Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Ikuskizunak

Lehiaketak Futbola

 

igandea, 2018.eko urriak 21

1.Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D. ATHLETIC CLUB igan.  16:15 

2."B" Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TUDELANO C.D. REAL SOCIEDAD S.A.D. B igan.  16:30 
REAL UNION CLUB ARENAS C. igan.  17:00 

3.Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SODUPE U.C. ORDIZIA K.E. igan.  18:15 
REAL SOCIEDAD S.A.D. C SOMORROSTRO J.D. lar.  17:30 
BEASAIN S.D. LAGUN ONAK C.D. lar.  17:00 
BERMEO C. PASAIA K.E. lar.  17:00 

Jubenilen Ohorezko Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
PAMPLONA C.D. EIBAR S.A.D. igan.  12:00 
REAL SOCIEDAD S.A.D. ANTIGUOKO K.E. igan.  16:30 

Jubenilen Nazional Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
S.A.N.S.E. REAL SOCIEDAD S.A.D. B igan.  12:00 
VASCONIA C.D. AURRERA DE VITORIA C.D. lar.  17:30 
ATHLETIC CLUB B ANTIGUOKO K.E. B lar.  12:30 
ZARAUTZ K.E. ARENAS C. igan.  16:30 
BEASAIN S.D. HERNANI C.D. igan.  17:00 
ALAVES S.A.D. B TOLOSA C.F. lar.  17:30 

Emakumezkoen 1. Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. LEVANTE U.D.SAD igan.  12:00 

Emakumezkoen 2. Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AURRERA DE VITORIA C.D. OIARTZUN K.E. igan.  11:30 
EIBAR S.A.D AT REVELLIN C.D. igan.  12:30 
AŅORGA K.K.E PRADEJON C.D. lar.  18:15 

Jubenilen Euskal Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ANTIGUOKO K.E. C BASCONIA C.D. lar.  15:30 
LAGUN ONAK C.D. EIBAR SAD lar.  16:00 
GERNIKA CLUB S.D. AŅORGA K.K.E. lar.  11:30 

Kadeteen Euskal Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D. VASCONIA C.D. lar.  15:45 
TOLOSA C.F. SANTUTXU F.C. igan.  11:45 
REAL SOCIEDAD S.A.D. GERNIKA CLUB S.D. lar.  12:30 
ANTIGUOKO K.E. LAKUA C.D. igan.  12:15 
KOSTKAS K.E. GETXO C.D. igan.  13:00 

Emakumezkoen Euskal Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI C.D. ANAITASUNA C.D. lar.  16:00 
BIZKERRE F.T. TOLOSA C.F. lar.  16:00 
OIARTZUN K.E. BARAKALDO C.F. igan.  17:45 
GOIERRI-GORRI F.K. ZARAUTZ K.E. igan.  11:30 
PAULDARRAK E.F.K.T. MARIŅO C.D. igan.  17:30 

Ohorzko Erregionala liga

 7 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BETI GAZTE K.J.K.E. ELGOIBAR C.D.
AŅORGA K.K.E MONDRAGON C.F.
ALLERRU K.J.K.E HERNANI C.D.
ANAITASUNA C.D. MUTRIKU F.T.
ARETXABALETA K.E. REAL UNION CLUB SAD
TOLOSA C.F. OIARTZUN K.E.
ZARAUTZ K.E. DEUSTO DONOSTIA F.T.
BERGARA K.E. AMAIKAK BAT K.E.
EIBAR S.A.D. HONDARRIBIA F.E

Gorengoen maila 1-M-Liga

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ROTETA C.D. ORIOKO F.T.
TOLOSA C.F. EUSKALDUNA S.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE BILLABONA K.E.
HERNANI MARIŅO C.D.
TRINTXERPE K.E. URNIETA K.E.
SANTO TOMAS LIZEOA OSTADAR S.K.T.
DUNBOA EGUZKI C.D. VASCONIA C.D.
GURE TXOKOA K.K.E. TOURING C.D.

Gorengoen maila 2-M-Liga

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAGUN ONAK C.D. ARETXABALETA K.E. UDA
SORALUZE C.F. BEASAIN S.D.
MONDRAGON C.F. ZESTOA K.B.
UROLA K.E. IDIAZABAL K.E.
GETARIAKO KETA F.T. ZUMAIAKO F.T.
ANAITASUNA C.D. ANTZUOLA K.E.
ALOŅA MENDI KE LAZKAO K.E.
ILINTXA S.D. IKASBERRI K.E.

1.Erregionala 1.Fasea 1.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TOURING K.E. SANPEDROTARRA F.E
PASAIA K.E ATSEDENA
TRINTXERPE K.E. DUNBOA EGUZKI C.D.
OIARTZUN K.E. AMARA BERRI K.E.
ORERETA KAFEA, F.C. LANDETXA K.T.
IRAULI BOSTEKO K.K.  ANTIGUA LUBERRI K.E.

1.Erregionala 1.Fasea 2.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
KOSTKAS KE AXULAR KKE
OSTADAR S.K.T. SPORTING DE HERRERA
VASCONIA C.D. INTXURRE K.K.E.
ASOLEUS ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
USURBIL F.T. LENGOKOAK K.E.  
EUSKALDUNA S.D. DANENA K.E.

1.Erregionala 1.Fasea 3.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IKASBERRI K.E. ATSEDENA
ELGOIBAR C.D. ALOŅA MENDI KE
EIBARTARRAK F.T. URKI C.D.
ORDIZIA K.E. UROLA K.E.
ARIZMENDI K.E.  BERGARA K.E.
SEGURA GOIERRI F.T. ZARAUTZ K.E.

Ohorezko Jubenil 1-M liga

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BETI GAZTE K.J.K.E. TRINTXERPE K.E.
EKINTZA K.E. ALLERRU K.J.K.E
TOURING KE DUNBOA EGUZKI C.D.
VASCONIA C.D. SPORTING DE HERRERA
REAL UNION SAD HERNANI C.D.
MARIŅO C.D. ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
OIARTZUN K.E. SANTO TOMAS LIZEOA K.E.
KOSTKAS KE HONDARRIBIA F.E

Ohorezko Jubenil 2-M liga

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
URKI C.D. ANAITASUNA C.D.
ELGOIBAR C.D. ILINTXA S.D.
OSTADAR S.K.T. ALOŅA MENDI K.E.
ZUMAIAKO F.T. ARETXABALETA K.E.
BILLABONA K.E. UROLA K.E.
ORDIZIA K.E. MONDRAGON C.F.
AMAIKAK BAT K.E. BERGARA K.E.
EUSKALDUNA S.D. BEASAIN S.D.

1.Jubenila 1.Fasea 1.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LANDETXA K.T. "A" HONDARRIBIA F.E
REAL UNION CLUB SAD SAN MARCIAL C.D. "A"
BEHOBIA C.D. "B" OIARTZUN K.E.
ATSEDENA GURE TXOKOA K.K.E.

1.Jubenila 1.Fasea 2.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TOURING KE LANDETXA K.T. "B"
ALLERRU K.J.K.E BETI ONA C.D. "A"
ATSEDENA BEHOBIA C.D. "A"
SAN MARCIAL C.D. "B" ORERETA KAFEA, F.C.

1.Jubenila 1.Fasea 3.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TRINTXERPE K.E. ANTIGUA LUBERRI K.E.
AMARA BERRI K.E. "B" S.A.N.S.E. "A"
SPORTING DE HERRERA "B" PASAIA K.E.
BETI ONA C.D. "B" SANPEDROTARRA F.E

1.Jubenila 1.Fasea 4.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LENGOKOAK K.E. "B" AŅORGA K.K.E
KOSTKAS KE MARTUTENE K.E. "A"
AXULAR K.K.E SPORTING DE HERRERA "A"
S.A.N.S.E. "B" INTERNACIONAL C.D.

1.Jubenila 1.Fasea 5.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. LENGOKOAK K.E. "A"
ZARAUTZ K.E. ATSEDENA
ORIOKO F.T. VASCONIA C.D.
MARTUTENE K.E. "B" AMARA BERRI K.E. "A"

1.Jubenila 1.Fasea 6.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
USURBIL F.T. LAZKAO K.E. "B"
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE EUSKALDUNA S.D.
BILLABONA K.E. HERNANI C.D.
URNIETA K.E. OSTADAR S.K.T.

1.Jubenila 1.Fasea 7.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORDIZIA K.E. ATSEDENA
IDIAZABAL K.E. TOLOSA C.F.
INTXURRE K.K.E. LAZKAO K.E. "A"
SEGURA GOIERRI K.E. DANENA K.E.

1.Jubenila 1.Fasea 8.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBARTARRAK F.T. UROLA K.E.
URKI C.D. ZESTOA K.B.
IKASBERRI K.E. LAGUN ONAK C.D.
ELGOIBAR C.D. ANAITASUNA C.D.

1.Jubenila 1.Fasea 9.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ANTZUOLA K.E. BERGARA K.E.
EIBAR S.A.D. MONDRAGON C.F.
ATSEDENA ARETXABALETA K.E. UDA
ALOŅA MENDI K.E. BURUMENDI F.G.

Ohorezko kadetea 1-M liga

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AŅORGA K.K.E ORIOKO F.T.
VASCONIA C.D. EUSKALDUNA S.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE S.A.N.S.E.
HERNANI KOSTKAS KE
HONDARRIBIA F.E REAL UNION CLUB SAD
ANTIGUOKO K.E. OSTADAR S.K.T.
MARTUTENE K.E. BETI ONA C.D.
DANENA K.E. TOURING KE

Ohorezko kadetea 2-M liga

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORDIZIA K.E. BERGARA K.E.
REAL SOCIEDAD S.A.D. ANAITASUNA C.D.
ELGOIBAR C.D. EIBAR S.A.D.
UROLA K.E. ZARAUTZ K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA TOLOSA C.F.
AMAIKAK BAT K.E. ZUMAIAKO F.T.
BEASAIN S.D. LAZKAO K.E.
ILINTXA S.D. LAGUN ONAK C.D.

1.Kadetea 1.Fasea 1.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HONDARRIBIA F.E DUNBOA EGUZKI C.D. "A"
GURE TXOKOA K.K.E. BEHOBIA C.D. "A"
LANDETXA K.T. MARIŅO C.D. "B"
ATSEDENA BETI GAZTE K.J.K.E.

1.Kadetea 1.Fasea 2.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SAN MARCIAL C.D. "A" ATSEDENA
ORERETA KAFEA, F.C. "A" OIARTZUN K.E. "B"
MARIŅO C.D. "A" TOURING KE "A"
BEHOBIA C.D. "B" REAL UNION CLUB SAD

1.Kadetea 1.Fasea 3.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DUNBOA EGUZKI C.D. "B" SAN MARCIAL C.D. "B"
ATSEDENA BETI ONA C.D.
TOURING KE "B" ALLERRU K.J.K.E
OIARTZUN K.E. "A" ORERETA KAFEA, F.C. "B"

1.Kadetea 1.Fasea 4.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AMARA BERRI K.E. "B" ATSEDENA
TRINTXERPE C.D. "A" LENGOKOAK K.E. "A"
PASAIA K.E. KOSTKAS KE "A"
EKINTZA K.E. SPORTING DE HERRERA "A"

1.Kadetea 1.Fasea 5.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MARTUTENE K.E. "B" SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "B"
SPORTING DE HERRERA "B" ANTIGUA LUBERRI K.E. "A"
S.A.N.S.E. "B" ATSEDENA
LENGOKOAK K.E. "B" TRINTXERPE C.D. "C"

1.Kadetea 1.Fasea 6.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "A" INTERNACIONAL C.D.
VASCONIA C.D. ATSEDENA
LENGOKOAK K.E. "C" S.A.N.S.E. "C"
TRINTXERPE C.D. "B" REAL SOCIEDAD S.A.D.

1.Kadetea 1.Fasea 7.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI C.D. ZARAUTZ K.E. "C"
ATSEDENA OSTADAR S.K.T. "A"
USURBIL F.T. BILLABONA K.E. "A"
URNIETA K.E. "A" ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE

1.Kadetea 1.Fasea 8.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AŅORGA K.K.E AMARA BERRI K.E. "A"
MARTUTENE K.E. "A" URNIETA K.E. "B"
KOSTKAS KE "B" ATSEDENA
ANTIGUA LUBERRI K.E. "B" S.A.N.S.E. "A"

1.Kadetea 1.Fasea 9.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ZARAUTZ K.E. "B" ZUMAIAKO F.T.
ZARAUTZ K.E. "A" BURUMENDI "A"
ZESTOA K.B. LAGUN ONAK C.D. "B"
ATSEDENA ORIOKO F.T.

1.Kadetea 1.Fasea 10.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EUSKALDUNA S.D. TOLOSA C.F.
IDIAZABAL K.E. "B" DANENA K.E. "B"
BILLABONA K.E. "B" INTXURRE K.K.E.
OSTADAR S.K.T. "B" ATSEDENA

1.Kadetea 1.Fasea 11.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORDIZIA K.E. AIZKORRI GOIERRI F.T.
BEASAIN S.D. LAZKAO K.E.
UROLA K.E. ATSEDENA
DANENA K.E. "A" IDIAZABAL K.E. "A"

1.Kadetea 1.Fasea 12.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ELGOIBAR C.D. SORALUZE C.F.
URKI C.D. "B" IKASBERRI K.E.
LAGUN ONAK C.D. "A" ATSEDENA
BURUMENDI "B" EIBARTARRAK F.T. "A"

1.Kadetea 1.Fasea 13.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
URKI C.D. "A" ARETXABALETA K.E. UDA "B"
EIBARTARRAK F.T. "B" ANAITASUNA C.D. "B"
ARETXABALETA K.E. UDA "A" ATSEDENA
ANAITASUNA C.D. "A" ARRASATE C.D. "B"

1.Kadetea 1.Fasea 14.Multzoa

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARRASATE C.D. "A" ANTZUOLA K.E.
ARRASATE C.D. "C" ALOŅA MENDI K.E. "A"
ATSEDENA ARETXABALETA K.E. UDA "C"
ALOŅA MENDI K.E. "B" BERGARA K.E.

Ohorezko Infantila 1.Fasea 1.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BETI ONA C.D. VASCONIA C.D.
REAL UNION CLUB SAD TOURING C.D.
PASAIA K.E. MARIŅO C.D.
TRINTXERPE C.D. LENGOKOAK K.E.

Ohorezko Infantila 1.Fasea 2.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
INTERNACIONAL C.D. MARTUTENE K.E.
ZARAUTZ K.E. AŅORGA K.K.E
S.A.N.S.E. ANTIGUOKO K.E.
ORIOKO F.T. KOSTKAS KE

Ohorezko Infantila 1.Fasea 3.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TOLOSA C.F. ORDIZIA K.E.
LAZKAO K.E. DANENA K.E.
OSTADAR S.K.T. BEASAIN S.D.
EUSKALDUNA S.D. REAL SOCIEDAD S.A.D.

Ohorezko Infantila 1.Fasea 4.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAGUN ONAK C.D. EIBAR S.A.D.
ARRASATE C.D. ELGOIBAR C.D.
BERGARA K.E. AMAIKAK BAT K.E.
ANAITASUNA C.D. ARETXABALETA K.E. UDA

Infantil Txikia 1.Fasea 1.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BEHOBIA C.D. ATSEDENA
SAN MARCIAL C.D. HONDARRIBIA F.E
TRINTXERPE C.D. OIARTZUN K.E.
REAL UNION CLUB SAD MARIŅO C.D.

Infantil Txikia 1.Fasea 2.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORERETA KAFEA, F.C. ATSEDENA
KOSTKAS KE LENGOKOAK K.E.
AŅORGA K.K.E. PASAIA K.E.
TOURING C.D. BETI ONA C.D.

Infantil Txikia 1.Fasea 3.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
URNIETA K.E. ATSEDENA
SANTO TOMAS LIZEOA SPORTING DE HERRERA
ANTIGUOKO K.E. DANENA K.E.
EUSKALDUNA S.D. S.A.N.S.E.

Infantil Txikia 1.Fasea 4.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MARTUTENE K.E. ANTIGUA LUBERRI K.E.
HERNANI ORIOKO F.T.
OSTADAR S.K.T. INTERNACIONAL C.D.
VASCONIA C.D. ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE

Infantil Txikia 1.Fasea 5.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IDIAZABAL K.E. ATSEDENA
ORDIZIA K.E. AIZKORRI GOIERRI F.T.
ANAITASUNA C.D. LAZKAO K.E.
TOLOSA C.F. BILLABONA K.E.

Infantil Txikia 1.Fasea 6.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BURUMENDI ATSEDENA
EIBAR S.A.D. ZARAUTZ K.E.
AMAIKAK BAT K.E. URKI C.D.
ELGOIBAR C.D. ZUMAIAKO F.T.

Infantil Txikia 1.Fasea 7.Multzoa

 4 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARETXABALETA K.E. UDA ARRASATE C.D.
ALOŅA MENDI K.E. ILINTXA S.D.
BERGARA K.E. BEASAIN S.D.
UROLA K.E. LAGUN ONAK C.D.

1. Infantil mutilak 1.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
OIARTZUN K.E. "B" BETI GAZTE K.J.K.E.
BEHOBIA C.D. GURE TXOKOA K.K.E.
HONDARRIBIA F.E "B" SAN MARCIAL C.D.
DUNBOA EGUZKI C.D. MARIŅO C.D.

1. Infantil mutilak 2.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BETI ONA C.D. ORERETA KAFEA, F.C.
HONDARRIBIA F.E "C" HONDARRIBIA F.E "A"
TOURING C.D. ALLERRU K.J.K.E
OIARTZUN K.E. "C" OIARTZUN K.E. "A"

1. Infantil mutilak 3.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE "A" SANTO TOMAS LIZEOA
MARTUTENE K.E. "A" S.A.N.S.E. "A"
SPORTING DE HERRERA VASCONIA C.D. "B"
HERNANI "A" TRINTXERPE C.D.

1. Infantil mutilak 4.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LENGOKOAK K.E. "B" EKINTZA K.E.
S.A.N.S.E. "B" MARTUTENE K.E. "B"
AŅORGA K.K.E. HERNANI "B"
VASCONIA C.D. "A" ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE "B"

1. Infantil mutilak 5.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARALAR INTXURRE K.K.E. "B" INTERNACIONAL C.D.
AMARA BERRI K.E. OSTADAR S.K.T. "A"
ANTIGUA LUBERRI K.E. UDARREGI USURBIL "A"
ATSEDENA LENGOKOAK K.E. "A"

1. Infantil mutilak 6.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARALAR INTXURRE K.K.E. "A" EUSKALDUNA S.D.
OSTADAR S.K.T. "B" TEXAS LASARTEARRA
DANENA K.E. URNIETA K.E.
UDARREGI USURBIL "B" BILLABONA K.E.

1. Infantil mutilak 7.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA BEASAIN S.D.
TOLOSA C.F. "B" TOLOSA C.F. "A"
AIZKORRI GOIERRI F.T. "A" ORDIZIA K.E.
UROLA K.E. "A" UROLA K.E. "B"

1. Infantil mutilak 8.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BURUMENDI F.G. LAGUN ONAK C.D.
ZARAUTZ K.E. "B" ZARAUTZ K.E. "A"
ZUMAIAKO F.T. "A" ZUMAIAKO F.T. "B"
ZESTOA K.B. ANAITASUNA C.D.

1. Infantil mutilak 9.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ELGOIBAR C.D. SORALUZE C.F.
URKI C.D. "B" URKI C.D. "A"
EIBARTARRAK F.T. ATSEDENA
IKASBERRI K.E. "A" IKASBERRI K.E. "B"

1. Infantil mutilak 10.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ANTZUOLA K.E. ALOŅA MENDI K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA "B" ARETXABALETA K.E. UDA "A"
BERGARA K.E. ILINTXA S.D.
ARRASATE C.D. "A" ARRASATE C.D. "B"

Ohorezko erregional neskak liga

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AŅORGA K.K.E. BERGARA K.E.
LAGUN ONAK C.D. OSTADAR S.K.T.
REAL SOCIEDAD S.A.D LEINTZ ARIZMENDI K.E.
UROLA K.E. TOURING KE
ATSEDENA ZUMAIAKO F.T.
GOIERRI GORRI F.K. ZARAUTZ K.E.
EIBAR S.A.D. TOLOSA C.F.

Emakumezkoen Gorengo maila 1.Multzoa Liga

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HONDARRIBIA F.E INTXAURDI K.E.
SPORTING DE HERRERA ALLERRU K.J.K.E
BETI GAZTE K.J.K.E. TRINTXERPE K.E.
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. AXULAR K.K.E
ATSEDENA AŅORGA K.K.E.

Emakumezkoen Gorengo maila 2.Multzoa Liga

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
URNIETA K.E. ALOŅA MENDI KE
INTXURRE K.K.E. GOIERRI GORRI F.K.
ATSEDENA HERNANI C.D.
BERGARA K.E. MUTRIKU F.T.
OIARTZUN K.E. EUSKALDUNA S.D.

Emakumezkoen Ohorezko kadete maila liga

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TOLOSA C.F. HERNANI
INTXAURDI K.E. EIBAR S.A.D.
MUTRIKU F.T. UROLA K.E.
OIARTZUN K.E. AŅORGA K.K.E.
GOIERRI GORRI F.K. MARIŅO C.D.
ZUMAIAKO F.T. LAGUN ONAK C.D.
ORIOKO F.T. TOURING KE

1.Kadete neskak 1.Fasea 1.Multzoa

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ZARAUTZ K.E. "A" LUBERRI-STL
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE INTXAURDI K.E. "B"
AMARA BERRI K.E. HONDARRIBIA F.E
INTXAURDI K.E. "A" ZARAUTZ K.E. "B"

1.Kadete neskak 1.Fasea 2.Multzoa

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GOIERRI GORRI F.K. "A" ZESTOA K.B.
TOLOSA C.F. EUSKALDUNA S.D.
DANENA K.E. USURBIL F.T.
URNIETA K.E. GOIERRI GORRI F.K. "B"

1.Kadete neskak 1.Fasea 3.Multzoa

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALOŅA MENDI K.E. BERGARA K.E.
ATSEDENA AMAIKAK BAT K.E.
EIBAR S.A.D. ILINTXA S.D.
LEINTZ ARIZMENDI ANAITASUNA C.D.

Emakumezkoen Ohorezko Infantil maila Liga

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAGUN ONAK C.D. GOIERRI GORRI F.K.
HERNANI AŅORGA K.K.E. "A"
UROLA K.E. ZUMAIAKO F.T.
AŅORGA K.K.E. "B" OIARTZUN K.E.
TOLOSA C.F. TOURING K.E.
MARIŅO C.D. ZARAUTZ K.E.

1. Infantil neskak 1.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TRINTXERPE -INTXAURDI HONDARRIBIA F.E
INTXAURDI K.E. "A" AŅORGA K.K.E. "A"
ALLERRU K.J.K.E OIARTZUN K.E.
SANTO TOMAS LIZEOA "B" TOURING K.E.

1. Infantil neskak 2.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MARTUTENE K.E. AMARA BERRI SAN IGNACIO
INTXAURDI K.E. "B" AŅORGA K.K.E. "B"
ATSEDENA SANTO TOMAS LIZEOA "A"
ANTIGUA LUBERRI K.E. UDARREGI USURBIL F.T.

1. Infantil neskak 3.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EUSKALDUNA S.D. URNIETA K.E.
AIZKORRI GOIERRI F.T. ATSEDENA
TOLOSA C.F. DANENA K.E.
OSTADAR S.K.T.   ARALAR INTXURRE K.K.E.

1. Infantil neskak 4.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GOIERRI GORRI F.K. "B" GOIERRI GORRI F.K. "C"
IKASBERRI K.E. ANAITASUNA C.D.
ATSEDENA ZESTOA K.B.
ORIOKO F.T. GOIERRI GORRI F.K. "A"

1. Infantil neskak 5.Multzoa 1.Fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERGARA K.E "A" BERGARA K.E. "B"
AMAIKAK BAT F.T. EIBAR S.A.D.
ALOŅA MENDI K.E. LEINTZ ARIZMENDI K.E.
MUTRIKU F.T. ATSEDENA

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • emakumezkoen 2. maila
    2018/10/21

    aurrera de vitoria c.d.

    oiartzun k.e.

  • emakumezkoen 2. maila
    2018/10/14

    alaves s.a.d. 1

    eibar s.a.d 1

  • emakumezkoen 2. maila
    2018/10/14

    bizkerre f.t. 1

    aņorga k.k.e 1

  • emakumezkoen 2. maila
    2018/10/14

    oiartzun k.e. 0

    mulier c.d. 2

  • emakumezkoen 1. maila
    2018/10/14

    athletic club 2

    real sociedad de f. s.a.d. 1

  • 2."b" maila
    2018/10/14

    real sociedad de f. s.a.d. "b" 1

    athletic club "b" 0

  • 2."b" maila
    2018/10/14

    mirandes c.d. 2

    real union club 2

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa