Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Futbola
  4. Ikuskizunak

Lehiaketak Futbola

 

igandea, 2018.eko irailak 23

1.Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D. LEGANES S.A.D. lar.  16:15 
HUESCA S.D. REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. or.  21:00 

2."B" Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SPORTING DE GIJON S.A.D. B REAL SOCIEDAD S.A.D. B igan.  12:00 
REAL UNION CLUB OVIEDO B lar.  16:00 

3.Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SANTURTZI C.D. PASAIA K.E. igan.  11:15 
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "C" ALAVES S.A.D B lar.  19:00 
BALMASEDA F.C. BEASAIN S.D. lar.  17:30 
ZAMUDIO S.D. LAGUN ONAK C.D. lar.  17:30 
SAN IGNACIO C.D. ORDIZIA K.E. igan.  11:30 

Jubenilen Ohorezko Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D. ATHLETIC CLUB igan.  16:00 
REAL SOCIEDAD S.A.D. AMOREBIETA S.D. igan.  12:00 
ANTIGUOKO K.E. ALAVES S.A.D. lar.  17:00 

Jubenilen Nazional Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI C.D. INDARTSU C. lar.  12:00 
VASCONIA C.D. ARENAS C. igan.  17:30 
BEASAIN S.D. TOLOSA C.F. lar.  12:00 
ANTIGUOKO K.E. "B" CULTURAL DE DURANGO lar.  18:30 
ALAVES S.A.D. B ZARAUTZ K.E. lar.  17:00 
S.D. LEIOA REAL SOCIEDAD S.A.D. B igan.  11:00 
DANOK BAT B S.A.N.S.E. igan.  11:15 

Emakumezkoen 1. Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LOGROŅO CDEF REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. igan.  13:00 

Emakumezkoen 2. Maila »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AŅORGA K.K.E EIBAR S.A.D igan.  17:45 
OSASUNA C.A. OIARTZUN K.E. igan.  12:00 

Jubenilen Euskal Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR SAD SANTUTXU F.C. "B" igan.  13:45 
LAGUN ONAK C.D. BARAKALDO C.F. igan.  18:00 
LOYOLA INDAUTXU AŅORGA K.K.E. igan.  18:00 
DANOK BAT C ANTIGUOKO K.E. C lar.  12:30 

Kadeteen Euskal Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD S.A.D. DEUSTU S.D. lar.  12:30 
BETOŅO C.D. EIBAR S.A.D. igan.  11:00 
ROMO F.C. VASCONIA C.D. lar.  18:00 
KOSTKAS K.E. ALAVES S.A.D. lar.  11:00 
TOLOSA C.F. LAKUA C.D. lar.  10:45 
DANOK BAT C. ANTIGUOKO K.E. lar.  10:45 

Emakumezkoen Euskal Liga »  1. taldea 

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI C.D. BIZKERRE F.T. lar.  16:00 
C.D. ELORRIO ANAITASUNA C.D. lar.  18:00 
OIARTZUN K.E. ERANDIOKO BETIKO NESKAK F.K.E lar.  18:00 
GOIERRI-GORRI F.K. TOLOSA C.F. lar.  17:00 
PAULDARRAK E.F.K.T. ZARAUTZ K.E. igan.  17:30 
MARIŅO C.D. BARAKALDO C.F. lar.  15:30 

Ohorzko Erregionala liga

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALLERRU K.J.K.E AŅORGA K.K.E lar.  16:00 
ANAITASUNA C.D. BETI GAZTE K.J.K.E. lar.  17:00 
ARETXABALETA K.E. ELGOIBAR C.D. igan.  16:30 
TOLOSA C.F. MONDRAGON C.F. igan.  16:30 
ZARAUTZ K.E. HERNANI C.D. lar.  16:30 
BERGARA K.E. MUTRIKU F.T. lar.  16:00 
HONDARRIBIA F.E REAL UNION CLUB SAD lar.  16:30 
AMAIKAK BAT K.E. OIARTZUN K.E. lar.  16:30 
EIBAR S.A.D. DEUSTO DONOSTIA F.T. lar.  18:00 

Gorengoen maila 1-M-Liga

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BILLABONA K.E. ORIOKO F.T. lar.  17:45 
EUSKALDUNA S.D. MARIŅO C.D. lar.  17:45 
ROTETA C.D. URNIETA K.E. lar.  17:30 
TOLOSA C.F. OSTADAR S.K.T. lar.  15:30 
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE VASCONIA C.D. lar.  16:00 
HERNANI TOURING C.D. lar.  18:00 
TRINTXERPE C.D. GURE TXOKOA K.K.E. lar.  17:30 
SANTO TOMAS LIZEOA DUNBOA EGUZKI C.D. igan.  19:30 

Gorengoen maila 2-M-Liga

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ZESTOA K.B. ARETXABALETA K.E. UDA igan.  17:00 
BEASAIN S.D. IDIAZABAL K.E. igan.  19:00  LOINAZ (H.Natural)
LAGUN ONAK C.D. ZUMAIAKO F.T. lar.  18:00 
SORALUZE C.F. ANTZUOLA K.E. lar.  16:30 
MONDRAGON C.F. LAZKAO K.E. lar.  16:30 
UROLA K.E. IKASBERRI K.E. or.  20:30 
GETARIAKO KETA F.T. ILINTXA S.D. lar.  17:00 
ANAITASUNA C.D. ALOŅA MENDI KE lar.  15:30 

1.Erregionala 1.Fasea 1.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DUNBOA EGUZKI C.D. SANPEDROTARRA F.E lar.  15:30  SAN JOSE OBRERO (H.Artificial)
ATSEDENA AMARA BERRI K.E.
TOURING K.E. LANDETXA K.T. igan.  18:00 
PASAIA K.E ANTIGUA LUBERRI K.E. lar.  16:00 
TRINTXERPE C.D. IRAULI-BOSTEKO K.K.   lar.  15:30 
OIARTZUN K.E. ORERETA KAFEA, F.C. lar.  15:30  KARLA LEKUONA anexo (H.Artificial)

1.Erregionala 1.Fasea 2.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
INTXURRE K.K.E. AXULAR KKE lar.  16:00 
SPORTING DE HERRERA ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE igan.  17:30 
KOSTKAS K.E. LENGOKOAK K.E.   lar.  17:45 
OSTADAR S.K.T. DANENA K.E. lar.  17:00 
VASCONIA C.D. EUSKALDUNA S.D. lar.  19:30 
ASOLEUS USURBIL F.T. igan.  15:30 

1.Erregionala 1.Fasea 3.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
URKI C.D. ATSEDENA
ALOŅA MENDI KE UROLA K.E. lar.  16:30 
IKASBERRI K.E. BERGARA K.E. lar.  15:30  GARMENDIPE-anexo (H. Artificial)
ELGOIBAR C.D. ZARAUTZ K.E. lar.  18:00 
EIBARTARRAK F.T. SEGURA GOIERRI F.T. igan.  18:00 
ORDIZIA K.E. ARIZMENDI K.E.  lar.  18:15  ALTAMIRA (H.Artificial)

Ohorezko Jubenil 1-M liga

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DUNBOA EGUZKI C.D. TRINTXERPE K.E. lar.  17:30 
ALLERRU K.J.K.E SPORTING DE HERRERA lar.  18:00 
BETI GAZTE K.J.K.E. HERNANI C.D. lar.  18:00 
EKINTZA K.E. ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE lar.  19:30 
TOURING KE SANTO TOMAS LIZEOA K.E. lar.  17:00 
VASCONIA C.D. HONDARRIBIA F.E lar.  17:30 
REAL UNION SAD KOSTKAS KE igan.  12:30 
MARIŅO C.D. OIARTZUN K.E. lar.  17:30 

Ohorezko Jubenil 2-M liga

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALOŅA MENDI K.E. ANAITASUNA C.D. igan.  16:30 
ILINTXA S.D. ARETXABALETA K.E. or.  18:30 
URKI C.D. UROLA K.E. lar.  15:45 
ELGOIBAR C.D. MONDRAGON C.F. lar.  16:00 
OSTADAR S.K.T. BERGARA K.E. lar.  12:00 
ZUMAIAKO F.T. BEASAIN S.D. lar.  12:00 
BILLABONA K.E. EUSKALDUNA S.D. lar.  15:30 
ORDIZIA K.E. AMAIKAK BAT K.E. lar.  15:30 

1.Jubenila 1.Fasea 1.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
OIARTZUN K.E. LANDETXA K.T. "A" igan.  16:00  KARLA LEKUONA anexo (H.Artificial)
SAN MARCIAL C.D. "A" GURE TXOKOA K.K.E. lar.  19:30 
HONDARRIBIA F.E ATSEDENA
REAL UNION CLUB SAD BEHOBIA C.D. "B" igan.  10:00 

1.Jubenila 1.Fasea 2.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BEHOBIA C.D. "A" TOURING KE lar.  15:30 
BETI ONA C.D. "A" ORERETA KAFEA, F.C. lar.  16:00 
LANDETXA K.T. "B" SAN MARCIAL C.D. "B" lar.  19:30 
ALLERRU K.J.K.E ATSEDENA

1.Jubenila 1.Fasea 3.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
PASAIA K.E. TRINTXERPE C.D. lar.  18:15 
S.A.N.S.E. "A" SANPEDROTARRA F.E. lar.  15:30 
ANTIGUA LUBERRI K.E. BETI ONA C.D. "B" lar.  15:30 
AMARA BERRI K.E. "B" SPORTING DE HERRERA "B" lar.  18:00 

1.Jubenila 1.Fasea 4.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SPORTING DE HERRERA "A" LENGOKOAK K.E. "B" lar.  15:30 
MARTUTENE K.E. "A" INTERNACIONAL C.D. lar.  16:00 
AŅORGA K.K.E S.A.N.S.E. "B" igan.  15:15 
KOSTKAS KE AXULAR K.K.E lar.  15:45 

1.Jubenila 1.Fasea 5.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
VASCONIA C.D. SANTO TOMAS LIZEOA K.E. igan.  12:30 
ATSEDENA AMARA BERRI K.E. "A"
LENGOKOAK K.E. "A" MARTUTENE K.E. "B" lar.  17:30 
ZARAUTZ K.E. ORIOKO F.T. igan.  16:00 

1.Jubenila 1.Fasea 6.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI C.D. USURBIL F.T. igan.  16:00 
EUSKALDUNA S.D. OSTADAR S.K.T. lar.  19:30 
LAZKAO K.E. "B" URNIETA K.E. lar.  16:00 
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE BILLABONA K.E. lar.  18:15 

1.Jubenila 1.Fasea 7.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAZKAO K.E. "A" ORDIZIA K.E. igan.  16:30 
TOLOSA C.F. DANENA K.E. lar.  17:30 
ATSEDENA SEGURA GOIERRI K.E.
IDIAZABAL K.E. INTXURRE K.K.E. lar.  17:00 

1.Jubenila 1.Fasea 8.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAGUN ONAK C.D. EIBARTARRAK F.T. igan.  16:00  GARMENDIPE-anexo (H. Artificial)
ZESTOA K.B. ANAITASUNA C.D. lar.  09:30 
UROLA K.E. ELGOIBAR C.D. lar.  18:00 
URKI C.D. IKASBERRI K.E. igan.  16:00 

1.Jubenila 1.Fasea 9.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARETXABALETA K.E. UDA ANTZUOLA K.E. lar.  12:00 
MONDRAGON C.F. BURUMENDI F.G. igan.  16:30 
BERGARA K.E. ALOŅA MENDI K.E. igan.  16:30 
EIBAR S.A.D. ATSEDENA

Ohorezko kadetea 1-M liga

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
S.A.N.S.E. ORIOKO F.T. igan.  12:00 
EUSKALDUNA S.D. KOSTKAS KE lar.  12:00 
AŅORGA K.K.E REAL UNION CLUB SAD lar.  12:30 
VASCONIA C.D. OSTADAR S.K.T. lar.  12:00 
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE BETI ONA C.D. igan.  10:00 
HERNANI TOURING KE lar.  10:00 
HONDARRIBIA F.E DANENA K.E. lar.  12:00 
ANTIGUOKO K.E. MARTUTENE K.E. lar.  09:30 

Ohorezko kadetea 2-M liga

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D. BERGARA K.E. lar.  13:45 
ANAITASUNA C.D. ZARAUTZ K.E. igan.  12:30 
ORDIZIA K.E. TOLOSA C.F. igan.  11:30  ALTAMIRA-anexo (H.Artificial)
REAL SOCIEDAD S.A.D. ZUMAIAKO F.T. lar.  10:30 
ELGOIBAR C.D. LAZKAO K.E. lar.  12:00 
UROLA K.E. LAGUN ONAK C.D. lar.  11:45 
ARETXABALETA K.E. UDA ILINTXA S.D. lar.  10:00 
AMAIKAK BAT K.E. BEASAIN S.D. lar.  12:00 

1.Kadetea 1.Fasea 1.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MARIŅO C.D. "B" HONDARRIBIA F.E lar.  11:00 
BEHOBIA C.D. "A" BETI GAZTE K.J.K.E. lar.  11:30 
DUNBOA EGUZKI C.D. "A" ATSEDENA
GURE TXOKOA K.K.E. LANDETXA K.T. igan.  17:00  MATZADA (H.Natural)

1.Kadetea 1.Fasea 2.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TOURING KE "A" SAN MARCIAL C.D. "A" igan.  16:00 
OIARTZUN K.E. "B" REAL UNION CLUB SAD lar.  09:00 
ATSEDENA BEHOBIA C.D. "B"
ORERETA KAFEA, F.C. "A" MARIŅO C.D. "A" lar.  19:00 

1.Kadetea 1.Fasea 3.Multzoa

Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORERETA KAFEA, F.C. B ALLERRU K.J.K.E og.  16:00 

1.Kadetea 1.Fasea 3.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALLERRU K.J.K.E DUNBOA EGUZKI C.D. "B" lar.  12:00 
BETI ONA C.D. ORERETA KAFEA, F.C. "B" lar.  11:30 
SAN MARCIAL C.D. "B" OIARTZUN K.E. "A" lar.  11:00 
ATSEDENA TOURING KE "B"

1.Kadetea 1.Fasea 4.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
KOSTKAS KE "A" AMARA BERRI K.E. "B" lar.  09:00 
LENGOKOAK K.E. "A" SPORTING DE HERRERA "A" igan.  09:30 
ATSEDENA EKINTZA K.E.
TRINTXERPE C.D. "A" PASAIA K.E. lar.  12:00 

1.Kadetea 1.Fasea 5.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA MARTUTENE K.E. "B"
ANTIGUA LUBERRI K.E. "A" TRINTXERPE C.D. "C" lar.  13:30 
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "B" LENGOKOAK K.E. "B" lar.  14:00 
SPORTING DE HERRERA "B" S.A.N.S.E. "B" igan.  10:00 

1.Kadetea 1.Fasea 6.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
S.A.N.S.E. "C" SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "A" lar.  12:00 
ATSEDENA REAL SOCIEDAD S.A.D.
INTERNACIONAL C.D. TRINTXERPE C.D. "B" lar.  14:00 
VASCONIA C.D. LENGOKOAK K.E. "C" lar.  15:30 

1.Kadetea 1.Fasea 7.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BILLABONA K.E. "A" HERNANI C.D. lar.  11:00 
OSTADAR S.K.T. "A" ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE lar.  15:00 
ZARAUTZ K.E. "C" URNIETA K.E. "A" lar.  11:00 
ATSEDENA USURBIL F.T.

1.Kadetea 1.Fasea 8.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA AŅORGA K.K.E
URNIETA K.E. "B" S.A.N.S.E. "A" lar.  12:00 
AMARA BERRI K.E. "A" ANTIGUA LUBERRI K.E. "B" lar.  12:30 
MARTUTENE K.E. "A" KOSTKAS KE "B" lar.  11:00 

1.Kadetea 1.Fasea 9.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAGUN ONAK C.D. "B" ZARAUTZ K.E. "B" lar.  13:30 
BURUMENDI "A" ORIOKO F.T. igan.  16:30 
ZUMAIAKO F.T. ATSEDENA
ZARAUTZ K.E. "A" ZESTOA K.B. lar.  12:30 

1.Kadetea 1.Fasea 10.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
INTXURRE K.K.E. EUSKALDUNA S.D. lar.  11:00 
DANENA K.E. "B" ATSEDENA
TOLOSA C.F. OSTADAR S.K.T. "B" lar.  09:00 
IDIAZABAL K.E. "B" BILLABONA K.E. "B" lar.  11:00 

1.Kadetea 1.Fasea 11.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA ORDIZIA K.E.
LAZKAO K.E. IDIAZABAL K.E. "A" igan.  12:00 
AIZKORRI GOIERRI F.T. DANENA K.E. "A" lar.  10:00 
BEASAIN S.D. UROLA K.E. lar.  12:30 

1.Kadetea 1.Fasea 12.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA ELGOIBAR C.D.
IKASBERRI K.E. EIBARTARRAK F.T. "A" lar.  09:30  GARMENDIPE-anexo (H. Artificial)
SORALUZE C.F. BURUMENDI "B" lar.  11:00  EZOZIA (H.Artificial)
URKI C.D. "B" LAGUN ONAK C.D. "A" igan.  11:00 

1.Kadetea 1.Fasea 13.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA URKI C.D. "A"
ANAITASUNA C.D. "B" ARRASATE C.D. "B" lar.  10:00 
ARETXABALETA K.E. UDA "B" ANAITASUNA C.D. "A" igan.  11:15 
EIBARTARRAK F.T. "B" ARETXABALETA K.E. UDA "A" igan.  09:30 

1.Kadetea 1.Fasea 14.Multzoa

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARETXABALETA K.E. UDA "C" ARRASATE C.D. "A" igan.  09:30 
ALOŅA MENDI K.E. "A" BERGARA K.E. igan.  11:00 
ANTZUOLA K.E. ALOŅA MENDI K.E. "B" lar.  11:00 
ARRASATE C.D. "C" ATSEDENA

Ohorezko erregional neskak liga

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD S.A.D LAGUN ONAK C.D. lar.  16:00 
UROLA K.E. AŅORGA K.K.E. lar.  16:00 
ATSEDENA BERGARA K.E.
GOIERRI GORRI F.K. OSTADAR S.K.T. lar.  18:00  ALTAMIRA-anexo (H.Artificial)
TOLOSA C.F. LEINTZ ARIZMENDI K.E. igan.  11:30 
ZARAUTZ K.E. TOURING KE lar.  17:00 
EIBAR S.A.D. ZUMAIAKO F.T. lar.  18:00 

Emakumezkoen Gorengo maila 1.Multzoa Liga

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BETI GAZTE K.J.K.E. SPORTING DE HERRERA lar.  15:45 
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. HONDARRIBIA F.E igan.  13:30 
AŅORGA K.K.E. INTXAURDI K.E. lar.  17:30 
AXULAR K.K.E ALLERRU K.J.K.E igan.  19:30 
ATSEDENA TRINTXERPE K.E.

Emakumezkoen Gorengo maila 2.Multzoa Liga

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATSEDENA INTXURRE K.K.E.
BERGARA K.E. URNIETA K.E. igan.  12:00 
EUSKALDUNA S.D. ALOŅA MENDI KE lar.  15:30 
MUTRIKU F.T. GOIERRI GORRI F.K. lar.  16:30  SAN MIGUEL- (H.Artificial)
OIARTZUN K.E. HERNANI C.D. igan.  12:00  KARLA LEKUONA anexo (H.Artificial)

Emakumezkoen Ohorezko kadete maila liga

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MUTRIKU F.T. INTXAURDI K.E. lar.  12:00  SAN MIGUEL- (H.Artificial)
OIARTZUN K.E. TOLOSA C.F. lar.  11:00  KARLA LEKUONA anexo (H.Artificial)
GOIERRI GORRI F.K. HERNANI lar.  12:00 
ZUMAIAKO F.T. EIBAR S.A.D. lar.  10:00 
TOURING KE UROLA K.E. lar.  11:00 
LAGUN ONAK C.D. AŅORGA K.K.E. lar.  11:30  GARMENDIPE-anexo (H. Artificial)
ORIOKO F.T. MARIŅO C.D. lar.  11:30  MENDIBELTZ (H.Artificial)

1.Kadete neskak 1.Fasea 1.Multzoa

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AMARA BERRI K.E. ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE lar.  14:30 
ZARAUTZ K.E. "B" ZARAUTZ K.E. "A" lar.  14:30 
HONDARRIBIA F.E LUBERRI-STL lar.  10:00  ONDARTZA-Anexo (H.Artificial)
INTXAURDI K.E. "A" INTXAURDI K.E. "B" lar.  12:00 

1.Kadete neskak 1.Fasea 2.Multzoa

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DANENA K.E. TOLOSA C.F. lar.  12:00  ELBARRENA (H.Natural)
GOIERRI GORRI F.K. "B" GOIERRI GORRI F.K. "A" lar.  15:30  ALTAMIRA-anexo (H.Artificial)
USURBIL F.T. ZESTOA K.B. igan.  16:30 
URNIETA K.E. EUSKALDUNA S.D. igan.  11:30 

1.Kadete neskak 1.Fasea 3.Multzoa

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D. ATSEDENA
ANAITASUNA C.D. ALOŅA MENDI K.E. lar.  12:00 
ILINTXA S.D. BERGARA K.E. lar.  16:30 
LEINTZ ARIZMENDI AMAIKAK BAT K.E. lar.  17:30 

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    movilteck isb

    tabirako baque

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    easo begitek

    alter consulting isb

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    c.b. santurtzi sk

    mondragon unibertsitatea

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    delteco gbc

    vencedor semifinal

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    grupo zaher isb

    fundacion 5+11

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    cafes aitona askatuak

    mondragon unibertsitatea

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    ordizia-basoa banaketak

    goierri - iparragirre 2020

  • Saskibaloia
    2018/09/23

    aņares rioja isb

    gdko ibaizabal

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa