Kirolak.net
True

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Competiciones estatales

asteartea, 2019.eko otsailak 19

Eskubaloia

LIGA ASOBAL

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
C.D. BIDASOA-IRUN
1721
F.C. BARCELONA as. 18:30 IRUN:
ARTALEKU Polikiroldegia

igandea, 2019.eko otsailak 17

Saskibaloia

1.B Maila- (Mixto) Gurpilezko Aulkia

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
SALTO BERA BERA
5347
BSR Puertollano AMIAB igan. 12:00 DONOSTIA:
Bidebieta POL.

ZILARREZKO LEB MAILA

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
JUARISTI ISB
7280
BASKET NAVARRA lar. 20:00 AZPEITIA:
Azpeitia POL.

Emakumezkoen Liga-1

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
IDK GIPUZKOA
6255
QUESOS EL PASTOR lar. 18:00 DONOSTIA:
José Antonio Gaska POL.

Eskubaloia

Emakumezkoen Zilarrezko maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AIALA ZARAUTZ KE
2324
CASTRO URDIALES lar. 17:45 ZARAUTZ:
ZARAUZKO U. Kiroldegia

Gizonezkoen Zilarrezko Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AMENABAR ZKE
3125
SANTOÑA BM lar. 19:30 ZARAUTZ:
ZARAUZKO U. Kiroldegia

Emakumezkoen Ohorezko Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CLUB BALONMANO MORVEDRE
1425
SUPER AMARA BERA BERA lar. 19:30 SAGUNTO:
PAB RENÉ MARIGIL

LIGA ASOBAL

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
ABANCA ADEMAR LEON
2023
C.D. BIDASOA-IRUN or. 19:00 LEON:
PALACIO DE DEPORTES DE LEON

Neguko Kirolak

Senior Neskak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HUARTE
06
C.H.H. TXURI URDIN igan. N/D

Senior Mutilak

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
C.H. MAJADAHONDA
12
C.H.H. TXURI URDIN igan. N/D

Futbola

Emakumezkoen 2. Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
AÑORGA K.K.E
44
BIZKERRE F.T. igan. 17:00 DONOSTIA:
REZOLA (H.Artificial)
EIBAR S.A.D
02
ALAVES S.A.D. igan. 12:00 EIBAR:
UNBE INF. (H.Artificial)
MULIER C.D.
02
OIARTZUN K.E. igan. 16:00 MUTILVA:
MUTILNOVA (h.Artificial)

Erreginaren Kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
31
SEVILLA C.F. igan. 16:30 DONOSTIA:
ANOETA (H.Natural)

2."B" Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
CALAHORRA C.D.
01
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D. "B" igan. 17:00 CALAHORRA:
LA PLANILLA (H.Natural)
REAL UNION CLUB
00
LOGROÑES U.D. igan. 17:00 IRUN:
GAL- (H.Natural)

1.Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
EIBAR S.A.D.
22
GETAFE C.F. S.A.D. or. 21:00 EIBAR:
IPURUA (H.Natural)
REAL SOCIEDAD DE F. S.A.D.
30
LEGANES S.A.D. lar. 18:30 DONOSTIA:
ANOETA (H.Natural)

Errugbia

Ohorezko Maila

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
HERNANI C.R.E.
2734
U.E. SANTBOIANA igan. 12:00 HERNANI:
LANDARE TOKI
C.R. EL SALVADOR
5110
AMPO ORDIZIA R.E. igan. 12:30 VALLADOLID:
PEPE ROJO - VALLADOLID

osteguna, 2019.eko otsailak 14

Futbola

RFEF Kopa

Etxekoa Emaitza Kanpokoa Eguna Ordua Jokalekua
REAL UNION CLUB SAD
44
MIRANDES C.D. az. 19:30 IRUN:
GAL- (H.Natural)

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Eskubaloia
    2019/02/19

    c.d. bidasoa-irun 17

    f.c. barcelona 21

  • Eskubaloia
    2019/02/17

    club balonmano morvedre 14

    super amara bera bera 25

  • Futbola
    2019/02/17

    eibar s.a.d 0

    alaves s.a.d. 2

  • Neguko Kirolak
    2019/02/17

    c.h. majadahonda 1

    c.h.h. txuri urdin 2

  • Futbola
    2019/02/17

    calahorra c.d. 0

    real sociedad de f. s.a.d. "b" 1

  • Saskibaloia
    2019/02/17

    salto bera bera 53

    bsr puertollano amiab 47

  • Futbola
    2019/02/17

    mulier c.d. 0

    oiartzun k.e. 2

  • Eskubaloia
    2019/02/17

    amenabar zke 31

    santoña bm 25

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa