberdi Jarit (K)
Jon Leibar Belastegi
1 0
Judith Goenaga Uranga
Ibai Sanz Zubizarreta
0 1
Darwin Garcia rivas
ARRASATE-ARLUTZ E
12
EIBAR B
Josu Tornay Gómez (K)
1 0
Adrian Martinikorena Arkauz
Haizea Tornay Belategi
0 0
Oier Garcia Gonzalez
Aritz Tornay Belategi
0 1
Aitor Beorlegui Gonzalez
Xabier Gallego Bereziartua
0 1
Lander Aja Fernandez
XAPUTARRAK B
31
ITS SECURITY
Iñaki Uranga Odriozola (K)
0,5 0,5
Tomas Conde Borrajo (K)
Cesar Cristian Cretu
0,5 0,5
Vicente Santos Arguinchona
Aner Alonso Odriozola
1 0
Sergio Fernandez Rodriguez
Miguel Angel Gomez Montecelo
1 0
Jon Aingeru Gurrrutxaga Perez
ATSEDENA OLAN ARKITEKTURA

 9 jardunaldia 

larunbata, 2019.eko martxoak 9
OLAN ARKITEKTURA
2,51,5
GOIERRI A
Mikel Fidalgo Carrera (K)
1 0
Iñigo Etxaniz Mendiguren
Iñaki Burunza Tornos
0 1
Julio Baeza Malmierca
Roberto Kerexeta Zulaika
1 0
Juan Carlos Martin Bermejo
Eduardo Alonso Lopez
0,5 0,5
Diego Bilbao Beraza (K)
ITS SECURITY ATSEDENA
EIBAR B
1,52,5
XAPUTARRAK B
Adrian Martinikorena Arkauz
1 0
Iñaki Uranga Odriozola (K)
Oier Garcia Gonzalez
0 1
Aitor Elustondo Otaegi
Aitor Beorlegui Gonzalez
0 1
Cesar Cristian Cretu
Lander Aja Fernandez
0,5 0,5
Miguel Angel Gomez Montecelo
ANAITASUNA KAKUTE B
1,52,5
ARRASATE-ARLUTZ E
Juan Carlos Valor Murillo
0,5 0,5
Josu Tornay Gómez (K)
Imanol Larrañaga Galan
0 1
Haizea Tornay Belategi
Judith Goenaga Uranga
0 1
Aritz Tornay Belategi
Denis Valor Muñoz
1 0
Xabier Gallego Bereziartua
ARRASATE-ARLUTZ D
0,53,5
ZALEAK
Harri Lasa Bengoa
0 1
Iraitz Artola Alberdi
Oier Etxebeste Rodrigo
0 1
Iraitz Arizabaleta Ganchegui
Asier Lasa Garmendia
0,5 0,5
Iñaki Rouco Fernández
Jurgi Etxebeste Bolinaga
0 1
Jon Leibar Belastegi
Sailkapena:
Pos.    Izena Puntuak Modif.Ptos. Ptos.Def.
1    OLAN ARKITEKTURA 24,5 0 24,5
2    XAPUTARRAK B 20 0 20
3    ARRASATE-ARLUTZ E 18,5 0 18,5
4    ANAITASUNA KAKUTE B 15 0 15
5    ITS SECURITY 14,5 0 14,5
6    EIBAR B 14 0 14
7    ZALEAK 14 0 14
8    GOIERRI A 13,5 0 13,5
9    ARRASATE-ARLUTZ D 9 0 9

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa