Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Ikuskizunak

Lehiaketak Errugbia

 

Ohorezko maila Liga

 18 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
U.E. SANTBOIANA VALLADOLID R.A.C. igan.  12:00 
GERNIKA R.T. HERNANI C.R.E. igan.  12:00 
ALCOBENDAS C.R. LA VILA igan.  12:30 
INDEPENDIENTE SANTANDER R.C. C.R. CISNEROS igan.  12:00 
AMPO ORDIZIA R.E. FC BARCELONA igan.  12:00 
C.R. EL SALVADOR UBU-Colina Clinic igan.  12:30 

Ohorezko B maila Liga

 19 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DURANGO NISSAN GAURSA RT GETXO R.T. lar.  18:00 
VALLADOLID R.A.C. "B" BABYAUTO ZARAUTZ K.E. lar.  16:00 
BERA BERA R.T. BATHCO RUGBY CLUB lar.  17:00 
CAMPUS OURENSE CRAT A CORUÑA lar.  16:00 
VIGO.R.C. AVIA EIBAR R.T. igan.  12:00 
URIBEALDEA RUGBY K.E. C.R. EL SALVADOR "B"

Euskaidiko 1. maila regionala mutilak

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GARABI ORDIZIA R.E. LA UNICA R.T. "A"
BRT-MENDITARRAK RT UNIVERSITARIO DE BILBAO
KANPAZAR ARRASATE R.T.O. GETXO ARTEA R.T. "B"
ECONSU GAZTEDI RT GERNIKA R.T./ELORRIO
ATLETICO S.S./HERNANI CRE AVK BERA BERA R.T. "B"

Euskaidiko 2. maila regionala mutilak 1. Multzoa

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SARAKO IZARRA RT UNIVERSITARIO DE BILBAO "B"
AZ AVIA LA UNICA R.T. "B"
IRUÑA R.C. ATSEDENA
BABYAUTO ZARAUTZ K.E. MARZOLA RIOJA CR

Euskaidiko 2. maila regionala mutilak 2. Multzoa

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
FUNES RUGBY ELORRIO LA PARRA TABERNA R.T.
URIBEALDEA RKE. "B" ZORNOTZA URK
ECONSU GAZTEDI R.T. "B" AVIA EIBAR R.T. B
ZAISA IRUN R.T. ATSEDENA

Euskadiko 18 Azpiko Liga A Multzoa

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GETXO R.T. GERNIKA R.T./ELORRIO
LA UNICA RT BERA BERA R.T.
UNIVERSITARIO DE BILBAO HERNANI C.R.E./AT.SS
ECONSU GAZTEDI RT ATSEDENA

Euskadiko 18 Azpiko Liga B Multzoa

 12 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DURANGO NISSAN GAURSA RT URIBEALDEA RKE
MARZOLA RIOJA CR AVIA EIBAR R.T.
KANPANZAR ARRASATE ZAISA TXINGUDI R.C.
IRUÑA R.C. ATSEDENA

Euskadiko 16 Azpiko Liga A Multzoa

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GETXO R.T. GERNIKA R.T.
LA UNICA RT BERA BERA R.T.
UNIVERSITARIO DE BILBAO HERNANI C.R.E./AT.SS
ECONSU GAZTEDI RT ATSEDENA

Euskadiko 16 Azpiko Liga B Multzoa

 12 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DURANGO NISSAN GAURSA RT URIBEALDEA RUGBY K.E.
MARZOLA RIOJA CR AVIA EIBAR R.T.
ATLETICO S.S./HERNANI CRE ZAISA TXINGUDI R.C.
IRUÑA R.C./UNAV UNIVERSITARIO DE BILBAO

14 azpiko Liga 1.Fasea 1. Multzoa

 7 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ECONSU GAZTEDI RT ORDIZIA R.E. "A" lar.  12:00 
LA RIOJA BERA BERA R.T. lar.  11:30 
LA UNICA RT "A" ATLETICO SS/HERNANI "A" lar.  10:30 

14 azpiko Liga 1.Fasea 2. Multzoa

 7 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IRUÑA R.T. ARRASATE lar.  11:00  Universidad Privada
ZARAUTZ R.T./BELTZAK TXINGUDI R.T. igan.  09:30  MICHELIN
MUTRIKU ATSEDENA

14 azpiko Liga 1.Fasea 3. Multzoa

 7 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ECONSU GAZTEDI RT "B" ORDIZIA R.E. "B" lar.  13:00 
AVIA EIBAR R.T. ATSEDENA
LA UNICA RT "B" ATLETICO SS/HERNANI C.R.E. "B" lar.  11:30 

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa