Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Saskibaloia
  4. Lehiaketak

Lehiaketak Saskibaloia

Benjamin Gizonezkoak

Benjamin Gizonezkoak »  13. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3 SAN PATRICIO -B-
24
3 SAN PATRICIO E
3 DEUTSCHE SCHULE A
41
3 2K HON LARRAMENDI ILK
3 AXULAR LIZEOA A
32
3 JAKINTZA B
3 AXULAR LIZEOA D
32
3 IBAI IKASTOLA B

Benjamin Gizonezkoak »  14. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3 SAN PATRICIO C
22
3º SANTA TERESA
3 DEUTSCHE SCHULE B
13
3-JESUITINAS A
3 AXULAR LIZEOA B
22
3 JAKINTZA C
3 AXULAR LIZEOA E
13
3 IBAI IKASTOLA C

Benjamin Gizonezkoak »  15. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3 SAN PATRICIO D ATSEDENA
3M-AMASSORRAIN
41
3-JESUITINAS B
3 AXULAR LIZEOA C
23
3 JAKINTZA D
3 IBAI IKASTOLA A
23
3 JAKINTZA A

Benjamin Gizonezkoak »  16. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3- ZURRIOLA G ATSEDENA
3-ALTZA
40
3º ZUHAIZTI B-1
3 HERRI AMETSA IKASTOLA C
41
3º ZUHAIZTI A
3-LA ASUNCION B
14
3º SAN LUIS ULIA

Benjamin Gizonezkoak »  17. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3 THE ENGLISH SCHOOL A
04
3º SAN LUIS GUARDAPLATA
3º ZUHAIZTI A-1
13
3 HERRI AMETSA IKASTOLA D
3- ZURRIOLA E
04
3 HERRI AMETSA IKASTOLA A

Benjamin Gizonezkoak »  18. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3 THE ENGLISH SCHOOL B
04
3º SAN LUIS MENDIOLA
3º ZUHAIZTI B
14
3-LA ASUNCION A
3- ZURRIOLA F
04
3 HERRI AMETSA IKASTOLA B

Benjamin Gizonezkoak »  19. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3-AMARA BERRI -K-
40
3. SUMMA ALDAPETA B
3. SUMMA ALDAPETA E
13
3.- SAN IGNACIO E
3-AMARA BERRI H
22
3.- SAN IGNACIO B
3-IKASBIDE B
--
3MUNDAIZ B
3 - 2K LA SALLE B
32
3-MARY WARD A

Benjamin Gizonezkoak »  20. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
ATSEDENA 3. SUMMA ALDAPETA C
3-AMARA BERRI J
13
3.- SAN IGNACIO C
3-IKASBIDE C ATSEDENA
3 - 2K LA SALLE D
41
3-MARY WARD B

Benjamin Gizonezkoak »  21. taldea 

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3. SUMMA ALDAPETA A
--
3. SUMMA ALDAPETA D
3-IKASBIDE A
22
3.- SAN IGNACIO D
3 - 2K LA SALLE A
13
3.- SAN IGNACIO A
3 - 2K LA SALLE E
04
3MUNDAIZ A

Benjamín MIXTO Grupo 22

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3 ANUNCIATA A ATSEDENA
3-2K-AIETE IKASTETXEA A
13
3KARMELO B
3-2K-AIETE IKASTETXEA B
--
3KARMELO
3 ARANTZAZUKO AMA A
32
3 ARANTZAZUKO AMA B

Benjamín MIXTO Grupo 23

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3- ZURRIOLA B
14
3- ZURRIOLA D
AITOR IKASTOLA 3.MAILA A
22
3º ZUHAIZTI C-1
AITOR IKASTOLA 3.MAILA D
22
3.ORIXE F
3.ORIXE A
24
3.ORIXE D

Benjamín MIXTO Grupo 24

Azken Jardunaldia:  7 jardunaldia
larunbata, 2017.eko martxoak 11
3- ZURRIOLA C ATSEDENA
AITOR IKASTOLA 3.MAILA B
14
3- ZURRIOLA A
AITOR IKASTOLA 3.MAILA E
40
3º ZUHAIZTI C
3.ORIXE B
32
3.ORIXE E

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2017/11/24

    chocolates trapa palencia 80

    sammic hosteleria 63

  • Futbola
    2017/11/23

    rosenborg bk 0

    real sociedad s.a.d. 1

  • Futbola
    2017/11/20

    eibar s.a.d. 5

    real betis balompie s.a.d. 0

  • Futbola
    2017/11/19

    san ignacio s.d. 3

    añorga k.k.e 1

  • Futbola
    2017/11/19

    pauldarrak e.f.k.t. 1

    eibar s.a.d 4

  • Saskibaloia
    2017/11/19

    patatas hijolusa 64

    añares rioja isb 57

  • Saskibaloia
    2017/11/19

    divina seguros joventut 76

    delteco gbc 67

  • Futbola
    2017/11/19

    zarautz k.e. 2

    aurrera de vitoria c.d. 5

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa