Kirolak.net
False

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Competiciones estatales

igandea, 2019.eko otsailak 24

Emakumezkoen 1.Kadete maila Kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ILINTXA S.D.
BERGARA K.E. or. 18:15 LEGAZPIA:
BIKUÑA (H.Artificial)

Alebin Mutilen Maila Eskolartekoa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
URNIETA K.E.
OSTADAR S.K.T. og. 18:30 URNIETA:
URNIETA (H.Artificial)

Emakumezkoen Euskal Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MARIÑO C.D.
PAULDARRAK E.F.K.T. lar. 15:30 IRUN:
UGALDE-VENTAS (H.A.)
ZARAUTZ K.E.
GOIERRI-GORRI F.K. lar. 15:30 ZARAUTZ:
ASTI - TXIKI (H.Artificial)
BARAKALDO C.F.
OIARTZUN K.E. lar. 17:30 BARAKALDO:
LA SIEBE (H.Artificial)
ANAITASUNA C.D.
HERNANI C.D. igan. 17:00 AZKOITIA:
SAN JUAN* (H.ARTIFICIAL)
TOLOSA C.F.
BIZKERRE F.T. lar. 17:30 TOLOSA:
USABAL (H.Artificial)

Kadeteen Euskal Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
BETOÑO C.D.
VASCONIA C.D. igan. 12:00 GASTEIZ:
BETOÑO (H.Artificial)

Jubenilen Euskal Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SALVATIERRA S.D.
ANTIGUOKO K.E. C or. 19:30 AGURAIN:
MUNICIPAL AGURAIN (H.Artificial)

Emakumezkoen 2. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AT REVELLIN C.D.
EIBAR S.A.D igan. 12:00 LOGROÑO:
PRADO VIEJO (H.Artificial)
OIARTZUN K.E.
AURRERA DE VITORIA C.D. lar. 16:15 OIARTZUN:
KARLA LEKUONA (H.Natural)
PRADEJON C.D.
AÑORGA K.K.E lar. 17:00 PRADEJON:
MUNICIPAL PRADEJON (H.Natural)

Emakumezkoen 1. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
MADRID CFF igan. 11:30 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Natural)

3.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
PASAIA K.E.
BASCONIA C.D. lar. 17:00 RENTERIA:
JESUS Mª ZAMORA (H.A.)
ORDIZIA K.E.
AMURRIO C.F. lar. 16:00 ORDIZIA:
ALTAMIRA (H.Artificial)
LAGUN ONAK C.D.
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "C" igan. 17:00 AZPEITIA:
GARMENDIPE (H.Natural)
BEASAIN S.D.
ALAVES S.A.D. "B" lar. 17:00 BEASAIN:
LOINAZ (H.Artificial)

2."B" Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "B"
REAL UNION CLUB igan. 18:00 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Natural)

1.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
GIRONA F.C.
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. al. 21:00 GIRONA:
MONTILIVI (H.Natural)
ATHLETIC CLUB
EIBAR S.A.D. lar. 20:45 BILBO:
SAN MAMES (H.Natural)

igandea, 2019.eko otsailak 17

Emakumezkoen Euskal Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
MARIÑO C.D.
24
AURRERA DE VITORIA C.D. lar. 15:30 IRUN:
UGALDE-VENTAS (H.A.)
C.D. ELORRIO
20
ZARAUTZ K.E. lar. 16:00 ELORRIO:
ELEIZALDE (H.Artificial)
GOIERRI-GORRI F.K.
01
LEIOAKO EMAKUMEAK lar. 18:30 BEASAIN:
LOINAZ (H.Artificial)
OIARTZUN K.E.
12
ANAITASUNA C.D. lar. 18:00 OIARTZUN:
KARLA LEKUONA-anexo
HERNANI C.D.
14
TOLOSA C.F. lar. 18:30 HERNANI:
ZUBIPE (H.Artificial)

Kadeteen Euskal Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD S.A.D.
52
GETXO C.D. igan. 11:00 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Artificial)
TOLOSA C.F.
13
ALAVES S.A.D. igan. 12:00 TOLOSA:
USABAL (H.Artificial)
EIBAR S.A.D.
10
DEUSTU S.D. lar. 16:00 EIBAR:
UNBE INF. (H.Artificial)
ANTIGUOKO K.E.
22
VASCONIA C.D. igan. 11:00 DONOSTIA:
BERIO (H.Artificial)
KOSTKAS K.E.
12
LAKUA C.D. lar. 12:30 DONOSTIA:
MATIGOXOTEGI (H.Artificial)

Jubenilen Euskal Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
LAGUN ONAK C.D.
01
ASTRABUDUAKO F.T. lar. 12:00 AZPEITIA:
GARMENDIPE (H.Natural)
LOYOLA INDAUTXU
31
EIBAR SAD "B" lar. 18:30 BILBAO:
AITXARTE (H.Artificial)
ANTIGUOKO K.E. "C"
02
AÑORGA K.K.E. lar. 16:00 DONOSTIA:
BERIO (H.Artificial)

Emakumezkoen 2. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AÑORGA K.K.E
44
BIZKERRE F.T. igan. 17:00 DONOSTIA:
REZOLA (H.Artificial)
EIBAR S.A.D
02
ALAVES S.A.D. igan. 12:00 EIBAR:
UNBE INF. (H.Artificial)
MULIER C.D.
02
OIARTZUN K.E. igan. 16:00 MUTILVA:
MUTILNOVA (h.Artificial)

Erreginaren Kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
31
SEVILLA C.F. igan. 16:30 DONOSTIA:
ANOETA (H.Natural)

Jubenilen Nazional Liga

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
VASCONIA C.D.
11
HERNANI C.D. lar. 16:00 DONOSTIA:
PUIO (H.Artificial)
ZARAUTZ K.E.
20
TOLOSA C.F. lar. 15:45 ZARAUTZ:
ASTI (H.Natural)
S.A.N.S.E.
04
ARENAS C. lar. 15:30 DONOSTIA:
FELIX GARIN (H.Artificial)
ATHLETIC CLUB "B"
11
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "B" lar. 12:30 BILBO:
LEZAMA- (H.Natural)
BEASAIN S.D.
22
ANTIGUOKO K.E. "B" igan. 17:00 BEASAIN:
LOINAZ (H.Artificial)

Jubenilen Ohorezko Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
A.D. SAN JUAN
12
EIBAR S.A.D. igan. 11:30 IRUÑA:
SAN JUAN (H.Artificial)
PAMPLONA C.D.
00
ANTIGUOKO K.E. igan. 11:30 IRUÑA:
BEITIKUNTZEA (H.Artificial)
REAL SOCIEDAD S.A.D.
30
TXANTREA K.K.E. igan. 12:30 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Natural)

3.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SAN IGNACIO C.D.
60
PASAIA K.E. igan. 12:00 GASTEIZ:
COMPAÑON (H.Artificial)
BASCONIA C.D.
42
ORDIZIA K.E. lar. 18:00 BASAURI:
ARTUNDUAGA (H.Natural)
BALMASEDA F.C.
21
LAGUN ONAK C.D. lar. 17:00 BALMASEDA:
LA BALUGA (H.Natural)
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "C"
00
BEASAIN S.D. lar. 12:00 ZUBIETA:
ZUBIETA (H.Natural)

2."B" Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CALAHORRA C.D.
01
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "B" igan. 17:00 CALAHORRA:
LA PLANILLA (H.Natural)
REAL UNION CLUB
00
LOGROÑES U.D. igan. 17:00 IRUN:
GAL- (H.Natural)

1.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
30
LEGANES S.A.D. lar. 18:30 DONOSTIA:
ANOETA (H.Natural)
EIBAR S.A.D.
22
GETAFE C.F. S.A.D. or. 21:00 EIBAR:
IPURUA (H.Natural)

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • emakumezkoen 2. maila
    2019/02/24

    oiartzun k.e.

    aurrera de vitoria c.d.

  • emakumezkoen 2. maila
    2019/02/24

    pradejon c.d.

    añorga k.k.e

  • emakumezkoen 2. maila
    2019/02/24

    at revellin c.d.

    eibar s.a.d

  • emakumezkoen 1. maila
    2019/02/24

    real sociedad de f. s.a.d.

    madrid cff

  • 2."b" maila
    2019/02/24

    real sociedad de f. s.a.d. "b"

    real union club

  • 1.maila
    2019/02/24

    athletic club

    eibar s.a.d.

  • 1.maila
    2019/02/24

    girona f.c.

    real sociedad de f. s.a.d.

  • emakumezkoen 2. maila
    2019/02/17

    añorga k.k.e 4

    bizkerre f.t. 4

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa