Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Lehiaketak

Lehiaketak Errugbia

Senior Euskadiko Erregionala

Euskaidiko 1. maila regionala mutilak » 

Egungo jardunaldia:  10 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
UNIVERSITARIO DE BILBAO
--
LA UNICA R.T. "A"
GETXO ARTEA R.T. "B"
--
GERNIKA R.T./ELORRIO
KANPAZAR ARRASATE R.T.O.
--
ATLETICO S.S./HERNANI CRE
BRT-MENDITARRAK RT
--
ECONSU GAZTEDI RT
GARABI ORDIZIA R.E.
--
AVK BERA BERA R.T. "B" (1)
(1) aldatuta:igandea, 2019.eko otsailak 3
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Izena  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT  Bonus 
1    GARABI ORDIZIA R.E. 36   9   7   0   2   0   360   77   +8  
2    UNIVERSITARIO DE BILBAO 35   9   7   0   2   0   428   116   +7  
3    ATLETICO S.S./HERNANI CRE 35   9   7   0   2   0   405   120   +7  
4    ECONSU GAZTEDI RT 31   9   6   0   3   0   242   174   +7  
5    LA UNICA R.T. "A" 30   9   6   0   3   0   236   142   +6  
6    GERNIKA R.T./ELORRIO 17   9   3   0   6   0   176   352   +5  
7    AVK BERA BERA R.T. "B" 14   9   3   0   6   0   126   331   +2  
8    KANPAZAR ARRASATE R.T.O. 12   9   2   0   7   0   137   335   +4  
9    BRT-MENDITARRAK RT 10   9   2   0   7   0   122   393   +2  
10    GETXO ARTEA R.T. "B" 9   9   2   0   7   0   103   295   +1  
Hurrengo Jardunaldia:  11 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 27
ECONSU GAZTEDI RT
--
GARABI ORDIZIA R.E.
AVK BERA BERA R.T. "B"
--
UNIVERSITARIO DE BILBAO
LA UNICA R.T. "A"
--
GETXO ARTEA R.T. "B"
GERNIKA R.T./ELORRIO
--
KANPAZAR ARRASATE R.T.O.
ATLETICO S.S./HERNANI CRE
--
BRT-MENDITARRAK RT

Euskaidiko 2. maila regionala mutilak 1. Multzoa » 

Egungo jardunaldia:  10 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
ATSEDENA MARZOLA RIOJA CR
UNIVERSITARIO DE BILBAO "B"
--
LA UNICA R.T. "B"
IRUÑA R.C.
--
SARAKO IZARRA RT
AZ AVIA
--
BABYAUTO ZARAUTZ K.E.
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Izena  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT  Bonus 
1    SARAKO IZARRA RT 33   7   7   0   0   0   280   87   +5  
2    MARZOLA RIOJA CR 32   8   6   0   2   0   439   113   +8  
3    UNIVERSITARIO DE BILBAO "B" 31   8   6   0   2   0   358   151   +7  
4    IRUÑA R.C. 16   8   3   0   5   0   105   238   +3  
5    AZ AVIA 13   7   3   0   4   0   111   184   +1  
6    LA UNICA R.T. "B" 10   8   2   0   6   0   134   328   +2  
7    BABYAUTO ZARAUTZ K.E. -4   7   0   0   7   1   61   387   -  
Hurrengo Jardunaldia:  11 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 27
MARZOLA RIOJA CR
--
IRUÑA R.C.
SARAKO IZARRA RT
--
AZ AVIA
UNIVERSITARIO DE BILBAO "B" ATSEDENA
BABYAUTO ZARAUTZ K.E.
--
LA UNICA R.T. "B"

Euskaidiko 2. maila regionala mutilak 2. Multzoa » 

Egungo jardunaldia:  10 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
AVIA EIBAR R.T. B
--
ZAISA IRUN R.T.
ZORNOTZA URK
--
ELORRIO LA PARRA TABERNA R.T.
ECONSU GAZTEDI R.T. "B"
--
FUNES RUGBY
URIBEALDEA RKE. "B" ATSEDENA
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Izena  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT  Bonus 
1    ELORRIO LA PARRA TABERNA R.T. 35   7   7   0   0   0   328   112   +7  
2    ZORNOTZA URK 28   8   6   0   2   0   295   137   +4  
3    ZAISA IRUN R.T. 24   8   5   0   3   0   241   158   +3  
4    ECONSU GAZTEDI R.T. "B" 16   6   3   0   3   0   112   100   +4  
5    FUNES RUGBY 10   8   2   0   6   0   108   340   +2  
6    URIBEALDEA RKE. "B" 9   7   2   0   5   0   98   198   +1  
7    AVIA EIBAR R.T. B 1   7   1   0   6   1   79   216   +1  
Hurrengo Jardunaldia:  11 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 27
ZAISA IRUN R.T.
--
ECONSU GAZTEDI R.T. "B"
FUNES RUGBY
--
URIBEALDEA RKE. "B"
ELORRIO LA PARRA TABERNA R.T.
--
AVIA EIBAR R.T. B
ATSEDENA ZORNOTZA URK

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa