Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Futbola
  4. Ikuskizunak

Lehiaketak Futbola

 

igandea, 2019.eko maiatzak 26

Ohorezko Erregionala liga

 34 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
OIARTZUN K.E. REAL UNION CLUB SAD
DEUSTO DONOSTIA F.T. MUTRIKU F.T.
AMAIKAK BAT K.E. HERNANI C.D.
HONDARRIBIA F.E MONDRAGON C.F.
BERGARA K.E. ELGOIBAR C.D.
ZARAUTZ K.E. BETI GAZTE K.J.K.E.
TOLOSA C.F. AÑORGA K.K.E
ARETXABALETA K.E. ALLERRU K.J.K.E
EIBAR S.A.D. ANAITASUNA C.D.

Gorengo maila 3.-4. Postua

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAGUN ONAK C.D. TOURING C.D.

Gorengo maila 14. postua

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ORIOKO F.T. ZESTOA K.B.

1. Jubenila Kopa Azken Fasea

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
USURBIL F.T. LENGOKOAK K.E. "A"
HONDARRIBIA F.E AMARA BERRI K.E. "A"

1. Kadete Kopa azken fasea

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ZARAUTZ K.E. "B" AÑORGA K.K.E
SAN MARCIAL C.D. "A" ZARAUTZ K.E. "A"

Errendimenduzko Infantil Txikia azken fasea

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ANTIGUOKO K.E. TOLOSA C.F.
KOSTKAS KE ORDIZIA K.E.

Infantil Txiki partaidetza azken fasea

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DANENA K.E. BETI ONA C.D.
OSTADAR S.K.T. REAL UNION CLUB SAD
OIARTZUN K.E. INTERNACIONAL C.D.
SAN MARCIAL C.D. ANAITASUNA C.D.

1. Infantil maila Kopa Azken fasea

 3 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SPORTING DE HERRERA ELGOIBAR C.D.
SANTO TOMAS LIZEOA MARTUTENE K.E. "A"

Emakumezkoen Ohorezko Erregional Kopa azken fasea

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD S.A.D TOLOSA C.F.
EIBAR S.A.D. UROLA K.E.

Emakumezkoen Gorengo maila Igoera fasea Liga

 13 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
INTXAURDI K.E. URNIETA K.E.
MUTRIKU F.T. HONDARRIBIA F.E
AÑORGA K.K.E HERNANI C.D.
ALOÑA MENDI K.E. BETI GAZTE K.J.K.E.

Emakumezkoen Gorengo maila Kopa azken fasea

 2 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. INTXURRE K.K.E.
EUSKALDUNA S.D. ALLERRU K.J.K.E

1.Kadete Neskak txapelketarako fasea liga

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AMAIKAK BAT K.E. USURBIL F.T.
HONDARRIBIA F.E ZARAUTZ K.E. "B"
ANAITASUNA C.D. ZESTOA K.B.
TOLOSA C.F. EIBAR S.A.D.

1. Kadete Neskak Kopa 1. Multzoa

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GOIERRI GORRI F.K. "A" EUSKALDUNA S.D.
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE LUBERRI-STL
DANENA K.E. AMARA BERRI K.E.
INTXAURDI K.E. "A" URNIETA K.E.

1. Kadete Neskak Kopa 2. Multzoa

 14 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALOÑA MENDI K.E. LEINTZ ARIZMENDI
INTXAURDI K.E. "B" GOIERRI GORRI F.K. "B"
ZARAUTZ K.E. "A" ILINTXA S.D.
BERGARA K.E. ATSEDENA

1.Infantil Neskak Txapelketarako azken fasea

 1 jardunaldia 
Etxekoa Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LEINTZ ARIZMENDI K.E. AIZKORRI GOIERRI F.T.
ALOÑA MENDI K.E. ANTIGUA LUBERRI K.E.

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2019/05/19

    izarra c.d. 1

    real sociedad de f. s.a.d. "b" 0

  • Eskubaloia
    2019/05/19

    bm logroño la rioja 26

    c.d. bidasoa-irun 28

  • Saskibaloia
    2019/05/19

    barça lassa 88

    delteco gbc 71

  • Eskubaloia
    2019/05/19

    amenabar zke 32

    agustinos alicante 29

  • Eskubaloia
    2019/05/19

    super amara bera bera 38

    bmc liberbank gijon 21

  • Futbola
    2019/05/19

    espanyol de barcelona r.c.d. 2

    real sociedad de f. s.a.d. 0

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa