Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Futbola
  4. Lehiaketak

Lehiaketak Futbola

Infantilen Ohorezko Maila Eskolartekoa

Infantilen Ohorezko Maila Eskolartekoa »  1. taldea 

Azken Jardunaldia:  9 jardunaldia
larunbata, 2011.eko azaroak 12
SPORTING DE HERRERA
40
BETI ONA C.D.
TOURING C.D.
63
MARIÑO C.D.
ANTIGUOKO K.E.
62
OIARTZUN K.E.
DUNBOA EGUZKI C.D.
02
HONDARRIBIA F.E
REAL UNION CLUB SAD ATSEDENA
Sailkapena
larunbata, 2011.eko azaroak 12
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    ANTIGUOKO K.E. 22   8   7   1   0   0   40   7  
2    REAL UNION CLUB SAD 19   8   6   1   1   0   27   8  
3    HONDARRIBIA F.E 15   8   5   0   3   0   20   12  
4    OIARTZUN K.E. 14   8   4   2   2   0   25   13  
5    SPORTING DE HERRERA 13   8   4   1   3   0   12   6  
6    DUNBOA EGUZKI C.D. 10   8   3   1   4   0   11   18  
7    TOURING C.D. 7   8   2   1   5   0   12   37  
8    MARIÑO C.D. 2   8   0   2   6   0   10   33  
9    BETI ONA C.D. 1   8   0   1   7   0   6   29  

Infantilen Ohorezko Maila Eskolartekoa »  2. taldea 

Azken Jardunaldia:  9 jardunaldia
larunbata, 2011.eko azaroak 12
VASCONIA C.D.
41
UROLA K.E.
EUSKALDUNA S.D.
14
BEASAIN S.D.
TOLOSA C.F.
20
OSTADAR S.K.T.
ORDIZIA K.E.
22
KOSTKAS -MIREN BIHOTZA K.E.
HERNANI C.D. ATSEDENA
Sailkapena
larunbata, 2011.eko azaroak 12
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    KOSTKAS -MIREN BIHOTZA K.E. 20   8   6   2   0   0   16   6  
2    VASCONIA C.D. 18   8   6   0   2   0   16   7  
3    ORDIZIA K.E. 17   8   5   2   1   0   19   7  
4    TOLOSA C.F. 13   8   4   1   3   0   14   6  
5    HERNANI C.D. 12   8   4   0   4   0   16   23  
6    OSTADAR S.K.T. 10   8   3   1   4   0   13   16  
7    BEASAIN S.D. 9   8   3   0   5   0   12   11  
8    UROLA K.E. 4   8   1   1   6   0   12   25  
9    EUSKALDUNA S.D. 1   8   0   1   7   0   5   22  

Infantilen Ohorezko Maila Eskolartekoa »  3. taldea 

Azken Jardunaldia:  9 jardunaldia
larunbata, 2011.eko azaroak 12
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
14
LENGOKOAK S.D.
ZUMAIAKO F.T.
10
REAL SOCIEDAD S.A.D.
S.A.N.S.E.
31
AÑORGA K.K.E
ZARAUTZ K.E.
40
TRINTXERPE C.D.
AMAIKAK BAT K.E. ATSEDENA
Sailkapena
larunbata, 2011.eko azaroak 12
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    REAL SOCIEDAD S.A.D. 21   8   7   0   1   0   40   6  
2    S.A.N.S.E. 19   8   6   1   1   0   22   13  
3    ZUMAIAKO F.T. 17   8   5   2   1   0   20   9  
4    LENGOKOAK S.D. 15   8   5   0   3   0   39   15  
5    ZARAUTZ K.E. 11   8   3   2   3   0   16   19  
6    AÑORGA K.K.E 8   8   2   2   4   0   13   14  
7    AMAIKAK BAT K.E. 8   8   2   2   4   0   13   24  
8    ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 4   8   1   1   6   0   13   22  
9    TRINTXERPE C.D. 0   8   0   0   8   0   4   58  

Infantilen Ohorezko Maila Eskolartekoa »  4. taldea 

Azken Jardunaldia:  9 jardunaldia
larunbata, 2011.eko azaroak 12
ILINTXA S.D.
30
LAGUN ONAK C.D.
EIBAR S.A.D.
21
ARRASATE C.D.
ANAITASUNA C.D.
21
ELGOIBAR C.D.
ALOÑA MENDI K.E.
51
BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. ATSEDENA
Sailkapena
larunbata, 2011.eko azaroak 12
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    EIBAR S.A.D. 22   8   7   1   0   0   27   7  
2    ELGOIBAR C.D. 16   8   5   1   2   0   23   9  
3    ANAITASUNA C.D. 15   8   5   0   3   0   20   11  
4    ARRASATE C.D. 13   8   4   1   3   0   23   15  
5    ARETXABALETA K.E. 11   8   3   2   3   0   15   20  
6    ALOÑA MENDI K.E. 10   8   3   1   4   0   17   26  
7    BERGARA K.E. 7   8   2   1   5   0   12   21  
8    ILINTXA S.D. 6   8   1   3   4   0   11   21  
9    LAGUN ONAK C.D. 3   8   1   0   7   0   7   25  

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2018/10/21

    snatts femeni sant adria

    idk gipuzkoa

  • Saskibaloia
    2018/10/21

    idk gipuzkoa 60

    mann filter casablanca 51

  • Futbola
    2018/10/21

    aurrera de vitoria c.d.

    oiartzun k.e.

  • Saskibaloia
    2018/10/21

    juaristi isb

    teslacard circulo gijon baloncesto

  • Saskibaloia
    2018/10/21

    inmobiliaria victor antuña

    añares rioja isb

  • Saskibaloia
    2018/10/21

    divina seguros joventut

    delteco gbc

  • Neguko Kirolak
    2018/10/19

    c.h.h. txuri urdin 2

    donbass 6

  • Eskubaloia
    2018/10/17

    amenabar zke 17

    cb benidorm 30

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa