Kirolak.net
False

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Competiciones estatales

igandea, 2019.eko urtarrilak 20

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HONDARRIBIA IKASBASKET
EASO SLAM! GIGANTES lar. 17:45 HONDARRIBIA:
Hondartza Pol.

Gizonezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MONDRAGON UNIBERTSITATEA
EASO URDABURU lar. 12:00 ARETXABALETA:
IBARRA POL. - (Aretxabaleta)
CAFES AITONA ASKATUAK
GRUPO ZAHER ISB lar. 15:30 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

Emakumezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO UNIVERSIDAD DE DEUSTO
TYPO 90 - CAFES AITONA lar. 12:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

Gizonezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO BEGITEK
LOIOLA INDAUTXU 01 lar. 10:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.
ALTER CONSULTING ISB
TAKE BURRUNTZI ERRETEGIA lar. 11:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.

Emakumezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA MRW AMARA
ARABA LA BOLSA GENEROSA lar. 16:00 DONOSTIA:
Manteo POL.

Gizonezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALKIDEBA-OINTXE
LAKUA CENTRO - SAN PRUDENCIO igan. 17:45 MONDRAGON:
Iturripe POL. Arrasate
CD ERROIBIDE IRUN
ASKARTZA CLARET igan. 12:00 IRUN:
Artaleku POL.

Emakumezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA BULTZ
LAGUNAK SERNAMAN lar. 18:00 DONOSTIA:
Manteo POL.
EASO SAN MARTIN MERKATUA
NAVARRO VILLOSLADA BASKET igan. 20:00 DONOSTIA:
Pío Baroja POL.

Gizonezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI TECNUN SD
LBC COCINAS.COM lar. 17:00 DONOSTIA:
Tecnun Edificio Multiusos
DISDIRA BITXITEGIA ISB
GETXO SB lar. 16:00 AZPEITIA:
Azpeitia POL.
arri BKL
RODAMIENTOS ARIZTI lar. 18:00 BEASAIN:
Antzizar POL. Beasain
ATLETICO SAN SEBASTIAN
UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU lar. 16:00 DONOSTIA:
Aiete POL.

Liga EBA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
PAS PIELAGOS
GOIERRI - IPARRAGIRRE 2020 igan. 18:00
NISSAN GRUPO DE SANTIAGO
MONDRAGON UNIBERTSITATEA lar. 19:30
ORDIZIA-BASOA BANAKETAK
EASO LOQUILLO lar. 18:00 ORDIZIA:
Majori POL.

ZILARREZKO LEB MAILA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
JUARISTI ISB
GRUPO ELEYCO BASKONIA or. 21:00 AZPEITIA:
Azpeitia POL.

Emakumezkoen Liga - 2

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AÑARES RIOJA ISB
BARÇA CBS lar. 17:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.

Emakumezkoen Liga-1

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IDK GIPUZKOA
SNATTS FEMENI SANT ADRIA lar. 18:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

ACB

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MOVISTAR ESTUDIANTES
DELTECO GBC igan. 13:00

Infantil Txiki Emakumezkoak Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ZAST ORIO TXIKI
BKL GAZTELU TXIKI lar. 16:00 ORIO:
Orio Pol. (Karela)

Infantil Haundi Emakumezkoak Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BKL AGORTA
BERA BERA SANTA CLARA lar. 12:30 BEASAIN:
Antzizar POL. Beasain

Infantil Haundi Emakumezkoak Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
OSTADAR S.K.T HAUNDI
BERGARA SORALUCE K.E HAUNDI lar. 09:30 LASARTE:
Maialen Chourraut POL. Lasarte

Infantil Haundi Emakumezkoak Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LEK OINTXE H
GOIERRI,K.E. (HAUNDI) lar. 12:00 ARRASATE:
Musakola POL. Arrasate

Infantil Haundi Emakumezkoak Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SARRALLE ISB
CD INTERNACIONAL HAUNDI lar. 09:30 AZKOITIA:
Azkoitia POL.

Infantil Txiki Gizonezkoak Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALOÑA MENDI K.E. (1)
AVIA EIBAR SASKIBALOIA TXIKI lar. 11:45 OÑATI:
Zubikoa POL. Oñate

Kad. Emaku. Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BKL ESPARRU
TAKE ORBINOX lar. 12:00 BEASAIN:
Antzizar POL. Beasain

Kad. Emaku. Errendimendu

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GOIERRI OXYKOR
ALKIDEBA-OINTXE igan. 12:00 URRETXU:
Aldiri POL.

Junior Emaku. Partaidetza

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
(AMISTOSO) BKL TXINDOKI JUNIOR PART
BERA BERA CADETE REND. lar. 11:00 BEASAIN:
Antzizar POL. Beasain

igandea, 2019.eko urtarrilak 13

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO SLAM! GIGANTES
OINTXE ARASKI lar. 16:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.
MOVILTECK ISB
ASADOR 10 GIBAJAS lar. 13:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.

Gizonezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO URDABURU
6057
CAFES AITONA ASKATUAK lar. 16:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.
GRUPO ZAHER ISB
BILBAO UNAMUNO lar. 16:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.

Emakumezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
FUNDIBIDE ISB
ASADOR 10 GIBAJAS lar. 11:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.
TYPO 90 - CAFES AITONA
3767
ELECTRO ALAVESA ARASKI igan. 10:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

Gizonezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALTER CONSULTING ISB
FUNDACION 5+11 A og. 18:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.
TAKE BURRUNTZI ERRETEGIA
EASO BEGITEK lar. 12:15 TOLOSA:
Usabal POL. Tolosa

Emakumezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
arri BKL
ARANGUREN MUTILBASKET lar. 18:00 BEASAIN:
Antzizar POL. Beasain

Gizonezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALKIDEBA-OINTXE
LA SALLE lar. 18:30 MONDRAGON:
Iturripe POL. Arrasate
CAFES AITONA ASKATUAK
TABIRAKO BAQUE lar. 20:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.

Emakumezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EXPRESS HONDARRIBIA IKASBASKET
PAZ DE ZIGANDA IKASTOLA lar. 19:45 HONDARRIBIA:
Hondartza Pol.
EASO SAN MARTIN MERKATUA
AUSARTA BARAKALDO EST igan. 18:00 DONOSTIA:
Pío Baroja POL.

Gizonezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ULACIA GRUPO ZKE
7056
URGATZI igan. 18:00 ZARAUTZ:
Aritzbatalde POL. Municipal Zarautz
REDLINE MEKANIKA TAKE
DISDIRA BITXITEGIA ISB igan. 11:20 TOLOSA:
Usabal POL. Tolosa
HERNANI TECNUN SD
UNIVERSIDAD DEUSTO LOIOLA INDAUTXU lar. 19:00 DONOSTIA:
Tecnun Edificio Multiusos
ATLETICO SAN SEBASTIAN
arri BKL lar. 18:00 DONOSTIA:
Aiete POL.

Liga EBA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MONDRAGON UNIBERTSITATEA
GALLOFA igan. 18:30 MONDRAGON:
Iturripe POL. Arrasate
GOIERRI - IPARRAGIRRE 2020
CB SANTURTZI SK lar. 18:30 URRETXU:
Aldiri POL.
MEGACALZADO ARDOI
ORDIZIA-BASOA BANAKETAK igan. 18:00
EASO LOQUILLO
UNIVERSIDAD DE VALLADOLID lar. 20:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

ZILARREZKO LEB MAILA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CB EXTREMADURA PLASENCIA
7773
JUARISTI ISB lar. 18:30

Emakumezkoen Liga - 2

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AÑARES RIOJA ISB
7276
PATATAS HIJOLUSA igan. 11:00 AZPEITIA:
Azpeitia POL.

Emakumezkoen Liga-1

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MANN FILTER
6753
IDK GIPUZKOA igan. 12:15

ACB

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DELTECO GBC
8591
BAXI MANRESA igan. 12:30 DONOSTIA:
San Sebastián Arena 2.016 (Illumbe )

Mini Emakumezkoak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO INMOBILIARIA ADAIX
7018
MONDRAGON UNIBERTSITATEA B igan. 09:30 DONOSTIA:
San Ignacio de Loyola COLEGIO
ASKATUAK ESKOLA
1363
MONDRAGON UNIBERTSITATEA A igan. 09:30 DONOSTIA:
Mary Ward Ik.

Mini Gizonezkoak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO JESUITAK IKASTEN
7323
ASKATUAK ESKOLA igan. 09:30 DONOSTIA:
San Ignacio de Loyola COLEGIO
MILLAR LARRAMENDI
4529
EIBAR SASKIBALOIA igan. 09:00 AZPEITIA:
Azpeitia POL.

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • zilarrezko leb maila
    2019/01/20

    juaristi isb

    grupo eleyco baskonia

  • emakumezkoen liga - 2
    2019/01/20

    añares rioja isb

    barça cbs

  • emakumezkoen liga-1
    2019/01/20

    idk gipuzkoa

    snatts femeni sant adria

  • acb
    2019/01/20

    movistar estudiantes

    delteco gbc

  • zilarrezko leb maila
    2019/01/13

    cb extremadura plasencia 77

    juaristi isb 73

  • emakumezkoen liga - 2
    2019/01/13

    añares rioja isb 72

    patatas hijolusa 76

  • emakumezkoen liga-1
    2019/01/13

    mann filter 67

    idk gipuzkoa 53

  • acb
    2019/01/13

    delteco gbc 85

    baxi manresa 91

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa