Kirolak.net
False

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Competiciones estatales

igandea, 2019.eko martxoak 24

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO SLAM! GIGANTES
EUSKOART IBAIZABAL lar. 16:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.
MOVILTECK ISB
ORDIZIA K.E. lar. 13:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.

Gizonezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO URDABURU
MONDRAGON UNIBERTSITATEA A lar. 15:30 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.
GRUPO ZAHER ISB
FUNDACION 5+11 lar. 16:00 AZKOITIA:
Azkoitia POL.

Emakumezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
FUNDIBIDE ISB
ELECTRO ALAVESA ARASKI OINTXE lar. 15:30 AZPEITIA:
Azpeitia POL.
EASO UNIVERSIDAD DE DEUSTO
TYPO 90 ASKATUAK lar. 20:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.

Gizonezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO BEGITEK
FUNDACION 5+11 A lar. 16:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.
TAKE BURRUNTZI ERRETEGIA
ALTER CONSULTING ISB lar. 14:00 TOLOSA:
Escolapios POL.

Emakumezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
arri BKL
ASKARTZA CLARET lar. 16:00 BEASAIN:
Antzizar POL. Beasain

Gizonezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CD ERROIBIDE IRUN
LA SALLE igan. 12:00 IRUN:
Artaleku POL.

Emakumezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA BULTZ
ARASKI lar. 18:00 DONOSTIA:
Manteo POL.
EXPRESS HONDARRIBIA IKASBASKET
CB SANIGNACIO BILOPACK lar. 19:45 HONDARRIBIA:
Hondartza Pol.

Gizonezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI TECNUN SD
REDLINE MEKANIKA TAKE lar. 19:00 DONOSTIA:
Tecnun Edificio Multiusos
ATLETICO SAN SEBASTIAN
URGATZI lar. 18:00 DONOSTIA:
Aiete POL.

Gizonezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LBC COCINAS.COM
ULACIA GRUPO ZKE og. 21:30 LOGROÑO:
Pol. Espartero

Gizonezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
arri BKL
TABIRAKO BAQUE lar. 18:00 BEASAIN:
Antzizar POL. Beasain
ULACIA GRUPO ZKE
GETXO SB igan. 18:00 ZARAUTZ:
Aritzbatalde POL. Municipal Zarautz

Liga EBA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO LOQUILLO
MONDRAGON UNIBERTSITATEA lar. 20:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.
GOIERRI - IPARRAGIRRE 2020
NISSAN GRUPO DE SANTIAGO lar. 18:30 URRETXU:
Aldiri POL.
UBU TIZONA
ORDIZIA-BASOA BANAKETAK lar. 18:00

ZILARREZKO LEB MAILA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
JUARISTI ISB
CB VILLAROBLEDO igan. 18:00 AZPEITIA:
Azpeitia POL.

Emakumezkoen Liga - 2

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AÑARES RIOJA ISB
RC CELTA ZORKA lar. 18:00 AZPEITIA:
Azpeitia POL.

Emakumezkoen Liga-1

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IDK GIPUZKOA
PERFUMERIAS AVENIDA lar. 18:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

ACB

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IBEROSTAR TENERIFE
DELTECO GBC lar. 20:30

Benjamin Emakumezkoak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA SASKI TXIKI
ARESKO 10 igan. 09:30 DONOSTIA

Mini Emakumezkoak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO INMOBILIARIA ADAIX
5759
MONDRAGON LINGUA A as. 12:00 DONOSTIA:
Paco Yoldi POL.

Mini Emakumezkoak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CENTERPOINT ACADEMY
ASKATUAK ESKOLA igan. 11:45 AZPEITIA:
Azpeitia POL.

Mini Emakumezkoak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARESKOLA 07
BERGARA SORALUCE K.E. 2º Año igan. 17:00 ESKORIATZA:
Manuel Muñoz KIROLDEGIA
ARESKO 08
EASO 08 ORIAMENDI igan. 09:30 ESKORIATZA:
Manuel Muñoz KIROLDEGIA

Mini Gizonezkoak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ARESKO M07
TAKE Super EKO 2º Año igan. 09:30 ESKORIAZA:
Manuel Muñoz KIROLDEGIA

Infantil Gizonezkoak Errendimendu

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO 05 SAN PATRICIO
ASKATUAK HAUNDI URDIN igan. 10:00 DONOSTIA:
Benta Berri POL.

Senior Gizonezkoak 3. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
KURKUBI SBK
OSTADAR SKT igan. 11:30 LEZO:
Bekoerrota POL. Lezo

igandea, 2019.eko martxoak 17

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CARNICAS SAN MARCIAL HONDARRIBIA
GERNIKA KESB lar. 16:00 HONDARRIBIA:
Hondartza Pol.
EASO SLAM! GIGANTES
ASADOR 10 GIBAJAS lar. 16:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.

Gizonezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MONDRAGON UNIBERTSITATEA A
GRUPO ZAHER ISB lar. 12:00 ARRASATE:
Musakola POL. Arrasate
REDLINE MEKANIKA TAKE
BILBAO UNAMUNO lar. 12:15 TOLOSA:
Usabal POL. Tolosa
CAFES AITONA ASKATUAK
EASO URDABURU lar. 12:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

Emakumezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA
EASO UNIVERSIDAD DE DEUSTO lar. 11:30 DONOSTIA:
Manteo POL.

Gizonezkoen Junior maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALTER CONSULTING ISB
EASO BEGITEK lar. 18:30 AZPEITIA:
Azpeitia POL.
MONDRAGON UNIBERTSITATEA A
BILBAO UNAMUNO igan. 12:00 ARRASATE:
Musakola POL. Arrasate

Emakumezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BERA BERA MRW AMARA
HYUNDAI AUTOLASA TOJU lar. 18:00 DONOSTIA:
Manteo POL.

Gizonezkoen 2.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALKIDEBA-OINTXE
UNAMUNO lar. 16:00 MONDRAGON:
Iturripe POL. Arrasate
CAFES AITONA ASKATUAK
MUNGIA ST lar. 20:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.

Gizonezkoen 1.maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ATLETICO SAN SEBASTIAN
DISDIRA BITXITEGIA ISB lar. 18:30 DONOSTIA:
Aiete POL.
REDLINE MEKANIKA TAKE
ULACIA GRUPO ZKE igan. 11:20 TOLOSA:
Usabal POL. Tolosa

Liga EBA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CB VALLE DE EGÜES
GOIERRI - IPARRAGIRRE 2020 or. N/D
EASO LOQUILLO
MEGACALZADO ARDOI igan. 12:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.
MONDRAGON UNIBERTSITATEA
PAS PIELAGOS lar. 18:30 MONDRAGON:
Iturripe POL. Arrasate
ORDIZIA-BASOA BANAKETAK
GALLOFA lar. 18:00 ORDIZIA:
Majori POL.

ZILARREZKO LEB MAILA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HLA ALICANTE
8076
JUARISTI ISB or. 20:45

Emakumezkoen Liga - 2

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ADVISORIA BOET MATARO
5377
AÑARES RIOJA ISB lar. 20:30

Emakumezkoen Liga-1

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
UNI FERROL
5567
IDK GIPUZKOA lar. 19:00

ACB

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
DELTECO GBC
10065
CAFÉS CANDELAS BREOGÁN lar. 18:00 DONOSTIA:
San Sebastián Arena 2.016 (Illumbe )

Kad. Emaku. Errendimendu

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EASO ALQUILERES DONOSTI
4536
BERA BERA MANTEO az. 20:00 DONOSTIA:
San Ignacio de Loyola COLEGIO

Jun. Gizon. Errendimendu

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AMA GUADALUPEKOA IKASBASKET
8749
GRUPO EME OIARSO S.K.T. igan. 17:45 HONDARRIBIA:
Hondartza Pol.

larunbata, 2019.eko martxoak 16

Emakumezkoen Kadete maila Euskal liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MARIANISTAS KIROLTASUNA
4281
ASKARTZA CLARET 00 lar. 10:00 GASTEIZ:
POL. MARIANISTAS

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • zilarrezko leb maila
    2019/03/24

    juaristi isb

    cb villarobledo

  • emakumezkoen liga - 2
    2019/03/24

    añares rioja isb

    rc celta zorka

  • emakumezkoen liga-1
    2019/03/24

    idk gipuzkoa

    perfumerias avenida

  • acb
    2019/03/24

    iberostar tenerife

    delteco gbc

  • zilarrezko leb maila
    2019/03/17

    hla alicante 80

    juaristi isb 76

  • emakumezkoen liga - 2
    2019/03/17

    advisoria boet mataro 53

    añares rioja isb 77

  • emakumezkoen liga-1
    2019/03/17

    uni ferrol 55

    idk gipuzkoa 67

  • acb
    2019/03/17

    delteco gbc 100

    cafés candelas breogán 65

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa