Kirolak.net
False

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Competiciones estatales

igandea, 2019.eko apirilak 28

Emakumezkoen 1.Kadete maila Kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GOIERRI GORRI F.K. B
ILINTXA S.D. igan. 18:00 IDIAZABAL:
ARIZKORRETA (H.Artificial)

Kadeteen 1. maila kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
URNIETA K.E. B
USURBIL F.T. lar. 16:00 URNIETA:
URNIETA (H.Artificial)

Jubenilen Ohorezko Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
TRINTXERPE K.E.
ALLERRU K.J.K.E igan. 17:15 PASAIA:
TRINTXER (H.Artificial)

Emakumezkoen Euskal Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
OIARTZUN K.E.
DERIO C.D. lar. 17:00 OIARTZUN:
KARLA LEKUONA-anexo
HERNANI C.D.
GOIERRI-GORRI F.K. igan. 18:30 HERNANI:
ZUBIPE (H.Artificial)
ERANDIOKO BETIKO NESKAK F.K.E
MARIÑO C.D. igan. 15:30 ERANDIO:
SAN LORENZO (H.Artificial)
TOLOSA C.F.
ZARAUTZ K.E. igan. 16:30 TOLOSA:
BERAZUBI (H.Natural)
ANAITASUNA C.D.
LEIOAKO EMAKUMEAK igan. 17:00 AZKOITIA:
TXERLOIA (H.Natural)

Kadeteen Euskadiko Federazio Kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ANTIGUOKO K.E.
LAKUA C.D. igan. 11:00 DONOSTIA:
BERIO (H.Artificial)
TOLOSA C.F.
SANTUTXU F.C. lar. 17:30 TOLOSA:
USABAL (H.Artificial)
KOSTKAS K.E.
GERNIKA CLUB S.D. igan. 12:30 DONOSTIA:
MATIGOXOTEGI (H.Artificial)

Jubenilen Euskadiko Federazio Kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GERNIKA CLUB S.D.
BEASAIN C.D. lar. 16:00 GERNIKA:
URBIETA (H.Artificial)
VASCONIA C.D.
S.D. LEIOA lar. 18:00 DONOSTIA:
PUIO (H.Artificial)
ANTIGUOKO K.E.
TOLOSA C.F. igan. 17:15 DONOSTIA:
BERIO (H.Artificial)

Emakumezkoen 1. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SPORTING CLUB C.D.
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. igan. 12:00 HUELVA:
LA ORDEN (H.Artificial)

3.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD S.A.D. C
BASCONIA C.D. igan. 11:00 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Natural)
BEASAIN S.D.
PASAIA K.E. lar. 17:00 BEASAIN:
LOINAZ (H.Artificial)
LAGUN ONAK C.D.
ORDIZIA K.E. lar. 17:00 AZPEITIA:
GARMENDIPE (H.Natural)

2."B" Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL UNION CLUB
CALAHORRA C.D. igan. 12:00 IRUN:
GAL- (H.Natural)
VITORIA C.D.
REAL SOCIEDAD S.A.D. B lar. 16:00 LAUDIO:
ELLAKURI (H.Artificial)

1.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
VALENCIA C.F. S.A.D.
EIBAR S.A.D. igan. 12:00 VALENCIA:
MESTALLA (H.Natural)
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
GETAFE C.F. S.A.D. igan. 16:15 DONOSTIA:
ANOETA (H.Natural)

osteguna, 2019.eko apirilak 25

Kadeteen 1. maila Igoera fasea

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BURUMENDI F.G. A
BETI GAZTE K.J.K.E. og. 15:00 MUTRIKU:
SAN MIGUEL (H.Artificial)

asteazkena, 2019.eko apirilak 24

1.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HUESCA S.D.
20
EIBAR S.A.D. as. 19:30 HUESCA:
EL ALCORAZ (H.Natural)
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
VILLARREAL C.F. S.A.D. og. 20:30 DONOSTIA:
ANOETA (H.Natural)

igandea, 2019.eko apirilak 21

Emakumezkoen 2. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ALAVES S.A.D.
72
OIARTZUN K.E. igan. 12:00 GASTEIZ:
COMPAÑON (H.Artificial)
AÑORGA K.K.E
10
AURRERA DE VITORIA C.D. az. 20:00 DONOSTIA:
REZOLA (H.Artificial)
EIBAR S.A.D
30
BERRIOZAR CF igan. 12:00 EIBAR:
UNBE INF. (H.Artificial)

Emakumezkoen 1. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
10
REAL BETIS BALOMPIE S.A.D. igan. 12:00 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Natural)

2."B" Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SPORTING DE GIJON S.A.D. B
01
REAL UNION CLUB or. 12:00 GIJÓN:
MAREO (H.Natural)
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "B"
01
LOGROÑES U.D. lar. 12:00 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Natural)

1.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D.
01
AT DE MADRID C. S.A.D. lar. 16:15 EIBAR:
IPURUA (H.Natural)
BARCELONA F.C.
21
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. lar. 20:45 BARCELONA:
CAMP NOU (H.Natural)

osteguna, 2019.eko apirilak 18

3.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SAN IGNACIO C.D.
10
REAL SOCIEDAD S.A.D. C og. 12:00 GASTEIZ:
COMPAÑON (H.Artificial)
PASAIA K.E.
02
ALAVES S.A.D B az. 20:00 RENTERIA:
JESUS Mª ZAMORA (H.A.)
ORDIZIA K.E.
00
BEASAIN S.D. og. 12:00 ORDIZIA:
ALTAMIRA (H.Artificial)
SANTUTXU F.C.
20
LAGUN ONAK C.D. og. 11:15 BILBO:
MALLONA (H.Artificial)

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • emakumezkoen 1. maila
    2019/04/28

    sporting club c.d.

    real sociedad de f. s.a.d.

  • 2."b" maila
    2019/04/28

    real union club

    calahorra c.d.

  • 2."b" maila
    2019/04/28

    vitoria c.d.

    real sociedad s.a.d. b

  • 1.maila
    2019/04/28

    valencia c.f. s.a.d.

    eibar s.a.d.

  • 1.maila
    2019/04/28

    real sociedad de f. s.a.d.

    getafe c.f. s.a.d.

  • 1.maila
    2019/04/24

    huesca s.d. 2

    eibar s.a.d. 0

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa