Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Ikuskizunak

Lehiaketak Saskibaloia

 

larunbata, 2019.eko otsailak 16

Senior Gizonezkoak 1.maila »  1. taldea 

 17 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATLETICO SAN SEBASTIAN MEKALKI ALOÑA MENDI K.E. lar.  18:00 
ALDE ZAHARRA K.K.E. ASTIGARRAKO MUNDARRO -A- lar.  20:00 
STL AZKUNE BOSTEKO IRAULI -A- or.  20:00 
OIARTZUNGO SASKILAGUNAK S.K.T. CAFES AITONA ASKATUAK lar.  16:30 
ZAST ZARAUTZ ZKE DKS igan.  16:00 
HERNANI K.E. DONOSTI DOLPHINS lar.  16:45 
ERROTAUNDI OKINDEGIA ISB TAKE ORBELA TABERNA igan.  16:00 

Senior Gizonezkoak 2. Maila »  1. taldea 

 17 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORDIZIA K.E. ALDE - ZAHARRA -B- or.  19:30 
AIB ANTIGUA-LUBERRI K.E.-A- lar.  20:00 
CD INTERNACIONAL BOSTEKO IRAULI -B- lar.  18:00 
ZARAUTZ ZAST ZKE ANTIGUA-LUBERRI K.E.-B- lar.  18:00 
GOIERRI MODELOS EZGUBA AÑORGA SASKIBALOIA igan.  18:00 
ELECTRICIDAD PEROSANZ (DEBASKET) BERGARA SORALUCE K.E lar.  18:00 
EASO C.D.ERROIBIDE IRUN lar.  18:00 

Senior Gizonezkoak 3. Maila »  1. taldea 

 13 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
OSTADAR SKT MEKALKI ALOÑA MENDI K.E. lar.  18:00 
GETARIAKO KETA BABYAUTO SHARKS KURKUBI SBK lar.  19:30  JUGADO
CD INTERNACIONAL LARRAMENDI ILK lar.  18:00 
BKL-SENIOR TERCERA OIARTZUNGO SASKILAGUNAK S.K.T. lar.  18:00 

Senior Gizonezkoak 3. Maila »  2. taldea 

 13 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MONDRAGON UNIBERTSITATEA -C- ASTIGARRAKO MUNDARRO -B- igan.  16:00 
AVIA EIBAR SASKIBALOIA SASKI AXULAR lar.  18:15 
CHICANO BULLS TAKE COACH lar.  16:00 
ZURRUT S.K. ZALBURDI DEBASKET lar.  19:15 

Senior Emakumezkoak 1.maila »  1. taldea 

 15 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GOIERRI AYMA CAFES AITONA ASKATUAK -A- igan.  16:00 
TAKE AÑORGA SASKIBALOIA lar.  18:00 
OSTADAR S.K.T. CD INTERNACIONAL lar.  16:00 
ANTIGUA-LUBERRI K.E. -A- ESKORIATZA KE lar.  20:00 
GRUPO EME OIARSO SKT TXINTXU GOZOTEGIA ISB lar.  20:00 
BERA BERA GROS ATLETICO SAN SEBASTIAN lar.  20:00 

Senior Emakumezkoak 2. Maila »  1. taldea 

 13 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LILA TAKE EASO BALERDI lar.  14:00 
ALDE-ZAHARRA NESKAK TECNUN lar.  16:00 
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO ZAST NESKAK lar.  16:00 
ORDIZIA K.E. BERA BERA AMARA lar.  16:00 
CAFES AITONA ASKATUAK -B- BERGARA SORALUCE K.E lar.  18:00 

Jun. Gizon. Errendimendu »  1. taldea 

 18 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO ADARRA GRUPO EME OIARSO S.K.T. igan.  10:00 
CAFES AITONA ASKATUAK B GOIERRI GAESTOPAS lar.  18:00 
BKL USURBE ATSEDENA
AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET ATSEDENA
ATLETICO SN.SN. LARRUN ASTIGARRAGAKO MUNDARRO lar.  16:00 
CPK KALDERERIA ISB CAFES AITONA ASKATUAK lar.  12:30 
C.D. INTERNACIONAL ZAST ZARAUTZ ZKE lar.  16:00 

Junior Giz. Part. A-1 4. Taldea

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI K.E. ALOÑA MENDI K.E. igan.  12:00 
C.D.ERROIBIDE IRUN HERNANI TXIKI K.E. lar.  18:00 
EASO ABALLARI MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B- igan.  12:00 

Junior Giz. Part. A-2 5. Taldea

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERGARA SORALUCE K.E. GORA BEHERA DEBASKET igan.  12:30 
SASKI AXULAR GANBARA igan.  12:30 
ZAST 2002 ZKE ANDRAITZ K.E. lar.  16:00 
ATLETICO SN.SN. IGARATZA ORDIZIA KE lar.  12:30 
ATSEDENA TAKE GARAGARDO AZOKA
BKL ARATZ AÑORGA SASKIBALOIA igan.  12:30 

Jun. Emaku. Errendimendu »  1. taldea 

 16 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA ATLETICO SN SN ANIE
C.D. Erroibide Optika Bidasoa Irun INAR OPTIKA ISB lar.  16:00 
ESKORIATZA K.E. TAKE REDLINE MEKANIKA or.  20:15 
OSTADAR S.K.T. -A- ZAST ZARAUTZ ZKE lar.  09:30 
EASO BANKOA URBYCOLAN HONDARRIBIA igan.  12:00 
GRUPO EME OIARSO SKT BERA BERA ALBISTUR lar.  10:45 

Jun. Ema. Part. 5 Taldea A-1

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ANDRAITZ K.E. ATLETICO SN.SN. GARAZI lar.  11:15 
ORDIZIA K.E. AÑORGA SASKIBALOIA lar.  10:45 
BKL TXINDOKI BERGARA SORALUCE K.E igan.  12:30 
AÑORGA SASKIBALOIA B BERA BERA MONPAS igan.  12:00 

Jun. Ema. Part. 6 Taldea A-2

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CD INTERNACIONAL OSTADAR SKT -B- lar.  09:30 

Jun. Ema. Part. 6 Taldea A-2

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA SUMMA ALDAPETA
TYPO 90 ASKATUAK OSTADAR SKT -B- igan.  10:00 
OIARTZUNGO SASKILAGUNAK S.K.T. CD INTERNACIONAL igan.  10:00 
EASO 02-03 JESUITAK MUTRIKU lar.  12:00 
IBAETA BERABERA MONDRAGON UNIBERTSITATEA lar.  20:00 
BERA BERA ULIA VIVANTA OIARSO S.K.T. igan.  12:00 
GOIERRI - GOIERRIBUS BKL IGARTZA lar.  12:15 

Kad. Gizon. Errendimendu »  1. taldea 

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GRUPO EME OIARSO S.K.T. ERROIBIDE C.D.IRUN igan.  11:45 
CAFES AITONA ASKATUAK UROLA ZAST ZARAUTZ K.E. lar.  16:00 
EASO 04 MENDAUR ATLETICO SN.SN. ADARRA lar.  16:00 
BKL MURUMENDI IRAGAZ ISB lar.  16:00 
ATSEDENA ORDIZIA KE

Cad. Giz. Part. A-1 5 Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO 04 BERRI ALOÑA MENDI K.E. lar.  16:00 
HERNANI K.E. GOIERRI - ALUMINIOS ALEMAN igan.  10:00 
SASKI AXULAR TAKE ALDE ZAHARRA igan.  11:00 
GROS XAKE EASO ANTIGUA LUBERRI K.E. az.  19:00 

Cad. Giz. Part. A-2 6 Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO 04 EZKURRA CONTUBI OIARSO SKT lar.  20:00 
MONDRAGON UNIBERTSITATEA GOIERRI - U.G.L.E, igan.  17:00 
TAKE IURRE TABERNA ZAST 2004 lar.  10:30 
AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET CAFES AITONA ASKATUAK BIDASOA lar.  16:00 

Cad. Giz. Part. A-3 7 Multzoa

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SUMMA ALDAPETA ZAST ORIO lar.  09:00 
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO CAFES AITONA ASKATUAK ORIA lar.  09:30 
C,D,ERROIBIDE IRUN ATLETICO SAN SEBASTIAN URKITZA igan.  12:00 
EASO 04 ARANO BKL ERNIO lar.  09:00 
AÑORGA SASKIBALOIA GANBARA igan.  10:00 
AVIA EIBAR SASKIBALOIA URKUNDE DEBASKET igan.  09:30 

Kad. Emaku. Errendimendu »  1. taldea 

 18 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GRUPO EME OIARSO SKT OSTADAR S.K.T -A- lar.  12:30 
GOIERRI OXYKOR FISKALAN ISB igan.  12:15 
CAFES AITONA ASKATUAK ATSEDENA
ESKORIATZA K.E. BERA BERA lar.  12:30 
BERA BERA MANTEO ZAST ZARAUTZ ZKE igan.  10:00 
EASO AECC ALKIDEBA-OINTXE lar.  10:00 
EASO ALQUILERES DONOSTI ATLETICO SN SN ANDATZA lar.  10:30 

Kad. Ema. Part. 4 Taldea (A-1)

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BKL ESPARRU GOIERRI - BUEN BOKADO lar.  12:30 
SASKI AXULAR AÑORGA SASKIBALOIA A lar.  12:00 
PANELFISA TAKE HONDARRIBIA IKASBASKET lar.  10:30 

Kad. Ema. Part. 5 Taldea (A-2)

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA LARZABAL KRISTALDEGI ZAST 2003 lar.  12:00 
OIARTZUNGO SASKILAGUNAK SKT CAFES AITONA ASKATUAK URUMEA lar.  12:15 
BKL AITZKORRI ASTIGARRAGAKO MUNDARRO lar.  10:55 

Kad. Ema. Part. 6 Taldea (A-3)

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATLETICO SAN SEBASTIAN AITXURI ZAST 2004 lar.  10:45 
NO+VELLO ISB BERA BERA BALDA lar.  09:00 
LEZO INSTITUTUA SUMMA ALDAPETA igan.  12:30 

Kad. Ema. Part. 7 Taldea (A-4)

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
C,D,ERROIBIDE IRUN TAKE ORBINOX lar.  09:00 
IBAETA BERA BERA OSTADAR S.K.T -B- lar.  16:00 
CD INTERNACIONAL BERGARA SORALUCE K.E lar.  12:30 

Kad. Ema. Part. 8 Taldea (A-5)

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SUPER AMARA OIARSO S.K.T. ATSEDENA
MONDRAGON UNIBERTSITATEA CAFES AITONA ASKATUAK DEBA igan.  16:00 
AVIA EIBAR SASKIBALOIA AÑORGA SASKIBALOIA B lar.  16:30 
ORDIZIA K.E. EASO LIZEOA lar.  09:15 
BERA BERA EGIA EASO 04 LOYOLA igan.  10:00 

Infantil Gizonezkoak Errendimendu »  1. taldea 

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ASKATUAK HAUNDI URDIN GOIERRI - BERTAN R igan.  12:00 
MONDRAGON UNIBERTSITATEA B ZAST ZARAUTZ ZKE igan.  12:00 
MONDRAGON UNIBERTSITATEA A ATSEDENA
EASO 06 ANDATZA TAKE SUPER EKO lar.  10:30 
EASO 05 SAN PATRICIO ORDIZIA K.E. lar.  09:30 
EASO 05 RAVIOLINA BERGARA SORALUCE K.E igan.  12:00 

Infantil Haundi Giz. Part. (A-1) 6 Multzoa

 10 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BKL ORIA ALUMAK ISB lar.  10:55 
SUMMA ALDAPETA 2. SASKI AXULAR (HAUNDI) lar.  10:45 
EASO 05 SAN PATRICIO B (2) ANDRAITZ K.E. lar.  11:30 
AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET GESTION 9 OIARSO S.K.T. HAUNDI igan.  17:45 
BERGARA SORALUCE K.E HAUNDI ZAST 2005 lar.  12:30 

Infantil Haundi Giz. Part. (A-2) 7 Multzoa

 8 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AVIA EIBAR SASKIBALOIA HAUNDI ANTIGUA LUBERRI (H) lar.  09:30 
GOIERRI,K.E. (HAUNDI) LEK OINTXE H igan.  10:45 
ASKATUAK HAUNDI BELTZA EASO 05 ROXTEC (2) lar.  10:00 
C.B.ERROIBIDE IRUN 2 TAKE BELATE igan.  10:00 
SANTA TERESA-ATCOSS-GBC GANBARA HAUNDI lar.  09:00 
PEÑAFLORIDA ATSEDENA
ASKATUAK HAUNDI GORRI HOTEL CASTILLO OKE lar.  12:00 
TXIKERRA ISB ASTIGARRAGAKO MUNDARRO 2 lar.  10:45 

Infantil Txiki Gizonezkoak Partaidetza »  1. taldea 

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERGARA SORALUCE K.E(1) ZAST 2006 lar.  09:00 
LARRAMENDI-ATCOSS-GBC (TXIKI) EASO 06 JESUITAK (1) lar.  09:00 
GANBARA TXIKI AVIA EIBAR SASKIBALOIA TXIKI lar.  09:00 
ATSEDENA OIARSO SKT TXIKI
AMA GUADALUPEKOA TXIKI BKL ARANA TXIKI lar.  16:00 
ALOÑA MENDI K.E. (1) TAKE AMAROTZ TXIKI igan.  09:45 

Infantil Emakumezkoak Errendimendu »  1. taldea 

 13 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA EASO 05 LOREA GOURMET
ARESKO EASO 06 PLAGAMANIA lar.  12:30 
ELIKU DIETETIKA ISB MONDRAGON UNIBERTSITATEA lar.  09:30 
TAKE ERNIO ORDIZIA K.E. lar.  09:00 
Bera Bera Grupo Elektra ZAST ZARAUTZ ZKE lar.  10:30 

Inf. Haundi Ema. Part. A-1 5 Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA GROS BKL LOINATZ lar.  09:15 
ORDIZIA - FARMAETXE SUPER AMARA OIARSO SKT HAUNDI A lar.  10:45 
DECORAMIK ISB EASO 05 B (2) lar.  10:45 
SUPER AMARA OIARSO SKT HAUNDI B SOFIA ESTUDIO ISB igan.  09:00 

Inf. Haundi Ema. Part. A-2 6 Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALOÑA MENDI K.E. (2) BERGARA SORALUCE K.E HAUNDI lar.  12:00 
SASKI AXULAR (HAUNDI) OSTADAR S.K.T HAUNDI lar.  10:30 
SARRALLE ISB ZAST 2005 lar.  09:00 
CD INTERNACIONAL HAUNDI LARRAMENDI-ATCOSS-GBC lar.  10:45 

Inf. Haundi Ema. Part. A-3 7 Multzoa

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CARROCERIAS AMUTE HONDARRIBIA BERA BERA SANTA CLARA igan.  16:00 
ZAST LA SALLE 2005 BERA BERA URGULL lar.  16:00 
TAKE ORIA ELECTRICIDAD HAUNDI ANTIGUA LUBERRI (H) lar.  09:00 
C.B.ERROIBIDE IRUN 2 BKL AGORTA lar.  12:30 
AÑORGA SASKIBALOIA (H) GOIERRI,K.E. (HAUNDI) igan.  10:00 
LEZO INSTITUTUA 2 LEK OINTXE H lar.  12:30 

Infantil Txiki Ema. Part. 5 Taldea A-1

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BKL LARRAITZ TXIKI LEK ARESKO TXIKI igan.  10:30 
ASKATUAK TXIKI ARROSA ZAST LA SALLE 2006 igan.  10:00 
SANTA TERESA-ATCOSS-GBC(TXIKI) CD INTERNACIONAL TXIKI lar.  12:30 
ZAST 2006 EASO 06 JESUITAK NESKAK (1) lar.  18:00 

Infantil Txiki Ema. Part. 6 Taldea A-2

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ANTIGUA LUBERRI -B- (T) BERA BERA ZURRIOLA (TXIKI) lar.  12:00 
BKL GAZTELU TXIKI SAN BENITO TXIKI igan.  10:30 
EKINTZA-ATCOSS-GBC TXIKI SASKI AXULAR (1.URTEA) lar.  10:45 
ATSEDENA OSTADAR S.K.T TXIKI
ANTIGUA LUBERRI -A- (T) ZAST ORIO TXIKI lar.  10:20 
UGARO HERRI ESKOLA SUPER AMARA OIARSO SKT TXIKI igan.  11:00 
BERA BERA MANTEO (TXIKI) TAKE TXINDOKI TXIKI igan.  10:00 

Mini Gizonezkoak »  1. taldea 

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AVIA EIBAR SASKIBALOIA ATSEDENA
ORDIZIA K.E. MILLAR LARRAMENDI igan.  09:00 
EASO JESUITAK IKASTEN EASO IKASTEN LAGUNTZA ESKOLA or.  19:30 
ASKATUAK ESKOLA MONDRAGON LINGUA igan.  09:30  ADELANTADO

Mini Emakumezkoak »  1. taldea 

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO INMOBILIARIA ADAIX MONDRAGON LINGUA A igan.  11:00 
ORDIZIA K.E. ASKATUAK ESKOLA igan.  09:00 
BERA BERA SASKI TXIKI MONDRAGON LINGUA B igan.  09:30 
CENTERPOINT ACADEMY ARESKO 07 igan.  09:30 
DOMUSA ISB ATSEDENA

Emakumezkoen Liga-1

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IDK GIPUZKOA QUESOS EL PASTOR lar.  18:00 

Emakumezkoen Liga - 2

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AÑARES RIOJA ISB FUNDACION ARDOI igan.  11:00 

ZILARREZKO LEB MAILA

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
JUARISTI ISB BASKET NAVARRA lar.  20:00 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MONDRAGON UNIBERTSITATEA ORDIZIA-BASOA BANAKETAK lar.  18:30 
EASO LOQUILLO GALLOFA lar.  20:00 
GOIERRI - IPARRAGIRRE 2020 CB LA FLECHA lar.  18:30 

Gizonezkoen 1.maila

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DISDIRA BITXITEGIA ISB AVIA ZIZUR ARDOI igan.  18:00 
REDLINE MEKANIKA TAKE UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU igan.  11:20 
ULACIA GRUPO ZKE ATLETICO SAN SEBASTIAN igan.  18:00 

Emakumezkoen 1.maila

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EXPRESS HONDARRIBIA IKASBASKET LAGUNAK SERNAMAN lar.  19:45 

1.B Maila- (Mixto) Gurpilezko Aulkia

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SALTO BERA BERA BSR Puertollano AMIAB igan.  12:00 

Gizonezkoen 2.maila

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALKIDEBA-OINTXE CAFES AITONA ASKATUAK igan.  17:45 
CD ERROIBIDE IRUN URDANETA igan.  12:00 

Emakumezkoen 2.maila

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA MRW AMARA arri BKL lar.  18:00 

Gizonezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALTER CONSULTING ISB TAKE BURRUNTZI ERRETEGIA lar.  17:00 
MONDRAGON UNIBERTSITATEA A URGATZI A igan.  12:00 

Emakumezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA TABIRAKO BAQUE lar.  16:00 
TYPO 90 ASKATUAK EASO UNIVERSIDAD DE DEUSTO igan.  10:00 

Gizonezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MONDRAGON UNIBERTSITATEA A EASO URDABURU lar.  12:00 
REDLINE MEKANIKA TAKE LOIOLA INDAUTXU 03 lar.  12:15 
CAFES AITONA ASKATUAK FUNDACION BILBAO BASKET lar.  15:30 

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORDIZIA K.E. MOVILTECK ISB lar.  12:30 
CARNICAS SAN MARCIAL HONDARRIBIA ASADOR 10 GIBAJAS lar.  17:45 

Selección Infantil Femenina

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
(AMISTOSO) SELECCION EUSKADI INFANTIL FEM IBAIZABAL igan.  16:30 

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • zilarrezko leb maila
    2019/02/17

    juaristi isb

    basket navarra

  • emakumezkoen liga-1
    2019/02/17

    idk gipuzkoa

    quesos el pastor

  • zilarrezko leb maila
    2019/02/10

    queseria la antigua cbtor 40

    juaristi isb 71

  • emakumezkoen liga - 2
    2019/02/10

    maristas coruña 59

    añares rioja isb 89

  • emakumezkoen liga-1
    2019/02/10

    cadi la seu 77

    idk gipuzkoa 57

  • acb
    2019/02/10

    herbalife gran canaria 85

    delteco gbc 90

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa