Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ATLETICO SAN SEBASTIAN | DONOSTI DOLPHINS | lar. | 16:00 | |
YESILAN OIARSO LEZOSKT | TAKE ORBELA TABERNA | lar. | 18:00 | |
SASKI AXULAR | ASTIGARRAGAKO MUNDARRO K.E. | lar. | 20:00 | |
LOYOLA 21 HOOPS | STL AZKUNE | lar. | 18:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET | ASKATUAK | lar. | 19:45 | |
AÑORGA KKE SASKI | GOIERRI MODELOS EZGUBA | lar. | 18:00 | |
EASO BASKET CAPRICHO | ELECTRICIDAD PEROSANZ DEBASKET | lar. | 20:00 | |
MONDRAGON UNIBERTSITATEA -A- | arri BKL | lar. | 16:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
MONDRAGON UNIBERTSITATEA -B- | ELORRI-ALDAPA | lar. | 18:00 | |
BOSTEKO IRAULI -B- | HERNANI K.E. | lar. | 12:00 | |
ZAST ZARAUTZ ZKE | KARLATZ TAKE | lar. | 18:30 | |
AZ CASA DE LA RIOJA | ARTESANOS JUANTXO | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ALOÑA MENDI K.E. | EIBAR SASKIBALOIA - B - | lar. | 16:00 | |
arri BKL | ASTIGARRAGAKO MUNDARRO KE | lar. | 18:00 | |
C. D. ERROIBIDE IRUN | EASO BASKET | lar. | 20:00 | |
MODELOS MODELBERRI | CONTUBI OIARSO OSKT | igan. | 13:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ANTIGUA LUBERRI K.E. | ERROIBIDE - AIB | lar. | 20:00 | |
ZURRUT S.K. | ANDRAITZ K.E. | lar. | 20:00 | |
SORALUCE - BKE | OIARSO 0SKT | igan. | 16:00 | |
ALDAPETA MARIA IKASTETXEA | ZALBURDI DEBASKET | or. | 21:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
OSTADAR S.K.T | CD INTERNACIONAL | igan. | 11:00 | |
ATSEDENA | SASKIAXULAR | |||
DRUCK HOOPS | EIBAR SASKIBALOIA - C - | lar. | 20:00 | |
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO K.E. - B - | DIEGO VALOR BARBERSHOP - BKE | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
VIVANTA OIARSO OSKT | OSTADAR S.K.T. | igan. | 16:00 | |
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO | GOIERRI | or. | 20:15 | |
TECNUN | AZ CASA DE LA RIOJA | lar. | 20:00 | |
EGUZKITZA SAGARDOTEGIA TAKE | DIGITARTE HOOPS | lar. | 16:00 | |
AÑORGA KKE SASKI | GOIZPER GROUP BKE | lar. | 20:00 | |
MONDRAGON UNIBERTSITATEA | CD INTERNACIONAL | igan. | 16:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
LUBERRI BASERRIA KM0 | GANBOA HOOPS | or. | 19:45 | |
ZAST ZARAUTZ | DRUNKAT HOOPS | lar. | 20:30 | |
ESKORIATZA K.E. | AÑORGA KKE B SASKI | or. | 20:30 | |
EIBAR SASKIBALOIA | BOSTEKO IRAULI H.H | igan. | 11:30 | |
HOTEL TXARRIDUNA | ATLETICO SAN SEBASTIAN | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
arri BKL ORIA | INOXCRA TAKE | lar. | 12:30 | |
HOTEL UNZAGA EIBAR SASKIBALOIA 2006 | ALDAPETA MARIA IKASTETXEA | lar. | 11:30 | |
GOIERRI GAESTOPAS | SASKI AXULAR | lar. | 12:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ALOÑA MENDI K.E. | ATLETICO SN SN IGARATZA | igan. | 09:30 | |
PRESSING ASKATUAK -A- | EASO BASKET PANKO PERFORMANCE | lar. | 18:00 | |
ATLETICO SN SN LARRUN | AMA GUADALUPEKOA HONDARRIBIA | lar. | 12:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
INAR OPTIKA ISB | OSTADAR S.K.T. | lar. | 10:45 | |
ORDIZIA ORBINOX | GOIERRI UZ BALEIKE | igan. | 16:00 | |
CARNICAS SAN MARCIAL HONDARRIBIA | LUBERRI LANDER SIMULATION | igan. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
HEMEN GARBIKETAK ESKORIATZA K.E. | ZAST 06/07 | igan. | 18:00 | |
BIKO ASESORIA OIARSO OSKT | arri BKL LOINATZ | lar. | 12:30 | |
MONDRAGON UNIBERTSITATEA | CD INTERNACIONAL | igan. | 12:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
GANBARA BKE | ANDRAITZ K.E. | lar. | 20:00 | |
EASO BASKET ECHEVERRIA & DEL VALLE | CD INTERNACIONAL MONS | lar. | 16:00 | |
OIARSO 0SKT | GANBARA | lar. | 20:00 | |
ANTIGUA - LUBERRI K.E. | MONDRAGON UNIBERTSITATEA | lar. | 16:00 | |
CD INTERNACIONAL INTXA | CPK KALDERERIA ISB | igan. | 12:00 | |
REPRESENTACIONES JUSTINO | arri BKL KIZKITZA | lar. | 10:30 | |
PRESSING ASKATUAK B | HERNANI K.E. | lar. | 20:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ZASTAMENTO KINGS | ASTIGARRAGAKO MUNDARRO K.E. | lar. | 13:00 | |
EASO BASKET MURGIL | TAKE BERAZUBI | lar. | 10:45 | |
GOIERRI TABERNA BIDEZAR | MODELOS MODELBERRI | igan. | 10:45 | |
ANTIGUA LUBERRI KE | OIARSO OSKT 07 | lar. | 16:00 | |
OIARSO OSKT 06 | ZAST DANCE | lar. | 18:00 | |
HOTEL UNZAGA EIBAR SASKIBALOIA 2007 | C. D. ERROIBIDE IRUN | igan. | 09:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
SASKI AXULAR | GOIERRI LAKET | lar. | 16:00 | |
CD INTERNACIONAL | ATLETICO SN SN AIA | lar. | 12:30 | |
PIXEL SISTEMAS - BKE | ALOÑA MENDI K.E. | lar. | 16:00 | |
ERROIBIDE URBYCOLAN | ZASTKILL ONIL | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
arri BKL LARRAITZ | LUBERRI LANDER SIMULATION | igan. | 12:30 | |
EASO BASKET SORGINTXULO | TAKE REDLINE MEKANIKA | lar. | 16:00 | |
BIKO ASESORIA OIARSO OSKT 07 | ASTIGARRAKO MUDARRO F.K.E | igan. | 11:45 | |
OIARTZUNGO SASKILAGUNAK S.K.T | BERA BERA ULIA | igan. | 12:00 | |
EIBAR SASKIBALOIA JUNIOR | FISKALAN ISB | lar. | 09:30 | |
BERA BERA BULTZ | BERA BERA -B- | lar. | 18:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
EASO BASKET COMERCIAL AZKUE | ANTIGUA LUBERRI K.E. URDIN | lar. | 13:00 | |
EFIK ISB | GOIERRI UGLE | lar. | 13:00 | |
arri BKL ERNIO | GOIERRI INMOBILIARIA ETXARRE | lar. | 12:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
EASO BASKET ECHEV&DEL VALLE | BOST MACHINE TOOLS TAKE | lar. | 10:00 | |
ATLETICO SN SN ADARRA | SASKI AXULAR | lar. | 10:45 | |
AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET | BIOTZ OINTXE! | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ORDIZIA | IKERRA ESKORIATZA K.E. | lar. | 09:00 | |
BERA BERA | EASO BASKET IRULEA | igan. | 12:00 | |
IPARTRONIC OIARSO OSKT | CARROCERIAS AMUTE HONDARRIBIA | lar. | 09:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ATSEDENA | ZAST GAP | |||
ANTIGUA LUBERRI K.E. | INNOVA HORTZ KLINIKA ISB | igan. | 12:00 | |
OSTADAR S.K.T -A- | SASKI AXULAR | lar. | 18:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
IRAGAZ ISB | ORDIZIA | lar. | 10:45 | |
ALOÑA MENDI K.E. | MATXET Barber-Studio - ANDRAITZ | igan. | 09:30 | |
Easo Basket Bianditz | TAKE IURRE TABERNA | lar. | 16:00 | |
ASKATUAK UBARRECHENA | Hernani KE 2 | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
SORALUCE BKE | CD INTERNACIONAL MONS | igan. | 12:00 | |
URKUNDE DEBASKET | Oiarso S.K.T. Gestion 9 | lar. | 16:00 | |
ZAST THE PROCESS | GOIERRI MURUMENDI | lar. | 09:30 | |
CD INTERNACIONAL INTXA | arri BKL USURBE | lar. | 12:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
C. D. B. ERROIBIDE IRUN | AÑORGA KKE A SASKI | igan. | 10:00 | |
Easo Basket Murumendi | arri BKL GAZTELU | igan. | 10:00 | |
Easo Basket Aizkorri | ANTIGUA LUBERRI KE GORRI | lar. | 18:00 | |
EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2009 | EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2008 | lar. | 18:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
AMA GUADALUPEKOA HONDARRIBIA | ANTIGUA LUBERRI KE TXURI | lar. | 17:45 | |
ZAST DO IT | Hernani KE 1 | lar. | 11:15 | |
ganbara | Modelos Modelberri | lar. | 12:00 | |
ANTIGUA LUBERRI KE TXURIURDIN | GSR OINTXE! | lar. | 18:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
BERA BERA ALBISTUR | Ostadar S.K.T -B- | lar. | 16:00 | |
GOIERRI OXYKOR | UZ Baleike - ANDRAITZ K.E. | igan. | 12:15 | |
PANELFISA TAKE | GSR OINTXE! | lar. | 10:45 | |
GOIERRI BUENBOKADO | SaskiAxular | igan. | 10:45 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
SEBAL ISB | arri BKL TXINDOKI | igan. | 10:00 | |
EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2009 | Easo Basket Urgull | lar. | 13:30 | |
LA CERVE ASKATUAK | Oiarso S.K.T. Super Amara | igan. | 12:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ALDAPETA MARIA IKASTETXEA | TAKE ERNIO | igan. | 12:15 | |
CD INTERNACIONAL | ZAST 2009 | lar. | 10:45 | |
EIBAR SASKIBALOIA CADETE 2008 | ZAST 2008 | lar. | 16:20 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
GOIZPER BKE | BERA BERA ZURRIOLA | lar. | 12:30 | |
ALBIZU HARATEGIA DEBASKET | C. D. B. ERROIBIDE IRUN | lar. | 10:00 | |
arri BKL AGORTA | ANTIGUA LUBERRI KE | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ZAST 2010 | MONDRAGON LINGUA OINTXE! | lar. | 16:30 | |
MARMOLES AZTIRIA ISB | EASO BASKET UREPEL | lar. | 09:30 | |
ATLETICO SN SN URKITZA | ALDAPETA MARIA IK. | lar. | 09:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ATLETICO SN SN UZTURRE | Easo Basket Kukuarri | lar. | 10:45 | |
ANDRAITZ K.E. | ANTIGUA LUBERRI KE | igan. | 11:00 | |
ATSEDENA | GOIERRI DESVILL PUBLICIDAD |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
arri BKL AITZKORRI | SaskiAxular Etxadi | igan. | 10:45 | |
ORDIZIA KE | TAKE URDIN | lar. | 10:45 | |
ATSEDENA | ALOÑA MENDI K.E. |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Ostadar S.K.T | YOGA SHALA ASKATUAK | lar. | 16:00 | |
ORDIZIA KE | LATZ TABERNA ISB | lar. | 10:45 | |
Easo Basket Mendiola | ZAST LYNX | lar. | 12:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
BERA BERA | DIKAR - ANDRAITZ | lar. | 10:00 | |
ATSEDENA | ALDAPETA MARIA IK. | |||
TAKE ORBINOX | IBILI-LACOR BKE | lar. | 09:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
LANA OINTXE! | ANTIGUA LUBERRI KE LIZEO | lar. | 10:00 | |
MONTAJES OLAIZOLA ISB | Easo Basket Basagain | lar. | 09:00 | |
LUBERRI IBAETA IVF | ATSEDENA |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Oiarso S.K.T. Arramendi | HONDARRIBIA IKASBASKET | igan. | 09:15 | |
Hernani KE | Urbitarte ISB | lar. | 10:00 | |
ERROIBIDE IRUN TXURI | AÑORGA KKE SASKI | igan. | 10:00 | |
Easo Basket Txinkorta | ASTIGARRAGAKO MUNDARRO F.K.E. | lar. | 13:00 | |
EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 10 | ZASTOISE | lar. | 14:30 | |
Saski Axular Munto | ALUMAK ISB | lar. | 11:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Super Amara Oiarso Txuria | ALDAPETA MARIA IK. BERDEAK | igan. | 14:00 | |
ZAST 2010 | ORDIZIA LACTURALE | lar. | 10:00 | |
CD INTERNACIONAL | Gualbi Asesores Ointxe! | lar. | 10:30 | |
DIKAR BKE HANDI | arri BKL MURUMENDI | lar. | 10:45 | |
ALQUILERES DONOSTIA ASKATUAK | Oiarso S.K.T. San Marcos | lar. | 18:00 | |
ALDAPETA MARIA IK. TXURIAK | Easo Basket Gazume | igan. | 10:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
SANTA TERESA-ATLETICO SN SN | Easo Basket Ernio | lar. | 09:00 | |
AKERBELTZ | DIKAR BKE | lar. | 09:00 | |
BERKOA DEBASKET | Super Amara Oiarso Gorria | lar. | 12:00 | |
LOREA DEBASKET | C. D. B. ERROIBIDE IRUN GORRI | lar. | 18:00 | |
TAKE GORRI | ANTIGUA LUBERRI KE | lar. | 09:00 | |
Easo Basket Onyi | EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL 11 | lar. | 12:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
HONDARRIBIA IKASBASKET | ORDIZIA LACTURALE | igan. | 17:45 | |
AÑORGA KKE SASKI | ALAIA ASKATUAK | igan. | 12:00 | |
Easo Basket Urbia | ARESKO INFANTIL HANDI | lar. | 09:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
arri BKL ESPARRU | plastigaur | lar. | 10:50 | |
BETIEDER - ANDRAITZ K.E. | OINTXE!-IKERLAN MOREA | or. | 18:30 | |
Ostadar S.K.T | ZASTELEHENA | lar. | 09:30 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
GOIERRI SERINOSKI | ZASTEARTEA | lar. | 09:00 | |
Ekintza Ibaeta Basket | GOIERRI GOIERRIBUS | lar. | 09:00 | |
ZASTEAZKENA | BERA BERA ANOETA (2) | lar. | 11:45 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
SaskiAxular Pagola | SOFIA STUDIO ISB | lar. | 12:00 | |
OINTXE!-IKERLAN TXURIA | Saski Axular Melodi | lar. | 12:00 | |
CD INTERNACIONAL | ANTIGUA LUBERRI KE | lar. | 09:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Oiarso S.K.T. Super Amara | ALOÑA MENDI K.E. | igan. | 09:45 | |
DECORAMIC ISB | Ostadar Urdina | lar. | 09:00 | |
Easo Basket Artikutza | ARESKO INFANTIL TXIKI BERDEA | igan. | 12:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
BERA BERA ULIA(1) | MILAR LARRAMENDI ISB | lar. | 11:00 | |
ALDAPETA MARIA IK. TXURIAK | EIBAR SASKIBALOIA INFANTIL | lar. | 10:45 | |
OIARSO-LEZOSKT 2011 | IBILI-LACOR BKE | igan. | 10:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Ostadar Beltza | TAKE UZTURRE | lar. | 09:30 | |
LUBERRI IBAETA JAKIBAI | ARESKO INFANTIL TXIKI GORRIA | lar. | 12:30 | |
BERA BERA GROS (1) | BERA BERA AMARA(1) | lar. | 09:30 | |
imaz plastigaur | ALDAPETA MARIA IK. BERDEAK | lar. | 13:30 | |
C. D. B. ERROIBIDE IRUN | arri BKL ORKLI | igan. | 09:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ZAST ZARAUTZ | Easo Basket Adarra 2012M | igan. | 17:00 | |
arri BKL | ASKATUAK URDIN | igan. | 09:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ANTIGUA LUBERRI KE 12 TXURIA | OINTXE! IKERLAN | igan. | 12:30 | |
ORDIZIA KE | SARRALLE ISB | igan. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
Easo Basket Aketegi 2012F | ZAST ZARAUTZ | igan. | 17:00 | |
ORDIZIA KE | ASKATUAK TURKESA | igan. | 09:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
OINTXE! IKERLAN | BERA BERA | igan. | 16:45 | |
OIARSO SKT | Ostadar Urdina 2012 | igan. | 12:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
LEIOA SBT | TABIRAKO BAQUE | lar. | 18:30 | |
MEGACALZADO ARDOI | CABARRI GALVANIZADOS-UNAMUNO | lar. | 19:45 | |
ULACIA ZKE | EKOGAR GEOTERMIA URGATZI | igan. | 18:15 | |
ATLETICO SAN SEBASTIAN | UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU | lar. | 18:00 | |
IBAIZABAL | GOIERRI ALMACENES USABIAGA | igan. | 18:00 | |
NAVASKET | MONDRAGON UNIBERTSITATEA | igan. | 12:30 | |
LA SALLE VERSIA | VALLE DE EGÜES | lar. | 18:20 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
LA SALLE VERSIA | NAVARRO VILLOSLADA | lar. | 18:20 | |
AB NAJERILLA | MONDRAGON UNIBERTSITATEA | lar. | 18:00 | |
ZORNOTZA ST | ASKARTZA CLARET | igan. | 16:00 | |
AFILADOS GASTEIZ ARABA | HOTELES SILKEN ARASKI | lar. | 16:00 | |
UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU | LOINTEK GERNIKA | lar. | 20:15 | |
IBAETA BASKET EASO CAFES BAQUÉ | UNIBASKET LOGROÑO | lar. | 17:45 | |
SAN IGNACIO - PREMO | TABIRAKO BAQUE | lar. | 20:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU | PADURA | igan. | 12:15 | |
C. D. B. ERROIBIDE IRUN | ASKARTZA CLARET | igan. | 12:00 | |
ICS | EBAKI SOLUTIONS SAN PRUDENCIO | EASO GIPUZKOA BASKET TURDUS.WINE | igan. | 16:00 | COLEGIO SAN PRUDENCIO |
ARABERRI BASKET CLUB | ORDIZIA K.E. | igan. | 17:00 | |
BIOTZ ALOÑA MENDI K.E. | HOTEL GRAN BILBAO SANTUTXU | lar. | 18:00 | |
DISDIRA BITXITEGIA ISB | AXA AMURRIO A | lar. | 18:00 | |
ZORNOTZA ST | SORALUCE BKE | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
LAGUNAK | GRAFICAS JUARISTI ZKE | lar. | 16:00 | |
MAZARREDO FISIOTERAPIA UNAMUNO | IZ4 HONDARRIBIA | lar. | 17:00 | |
ESCOLAPIOS HORMIGONES VASCOS BILBAO | GETXO SBT | lar. | 18:00 | |
LEIOA SBT | LICEO MONJARDIN | lar. | 18:30 | |
NAVASKET | ITC PACKAGING UGERAGA SOPELA | igan. | 18:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
KILLYAN-ATLETICO SAN SEBASTIAN | VALLE DE EGÜES | lar. | 20:00 | |
MARISTAS LOGROÑO | ALBERITE JACOBEO TCB | lar. | 16:00 | |
EASO IBAETA BASKET EN CLAVE DE SOL | AXA AMURRIO A | lar. | 16:00 | |
UNIBASKET LOGROÑO | AVIA ZIZUR ARDOI | igan. | 12:30 | |
GAZTE BERRIAK S.K. | TOJU | lar. | 20:15 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
ZAST ZARAUTZ | AXA AMURRIO A | igan. | 16:00 | |
GETXO SBT | ALTER CONSULTING ISB | lar. | 20:00 | |
ORDIZIA ORKLI | CB SANTURTZI SK | lar. | 12:45 | |
TABIRAKO BAQUE ESP | IBAIZABAL ESP | lar. | 10:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
FUNDIBIDE ISB | FUNDACION 5+11 BASKONIA | lar. | 11:15 | |
LA SALLE BILBAO | BERA BERA | lar. | 13:00 | |
EASO BASKET BURUNTZA | ATSEDENA | |||
LAURO A ESP | INDUSTRIAS ARRUTI ZORNOTZA ESP | lar. | 16:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
JOTAKE RESTAURANTE BAHIA | AXA AMURRIO A | lar. | 12:30 | |
GETXO SBT ESP | BARAKALDO BASKET | igan. | 18:00 | |
ORDIZIA HOTEL ORDIZIA | CB SANTURTZI SK | lar. | 16:00 | |
ITSASAURRE ARRAINAK ARABERRI | ZAST & FURIOUS | lar. | 10:00 |
Etxekoa | Kanpokoa | Eguna | Ordua | Jokalekua |
---|---|---|---|---|
MARIANISTAS IRRIBARREA | FUNDACION 5+11 BASKONIA | lar. | 13:00 | |
LOIOLA INDAUTXU 08 ESP | BERA BERA | igan. | 10:00 | |
arri BKL PAGOETA | ASEVI ARASKI | igan. | 18:00 | |
EKIOLA OINTXE! | LA SALLE BILBAO | lar. | 12:00 |
levante las planas f.c.
barcelona f.c.
bacalaos santymar hondarribia bidasoa 18
egia kopidin 30
bacalaos santymar hondarribia bidasoa
egia kopidin
sevilla f.c. s.a.d.
real c.d.mallorca s.a.d.
cartagena c.f.
real oviedo s.a.d.
beasain s.d. 1
pasaia k.e. 0