Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Lehiaketak Futbola

Infantilen 1. Maila Eskolartekoa

1. Infantil mutilak 1.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
MARIÑO C.D.
27
SAN MARCIAL C.D.
HONDARRIBIA F.E "B"
010
GURE TXOKOA K.K.E.
BEHOBIA C.D.
10
BETI GAZTE K.J.K.E.
DUNBOA EGUZKI C.D.
60
OIARTZUN K.E. "B"
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    SAN MARCIAL C.D. 33   14   10   3   1   0   40   12  
2    GURE TXOKOA K.K.E. 32   14   10   2   2   0   44   12  
3    BEHOBIA C.D. 26   14   8   2   4   0   27   12  
4    BETI GAZTE K.J.K.E. 25   14   8   1   5   0   30   13  
5    DUNBOA EGUZKI C.D. 21   14   7   0   7   0   33   18  
6    MARIÑO C.D. 12   14   4   0   10   0   21   38  
7    OIARTZUN K.E. "B" 12   14   4   0   10   0   12   35  
8    HONDARRIBIA F.E "B" 3   14   1   0   13   0   8   75  

1. Infantil mutilak 2.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
OIARTZUN K.E. "A"
140
ALLERRU K.J.K.E
TOURING C.D.
08
HONDARRIBIA F.E "A"
HONDARRIBIA F.E "C"
010
ORERETA KAFEA, F.C.
OIARTZUN K.E. "C"
32
BETI ONA C.D.
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    HONDARRIBIA F.E "A" 39   14   13   0   1   0   96   7  
2    OIARTZUN K.E. "A" 36   14   12   0   2   0   130   8  
3    ORERETA KAFEA, F.C. 33   14   11   0   3   0   53   24  
4    TOURING C.D. 24   14   8   0   6   0   44   33  
5    ALLERRU K.J.K.E 13   14   4   1   9   0   24   71  
6    BETI ONA C.D. 9   14   3   0   11   0   20   77  
7    HONDARRIBIA F.E "C" 7   14   2   1   11   0   14   82  
8    OIARTZUN K.E. "C" 5   14   1   2   11   0   10   89  

1. Infantil mutilak 3.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
TRINTXERPE C.D.
09
VASCONIA C.D. "B"
SPORTING DE HERRERA
02
S.A.N.S.E. "A"
MARTUTENE K.E. "A"
13
SANTO TOMAS LIZEOA
HERNANI "A"
41
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE "A"
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    HERNANI "A" 40   14   13   1   0   0   105   5  
2    ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE "A" 36   14   12   0   2   0   52   15  
3    SANTO TOMAS LIZEOA 28   14   9   1   4   0   69   14  
4    MARTUTENE K.E. "A" 19   14   6   1   7   0   33   33  
5    SPORTING DE HERRERA 17   14   5   2   7   0   30   37  
6    S.A.N.S.E. "A" 14   14   4   2   8   0   23   68  
7    VASCONIA C.D. "B" 9   14   2   3   9   0   27   52  
8    TRINTXERPE C.D. 0   14   0   0   14   0   6   121  

1. Infantil mutilak 4.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE "B"
10
HERNANI C.D. "B"
AÑORGA K.K.E.
30
MARTUTENE K.E. "B"
S.A.N.S.E. "B"
13
EKINTZA K.E.
VASCONIA C.D. "A"
150
LENGOKOAK K.E. "B"
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    VASCONIA C.D. "A" 42   14   14   0   0   0   96   0  
2    AÑORGA K.K.E. 33   14   11   0   3   0   51   18  
3    MARTUTENE K.E. "B" 33   14   11   0   3   0   28   18  
4    ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE "B" 16   14   5   1   8   0   15   39  
5    EKINTZA K.E. 14   14   4   2   8   0   30   49  
6    HERNANI C.D. "B" 13   14   4   1   9   0   20   39  
7    S.A.N.S.E. "B" 9   14   3   0   11   0   12   45  
8    LENGOKOAK K.E. "B" 5   14   1   2   11   0   14   58  

1. Infantil mutilak 5.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
LENGOKOAK K.E. "A"
26
UDARREGI USURBIL "A"
ANTIGUA LUBERRI K.E.
01
OSTADAR S.K.T. "A"
AMARA BERRI K.E.
34
INTERNACIONAL C.D.
ATSEDENA ARALAR INTXURRE K.K.E. "B"
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    UDARREGI USURBIL "A" 28   12   9   1   2   0   58   18  
2    ARALAR INTXURRE K.K.E. "B" 26   12   8   2   2   0   50   21  
3    LENGOKOAK K.E. "A" 26   12   8   2   2   0   34   18  
4    OSTADAR S.K.T. "A" 14   12   4   2   6   0   18   25  
5    ANTIGUA LUBERRI K.E. 12   12   4   0   8   0   16   28  
6    AMARA BERRI K.E. 9   12   3   0   9   0   16   55  
7    INTERNACIONAL C.D. 7   12   2   1   9   0   12   39  

1. Infantil mutilak 6.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
BILLABONA K.E.
01
URNIETA K.E.
DANENA K.E.
31
TEXAS LASARTEARRA
OSTADAR S.K.T. "B"
06
EUSKALDUNA S.D.
UDARREGI USURBIL "B"
13
ARALAR INTXURRE K.K.E. "A"
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    URNIETA K.E. 39   14   13   0   1   0   128   6  
2    ARALAR INTXURRE K.K.E. "A" 33   14   11   0   3   0   78   18  
3    BILLABONA K.E. 31   14   10   1   3   0   57   6  
4    UDARREGI USURBIL "B" 21   14   6   3   5   0   39   28  
5    DANENA K.E. 20   14   6   2   6   0   31   49  
6    TEXAS LASARTEARRA 12   14   3   3   8   0   24   39  
7    EUSKALDUNA S.D. 7   14   2   1   11   0   20   67  
8    OSTADAR S.K.T. "B" 0   14   0   0   14   0   1   165  

1. Infantil mutilak 7.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
UROLA K.E. "B"
02
ORDIZIA K.E.
AIZKORRI GOIERRI F.T. "A"
20
TOLOSA C.F. "A"
TOLOSA C.F. "B"
31
BEASAIN S.D.
UROLA K.E. "A" ATSEDENA
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    AIZKORRI GOIERRI F.T. "A" 31   12   10   1   1   0   69   14  
2    UROLA K.E. "A" 29   12   9   2   1   0   76   13  
3    TOLOSA C.F. "A" 23   12   7   2   3   0   37   19  
4    TOLOSA C.F. "B" 21   12   6   3   3   0   29   15  
5    BEASAIN S.D. 10   12   3   1   8   0   17   46  
6    ORDIZIA K.E. 7   12   2   1   9   0   7   52  
7    UROLA K.E. "B" 0   12   0   0   12   0   4   80  

1. Infantil mutilak 8.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
ANAITASUNA C.D.
10
ZUMAIAKO F.T. "B"
ZUMAIAKO F.T. "A"
110
ZARAUTZ K.E. "A"
ZARAUTZ K.E. "B"
13
LAGUN ONAK C.D.
ZESTOA K.B.
00
BURUMENDI F.G.
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    ZUMAIAKO F.T. "A" 42   14   14   0   0   0   100   5  
2    ZESTOA K.B. 30   14   9   3   2   0   37   6  
3    BURUMENDI F.G. 29   14   9   2   3   0   51   10  
4    ZUMAIAKO F.T. "B" 22   14   7   1   6   0   29   25  
5    ZARAUTZ K.E. "A" 19   14   6   1   7   0   21   33  
6    ANAITASUNA C.D. 13   14   4   1   9   0   23   52  
7    LAGUN ONAK C.D. 8   14   2   2   10   0   9   57  
8    ZARAUTZ K.E. "B" 0   14   0   0   14   0   10   92  

1. Infantil mutilak 9.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
IKASBERRI K.E. "B" ATSEDENA
EIBARTARRAK F.T.
01
URKI C.D. "A"
URKI C.D. "B"
63
SORALUZE C.F.
IKASBERRI K.E. "A"
13
ELGOIBAR C.D.
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    URKI C.D. "B" 34   12   11   1   0   0   85   11  
2    SORALUZE C.F. 25   12   8   1   3   0   51   24  
3    IKASBERRI K.E. "A" 19   12   6   1   5   0   32   25  
4    URKI C.D. "A" 19   12   5   4   3   0   32   21  
5    ELGOIBAR C.D. 17   12   5   2   5   0   27   22  
6    IKASBERRI K.E. "B" 4   12   1   1   10   0   14   63  
7    EIBARTARRAK F.T. 3   12   1   0   11   0   5   80  

1. Infantil mutilak 10.Multzoa 1.Fasea » 

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
ARRASATE C.D. "B"
19
ILINTXA S.D.
BERGARA K.E.
12
ARETXABALETA K.E. UDA "A"
ARETXABALETA K.E. UDA "B"
18
ALOÑA MENDI K.E.
ARRASATE C.D. "A"
24
ANTZUOLA K.E.
Sailkapena
igandea, 2019.eko otsailak 3
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    ALOÑA MENDI K.E. 40   14   13   1   0   0   94   11  
2    ILINTXA S.D. 35   14   11   2   1   0   101   18  
3    ANTZUOLA K.E. 26   14   8   2   4   0   60   40  
4    ARETXABALETA K.E. UDA "A" 20   14   6   2   6   0   27   38  
5    ARRASATE C.D. "A" 19   14   6   1   7   0   57   54  
6    BERGARA K.E. 16   14   5   1   8   0   51   58  
7    ARRASATE C.D. "B" 4   14   1   1   12   0   13   99  
8    ARETXABALETA K.E. UDA "B" 3   14   1   0   13   0   5   90  

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa