Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Lehiaketak Eskubaloia

GIPUZKOAKO TXAPELKETA (JM)

2. FASEA JUBENIL GIZONEZKOA AZKEN FASEA » 

Azken Jardunaldia:  5 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
BIDASOA IRUN
2421
GURE AUZUNE - EGIBIDE
HETTICH ZKE
2727
LEIZARAN ESKUBALOIA
EREINTZA AGUAPLAST
3324
EREINTZA BEISSIER
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    EREINTZA AGUAPLAST 10   5   5   0   0   0   159   120  
2    HETTICH ZKE 7   5   3   1   1   0   137   139  
3    BIDASOA IRUN 5   5   2   1   2   0   127   127  
4    GURE AUZUNE - EGIBIDE 4   5   2   0   3   0   132   130  
5    EREINTZA BEISSIER 2   5   1   0   4   0   128   146  
6    LEIZARAN ESKUBALOIA 2   5   0   2   3   0   138   159  

2. FASEA JUBENIL GIZONEZKOA - 7.-12. POSTURAKO » 

Azken Jardunaldia:  5 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
KARIBE ZAHARRA LEGAZPI
3139
UROLA ALAI HORTZ KLINIKA
EGIA BAZTARRE TABERNA
3125
AMENABAR ZKE
TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA
3226
ARRASATE E.B.
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    UROLA ALAI HORTZ KLINIKA 9   5   4   1   0   0   165   134  
2    TEKNIKER EIBAR ESKUBALOIA 8   5   4   0   1   0   140   133  
3    EGIA BAZTARRE TABERNA 7   5   3   1   1   0   162   129  
4    ARRASATE E.B. 3   5   1   1   3   0   122   138  
5    AMENABAR ZKE 2   5   0   2   3   0   118   132  
6    KARIBE ZAHARRA LEGAZPI 1   5   0   1   4   0   118   159  

2. FASEA JUBENIL GIZONEZKOA - 13.-18. POSTURAKO » 

Azken Jardunaldia:  5 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
DONIBANE ESKUBALOIA
3738
URNIETA GURIA JATETXEA
BERISTAIN BANAKETAK ELGOIBAR
2721
ILCAPO HONDARRIBIA
TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B
2420
MONDRAGON LINGUA ALOÑA MENDI KE
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    BERISTAIN BANAKETAK ELGOIBAR 10   5   5   0   0   0   132   105  
2    URNIETA GURIA JATETXEA 8   5   4   0   1   0   143   132  
3    TOLOSA C.F. ESKUBALOIA B 4   5   2   0   3   0   115   113  
4    MONDRAGON LINGUA ALOÑA MENDI KE 4   5   2   0   3   0   115   122  
5    ILCAPO HONDARRIBIA 3   5   1   1   3   0   109   127  
6    DONIBANE ESKUBALOIA 1   5   0   1   4   0   128   143  

2. FASEA JUBENIL GIZONEZKOA - 19.-24. POSTURAKO » 

Azken Jardunaldia:  5 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
ERREKA Bergara K.E.
2613
ENDIKA HARATEGIA
ANEXO ELEKTROTRESNAK HET
2822
EGIA 2
AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE
2928
LA SALLE SAIEKO KE
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    ANEXO ELEKTROTRESNAK HET 8   5   4   0   1   0   159   139  
2    AUTOMOVILES ZARAUTZ ZKE 8   5   4   0   1   0   147   133  
3    ERREKA Bergara K.E. 6   5   3   0   2   0   141   125  
4    ENDIKA HARATEGIA 4   5   2   0   3   0   107   128  
5    EGIA 2 2   5   1   0   4   0   128   138  
6    LA SALLE SAIEKO KE 2   5   1   0   4   0   126   145  

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa