Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
TXINGUDI ZUBIEDER | IRAULI BOSTEKO K.K. | lar. | 19:00 | ||
arbitros:
|
|||||
BQD BIDAIAK PULPO EK | ZUHEGAN Orio Eragin | lar. | 18:00 | ||
arbitros:
|
|||||
URNIETA QUEL ABOGADOS | URBIL-USURBIL K.E. | igan. | 11:30 | ||
arbitros:
|
|||||
ALOÑA MENDI | SAIEKO MON PAPERDENDA | igan. | 13:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
TOLOSA CF ESKUBALOIA | MUNTTARPE KAIALDE | lar. | 20:00 | ||
arbitros:
|
|||||
UROLA E.K. CONS. ANTIO | URKABE DONIBANE | lar. | 18:00 | ||
arbitros:
|
|||||
ORDIZIA BIOK2.COM | LA SALLE LEGAZPI | igan. | 12:30 | ||
arbitros:
|
|||||
EREINTZA BEISSIER | Egia Belea Taberna | lar. | 16:45 | ||
arbitros:
|
|||||
ATSEDENA | BORDA ARDOAK ZKE |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
TXINGUDI GOIBAR | Egia Kosko Taberna | lar. | 17:30 | ||
arbitros:
|
|||||
SAIEKO SARDEXKA TABERNA | MUNTTARPE IRIARTE ENEA ERRETEGIA | igan. | 13:00 | ||
arbitros:
|
|||||
HERNANI PAPELERA ZIKUÑAGA E.T. | BERA BERA | lar. | 18:00 | ||
arbitros:
|
|||||
DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE MITXINTXOLA | NEUMATICOS BAYONA PULPO EK | lar. | 18:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
DECOTEXTIL EUSKADI DONIBANE KALABURTZA | ERREKA Bergara KE | lar. | 20:00 | ||
arbitros:
|
|||||
C.D.B. LEIZARAN | UROLA E.K. CRIST. GOHIERRI | lar. | 17:00 | ||
arbitros:
|
|||||
LURKIDE LEGAZPI | ORDIZIA ESKUBALOIA | lar. | 15:45 | ||
arbitros:
|
|||||
Egia Kata Taberna | ATSEDENA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
ID TRANS BIDASOA IRUN | HERNANI E.T. | lar. | 16:00 | ||
arbitros:
|
|||||
UROLA E.K. A. ARANZADI | ALOÑAMENDI | igan. | 11:15 | ||
arbitros:
|
|||||
C.D.B. LEIZARAN | HETTICH ZKE | lar. | 15:30 | ||
arbitros:
|
|||||
HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA | URNIETA GURIA JATETXEA | lar. | 15:30 | ||
arbitros:
|
|||||
INMO AZKUE PULPO EK | SAIEKO TALLERES AUTO OSINAGA EUROREPAR | igan. | 12:45 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
EREINTZA BEISSIER | DECA ELGOIBAR | lar. | 13:15 | ||
arbitros:
|
|||||
ORDIZIA ESKUBALOIA | INGOU ARRASATE EB | lar. | 11:30 | ||
arbitros:
|
|||||
AMENABAR ZKE | BACALAOS SANTYMAR HONDARRIBIA BIDASOA | igan. | 13:00 | ||
arbitros:
|
|||||
Egia Kopidin | DONIBANE ESKUBALOIA | lar. | 18:00 | ||
arbitros:
|
|||||
KARIBE ZAHARRA LEGAZPI | ATSEDENA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
ATSEDENA | BM BIDASOA-IRUN | ||||
TOLOSA CLUB DE FUTBOL | INMO ZUMAIA PULPO EK | igan. | 10:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
ATSEDENA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | ||||
MEK EIBAR ESKUBALOIA | EREINTZA AGUAPLAST | igan. | 11:30 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
INGOU ARRASATE EB | EREINTZA BEISSIER LEZO | lar. | 18:00 | ||
arbitros:
|
|||||
DHEMEN Orio Eragin | ORDIZIA LEIZEA | lar. | 17:45 | ||
arbitros:
|
|||||
USURBIL K.E. | ZURIZURI GROUP LEGAZPI | lar. | 15:30 | ||
arbitros:
|
|||||
AIALA A ZKE | ASTIGARRAGAKO MUNDARRO | lar. | 13:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
IRAULI ESKUBALOIA | ATSEDENA | ||||
URNIETA KAMOX PRECISION MACHINING | Egia Seicar | lar. | 11:15 | ||
arbitros:
|
|||||
MUNTTARPE | HERNANI KEM ONE E.T. | igan. | 10:00 | ||
arbitros:
|
|||||
DEUKO IZARRA ELGOIBAR | IRUDEK BIDASOA IRUN | lar. | 18:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
LACTURALE BERA BERA | C.D.B. LEIZARAN | lar. | 18:10 | ||
arbitros:
|
|||||
ATSEDENA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
GARAJE AXIRI PULPO EK | OÑABIKE ALOÑA MENDI K.E. | lar. | 12:30 | ||
arbitros:
|
|||||
ATSEDENA | GOIZPER Bergara KE |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
EREINTZA AGUAPLAST | CIMDE ELGOIBAR | lar. | 15:00 | ||
arbitros:
|
|||||
SINERGIA Orio Eragin | MEK EIBAR ESKUBALOIA | lar. | 16:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
BIDASOA IRUN | ATSEDENA | ||||
MEK EIBAR ESKUBALOIA | HERNANI ONDDI E.T. |
Atzeratua |
|||
SAIEKO BAR OXKARBI | USURBIL K.E. | lar. | 16:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
Egia MU Harategia | ATSEDENA | ||||
KOPA TOLOSA CF ESKUBALOIA | AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA BIDASOA | igan. | 10:00 | ||
arbitros:
|
|||||
AMENABAR ZKE | TXINGUDI DONE PEDRO | lar. | 11:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | ATSEDENA | ||||
ORDIZIA ESKUBALOIA | KOPA HIRU THERMIK ALOÑAMENDI | igan. | 11:00 | ||
arbitros:
|
|||||
TAOSA PULPO EK | ATMOSFERA Bergara KE | lar. | 15:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ZAISA BIDASOA-IRUN | LEIZARAN URDINA |
Atzeratua |
||
ATSEDENA | URANGADEKO PULPO EK |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
EREINTZA AGUAPLAST | HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA | lar. | 15:30 | ||
arbitros:
|
|||||
UROLA E.K. RSA | GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE |
Atzeratua |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
LEIZARAN URDINA | ATSEDENA | ||||
NEURRI ELGOIBAR | KOPA ORDIZIA ENIRIO | lar. | 13:00 | ||
arbitros:
|
|||||
DIKAR Bergara KE | UROLA E.K. EUTSI | lar. | 18:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
SAIEKO ELIZALDE JATETXEA | BM BIDASOA IRUN | lar. | 17:30 | ||
arbitros:
|
|||||
Summer in the USA Orio Eragin | CREADOS PULPO EK | lar. | 10:30 | ||
arbitros:
|
|||||
LARRAIOZ ZARAUTZ ZKE | EREINTZA AGUAPLAST | lar. | 15:30 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
USURBIL K.E. | ATSEDENA | ||||
MUNTTARPE | AIALA A ZKE | lar. | 17:00 | ||
arbitros:
|
|||||
TALAIA PULPO EK | Egia Ordizi Taberna | igan. | 11:15 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
MEK EIBAR ESKUBALOIA B | ATSEDENA | ||||
ASTIGARRAGA GYS SPORT ELGOIBAR | CARTONAJES ARREGUI ALOÑA MENDI K.E. | lar. | 11:30 | ||
arbitros:
|
|||||
HERNANI ALAIA ODONT. E.T. GR | LEIZARAN TXURIA | igan. | 12:00 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
SAIEKO OLATZ IBARRA ILEAPAINDEGIA | ATSEDENA | ||||
EREINTZA BEISSIER | AIALA B ZKE | igan. | 11:00 | ||
arbitros:
|
|||||
NESKA POLITA BIDASOA IRUN | BERA BERA URDINA | lar. | 10:45 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
LEIZARAN HORIA | ATSEDENA | ||||
INGOU ARRASATE EB | HERNANI ALAIA ODONT. E.T. TX | lar. | 16:00 | ||
arbitros:
|
|||||
ALOÑAMENDI | KOPA ORDIZIA OIANGU |
Atzeratua |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
GRAN CAMPING ZARAUTZ ZKE | ATSEDENA | ||||
ENDAÑETA PULPO EK | ZUDUGARAI Orio Eragin | lar. | 16:30 | ||
arbitros:
|
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua | |
---|---|---|---|---|---|
MEK EIBAR ESKUBALOIA | LACTURALE BERA BERA | lar. | 16:45 | ||
arbitros:
|
|||||
ATSEDENA | SALENTO GELATI ELGOIBAR |
bacalaos santymar hondarribia bidasoa
egia kopidin
bacalaos santymar hondarribia bidasoa 18
egia kopidin 30
mek eibar eskubaloia 31
egia - teila fabrika 30
bm. utebo vg 23
tolosa c.f. eskubaloia 29
trapagarán 24
ereintza aguaplast 23
amenabar zarautz zke 29
uharte 24