Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Lehiaketak Futbola

Neskak 1. Infantilak Eskolartekoa

1. Infantil neskak 1.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 17
TOURING KE
10
OIARTZUN K.E.
ALLERRU K.J.K.E
27
AÑORGA K.K.E. "A"
INTXAURDI K.E. "A"
00
HONDARRIBIA F.E
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "B"
04
TRINTXERPE C.D. INTXAURDI
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 17
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    AÑORGA K.K.E. "A" 39   14   13   0   1   0   117   27  
2    INTXAURDI K.E. "A" 33   14   10   3   1   0   50   21  
3    HONDARRIBIA F.E 28   14   8   4   2   0   48   20  
4    ALLERRU K.J.K.E 24   14   7   3   4   0   50   35  
5    SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "B" 18   14   6   0   8   0   31   30  
6    TRINTXERPE C.D. INTXAURDI 13   14   4   1   9   0   23   63  
7    TOURING KE 6   14   2   0   12   0   11   48  
8    OIARTZUN K.E. 1   14   0   1   13   0   9   95  

1. Infantil neskak 2.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 17
UDARREGI USURBIL F.T.
00
SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "A"
ATSEDENA AÑORGA K.K.E "B"
INTXAURDI K.E. "B"
43
AMARA BERRI K.E. SAN IGNACIO
ANTIGUA LUBERRI K.E.
06
MARTUTENE K.E.
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 17
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    INTXAURDI K.E. "B" 30   12   9   3   0   0   47   16  
2    ANTIGUA LUBERRI K.E. 25   12   8   1   3   0   41   21  
3    AÑORGA K.K.E "B" 23   12   7   2   3   0   55   19  
4    UDARREGI USURBIL F.T. 21   12   6   3   3   0   27   22  
5    MARTUTENE K.E. 15   12   5   0   7   0   31   24  
6    SANTO TOMAS LIZEOA K.E. "A" 4   12   1   1   10   0   8   71  
7    AMARA BERRI K.E. SAN IGNACIO 3   12   1   0   11   0   13   49  

1. Infantil neskak 3.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 17
ARALAR INTXURRE K.K.E.
30
DANENA K.E.
TOLOSA C.F. ATSEDENA
AIZKORRI GOIERRI F.T.
52
URNIETA K.E.
OSTADAR S.K.T.  
21
EUSKALDUNA S.D.
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 17
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    AIZKORRI GOIERRI F.T. 30   12   9   3   0   0   40   12  
2    TOLOSA C.F. 26   12   8   2   2   0   44   11  
3    ARALAR INTXURRE K.K.E. 21   12   6   3   3   0   39   22  
4    OSTADAR S.K.T.   17   12   5   2   5   0   21   24  
5    DANENA K.E. 9   12   3   0   9   0   24   58  
6    EUSKALDUNA S.D. 8   12   1   5   6   0   15   30  
7    URNIETA K.E. 7   12   2   1   9   0   16   42  

1. Infantil neskak 4.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 17
GOIERRI GORRI F.K. "A"
71
ZESTOA K.B.
ATSEDENA ANAITASUNA C.D.
IKASBERRI K.E.
15
GOIERRI GORRI F.K. "C"
ORIOKO F.T.
04
GOIERRI GORRI F.K. "B"
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 17
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    GOIERRI GORRI F.K. "A" 25   12   7   4   1   0   31   12  
2    GOIERRI GORRI F.K. "C" 23   12   7   2   3   0   36   15  
3    ANAITASUNA C.D. 23   12   7   2   3   0   30   23  
4    GOIERRI GORRI F.K. "B" 22   12   7   1   4   0   36   12  
5    ZESTOA K.B. 15   12   4   3   5   0   26   30  
6    ORIOKO F.T. 11   12   3   2   7   0   17   35  
7    IKASBERRI K.E. 0   12   0   0   12   0   8   57  

1. Infantil neskak 5.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 17
ATSEDENA LEINTZ ARIZMENDI K.E.
ALOÑA MENDI K.E.
22
EIBAR S.A.D.
AMAIKAK BAT K.E.
90
BERGARA K.E. "B"
MUTRIKU F.T.
00
BERGARA K.E. "A"
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 17
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    LEINTZ ARIZMENDI K.E. 31   12   10   1   1   0   63   21  
2    ALOÑA MENDI K.E. 29   12   9   2   1   0   50   18  
3    EIBAR S.A.D. 23   12   7   2   3   0   55   24  
4    AMAIKAK BAT K.E. 19   12   6   1   5   0   28   16  
5    MUTRIKU F.T. 12   12   3   3   6   0   28   26  
6    BERGARA K.E. "A" 7   12   2   1   9   0   24   38  
7    BERGARA K.E. "B" 0   12   0   0   12   0   12   117  

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa