Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Eskubaloia
  4. Ikuskizunak

Lehiaketak Eskubaloia

 

larunbata, 2019.eko maiatzak 25

igandea, 2019.eko maiatzak 26

2. LURRALDEKOA AZKEN FASEA

 10 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B URBELTZ TABERNA LEGAZPI lar.  19:30 

arbitros:

  • ARANA ARTEAGA FRANCISCO JAVIER (TERRITORIAL)
  • GOENAGA MARTINS JON ANDER (TERRITORIAL)
SAIEKO KE - HORIA SESIÑENA-KAIO ALOÑA MENDI K.E. lar.  16:00 

arbitros:

  • BRAZ HERNANDEZ JOSE MARIA (AUTONOMICO)
  • LOIDI UDABE XABIER (AUTONOMICO)
LEIZARAN ERNIO INMOBILIARIA UROLA LAZTIMENDI lar.  19:30 

arbitros:

  • ELIZETXEA LOPEZ XABIER (1ª DIVISION NACIONAL)
  • MENDIZABAL CARRERA JON (1ª DIVISION NACIONAL)

12.ERAKO 7.EKO 2. 2. LURRALDE-FASEA

 10 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORDIZIA AMONANE URNIETA QUEL ABOGADOS or.  20:00 

arbitros:

  • HERRADOR VIYUELA ESTEBAN (TERRITORIAL)
  • MENDIZABAL ECEIZA MANEX (TERRITORIAL)
ILCAPO HONDARRIBIA CORAZONISTAS B lar.  19:00 

arbitros:

  • RUFO MARTIN GORKA (AUTONOMICO)
  • LOPEZ BERLOSO ENEKO (TERRITORIAL)
EGIA KATA TABERNA BERGARA K.E. lar.  20:00 

arbitros:

  • GALLEGO GARCIA JON (AUTONOMICO)
  • HIDALGO HIDALGO JAVIER (ARBITRO-PDJ)

KOPA GIPUZKOA 1ª TERRITORIAL FINALAK + EUSKAL LIGA

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DONIBANE ESKUBALOIA ORDIZIA SIGLO XX Plater Prestatuak lar.  19:00 

arbitros:

  • ARIZMENDIARRIETA DE CASTRO BEÑAT (AUTONOMICO)
  • RUIZ OSORO OIER (AUTONOMICO)

GIPUZKOAKO KOPA FINALA (Sen.Fem.)

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAUKO ELGOIBAR AIALA ZKE igan.  12:00 

arbitros:

  • CALDERÓN DUÑABEITIA MAIALEN (AUTONOMICO)
  • RUIZ OSORO OIER (AUTONOMICO)

KADETE MUTILEN GIPUZKOAKO FINALA

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TOLOSA C.F. ESKUBALOIA USURBIL K.E. lar.  17:00 

arbitros:

  • SABAS PIRON ANDONI (TERRITORIAL)
  • CARRASCO BARRIENTOS UNAI (TERRITORIAL)

KADETE NESKEN GIPUZKOAKO FINALA

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ZAISA BIDASOA IRUN A XXXXXXXXXXXXXXXXXX igan.  10:00 

arbitros:

  • CALDERÓN DUÑABEITIA MAIALEN (AUTONOMICO)
  • RUIZ OSORO OIER (AUTONOMICO)

GIPUZKOAKO KOPA - KADETE NESKA - 1.TALDEA

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA LACTURALE EREINTZA AGUAPLAST lar.  16:00 

arbitros:

  • GALLEGO GARCIA JON (AUTONOMICO)
  • HIDALGO HIDALGO JAVIER (ARBITRO-PDJ)
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SALENTO GELATI AIALA ZKE lar.  17:00 

arbitros:

  • LOIDI SAN SEBASTIAN UNAI (ARBITRO-PDJ)
  • LOIDI UDABE MIKEL (ARBITRO-PDJ)

LIGA ASOBAL »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
C.D. BIDASOA-IRUN LIBERBANK CUENCA lar.  17:00 

GIPUZKOAKO TROFEOA (Kadetea Mutilak B)

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EGIA 2 DONIBANE ESKUBALOIA igan.  12:30 

arbitros:

  • LOIDI UDABE MIKEL (ARBITRO-PDJ)
  • LOPEZ BERLOSO ENEKO (TERRITORIAL)
AUKERA ELEKTROTECNICA HONDARRIBIA "B" GOIZ ARGI - PUTZUETA HET lar.  13:00 

arbitros:

  • ARRUABARRENA JUARROS PABLO (ARBITRO-PDJ)
  • CERDEIRA CASADO IÑIGO (TERRITORIAL)
LEIZARAN HORIA CARIBE BERRI - LEGASA lar.  16:30 

arbitros:

  • MENDIZABAL ECEIZA MANEX (TERRITORIAL)
  • GONZALEZ YEREGUI OIER (ARBITRO-PDJ)

GIPUZKOAKO TROFEOA (Kadetea Mutilak B) 2 TALDEA

 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAUDIO B.C. ANYTIMEFITNESS - BM CONET igan.  11:30  Pol. LA GRANJA
ATSEDENA CORAZONISTAS B

GARAIKURRA LEHENDAKARIA (Kadete Neska) 1.TALDEA

 5 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA URDINA ALOÑA MENDI K.E. -A- igan.  12:00 

arbitros:

  • GIL ALDAY OSCAR (TERRITORIAL)
  • GIL ALDAY MARIN (ARBITRO-PDJ)
NEURRI ELGOIBAR IBAIONDO TABERNA - OPTIKA ARANZAZU lar.  10:00 

arbitros:

  • SIMON YEREGI UNAX (TERRITORIAL)
  • MARTIN KORTABITARTE MARKEL (TERRITORIAL)
AIALA B ZKE AIALA E ZKE lar.  11:30 

arbitros:

  • LOIDI UDABE XABIER (AUTONOMICO)
  • LOIDI SAN SEBASTIAN UNAI (ARBITRO-PDJ)
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EREINTZA BEISSIER EGIA VELTINS igan.  11:00 

arbitros:

  • RUFO MARTIN GORKA (AUTONOMICO)
  • GUIZEM IDIR (ARBITRO-PDJ)
 6 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA EGIA VELTINS
TECNIFUELLE ELGOIBAR AIALA C ZKE lar.  11:30 

arbitros:

  • SIMON YEREGI UNAX (TERRITORIAL)
  • MARTIN KORTABITARTE MARKEL (TERRITORIAL)
EREINTZA BEISSIER ZAISA BIDASOA IRUN B lar.  16:00 

arbitros:

  • GIL ALDAY OSCAR (TERRITORIAL)
  • GUIZEM IDIR (ARBITRO-PDJ)
EDU OPTIKA PULPO EK AIALA D ZKE lar.  12:15 

arbitros:

  • HIDALGO HIDALGO JAVIER (ARBITRO-PDJ)
  • LOPEZ MUÑOZ JULEN (ARBITRO-PDJ)

KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G1

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AMENABAR A ZKE LEIZARAN IMATEL TELECOMUNICACIONES lar.  10:00 

arbitros:

  • LOIDI UDABE XABIER (AUTONOMICO)
  • LOIDI SAN SEBASTIAN UNAI (ARBITRO-PDJ)
AMENABAR B ZKE EREINTZA TODO TERRENO lar.  16:00 

arbitros:

  • GRANADO CERRATO Ramón (AUTONOMICO)
ZALLA TABERNA PULPO EK AMENABAR D ZKE lar.  10:30 

arbitros:

  • LOPEZ MUÑOZ JULEN (ARBITRO-PDJ)
  • HIDALGO HIDALGO JAVIER (ARBITRO-PDJ)
ATSEDENA USURBIL K.E.

KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G2

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LA SALLE SAIEKO KE ZAISA BIDASOA IRUN lar.  18:00 

arbitros:

  • BRAZ HERNANDEZ JOSE MARIA (AUTONOMICO)
  • LOIDI UDABE XABIER (AUTONOMICO)
TOLOSALDEA HERRERIA BIDEBIETA BERA BERA igan.  11:30 

arbitros:

  • GOENAGA MARTINS JON ANDER (TERRITORIAL)
  • CERDEIRA CASADO IÑIGO (TERRITORIAL)
EREINTZA BEISSIER ALOÑA MENDI K.E. lar.  17:30 

arbitros:

  • GIL ALDAY OSCAR (TERRITORIAL)
  • GUIZEM IDIR (ARBITRO-PDJ)
ATSEDENA KARAKATE JATETXEA ELGOIBAR

KADETE MUTILA UDABERRI TORNEOA - G3

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARREGI INMOBILIARIA EIBAR ESKUBALOIA BANKOA ELGOIBAR lar.  11:00 

arbitros:

  • ARIZMENDIARRIETA DE CASTRO BEÑAT (AUTONOMICO)
  • SABAS PIRON ANDONI (TERRITORIAL)
ARRASATE E.B. AUKERA ELECTROTECNICA HONDARRIBIA lar.  18:00 

arbitros:

  • CALDERÓN DUÑABEITIA MAIALEN (AUTONOMICO)
UROLA GOIERRI BUS BERGARA K.E. igan.  10:00 

arbitros:

  • YEPES SANCHEZ DANILO ESTEBAN (ARBITRO-PDJ)
  • RETOLAZA MATXINANDIARENA ERIK (ARBITRO-PDJ)
ATSEDENA ORDIZIA ORKLI

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2019/05/26

    jumilla f.c.

    real union club

  • Saskibaloia
    2019/05/26

    delteco gbc

    real madrid

  • Eskubaloia
    2019/05/26

    helvetia alcobendas 29

    super amara bera bera 28

  • Eskubaloia
    2019/05/26

    c.d. bidasoa-irun 27

    liberbank cuenca 21

  • Areto Futbola
    2019/05/25

    lauburu k.e. ibarra f.s. 5

    auzoak de zierbena c.d.f. 4

  • Areto Futbola
    2019/05/25

    laskorain k.e. 1

    alzira f.s./ nitida 4

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa