Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Errugbia
  4. Lehiaketak

Lehiaketak Errugbia

14 azpiko Maila

14 azpiko Liga 1.Fasea 1. Multzoa » 

Egungo jardunaldia:  4 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
ORDIZIA R.E. "A"
--
ATLETICO SS/HERNANI "A" (1)
ECONSU GAZTEDI RT
--
BERA BERA R.T.
LA RIOJA
--
LA UNICA RT "A"
(1) aldatuta:larunbata, 2019.eko urtarrilak 26
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Izena  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT  Bonus 
1    ATLETICO SS/HERNANI "A" 15   3   3   0   0   0   93   12   +3  
2    ORDIZIA R.E. "A" 11   3   2   0   1   0   72   14   +3  
3    BERA BERA R.T. 10   3   2   0   1   0   72   35   +2  
4    ECONSU GAZTEDI RT 9   3   2   0   1   0   56   51   +1  
5    LA RIOJA 0   3   0   0   3   0   17   100   -  
6    LA UNICA RT "A" 0   3   0   0   3   0   12   110   -  
Hurrengo Jardunaldia:  5 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
LA UNICA RT "A"
--
ECONSU GAZTEDI RT
BERA BERA R.T.
--
ORDIZIA R.E. "A"
ATLETICO SS/HERNANI "A"
--
LA RIOJA

14 azpiko Liga 1.Fasea 2. Multzoa » 

Egungo jardunaldia:  4 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
ARRASATE ATSEDENA
IRUÑA R.T.
--
TXINGUDI R.T.
ZARAUTZ R.T./BELTZAK
--
MUTRIKU
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Izena  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT  Bonus 
1    ZARAUTZ R.T./BELTZAK 11   3   2   0   1   0   89   27   +3  
2    IRUÑA R.T. 10   2   2   0   0   0   72   31   +2  
3    MUTRIKU 5   1   1   0   0   0   27   0   +1  
4    TXINGUDI R.T. 0   2   0   0   2   0   0   59   -  
5    ARRASATE 0   2   0   0   2   0   17   88   -  
Hurrengo Jardunaldia:  5 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
MUTRIKU
--
IRUÑA R.T.
TXINGUDI R.T.
--
ARRASATE
ATSEDENA ZARAUTZ R.T./BELTZAK

14 azpiko Liga 1.Fasea 3. Multzoa » 

Egungo jardunaldia:  4 jardunaldia
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
ORDIZIA R.E. "B"
--
ATLETICO SS/HERNANI C.R.E. "B" (1)
ECONSU GAZTEDI RT "B" ATSEDENA
LA UNICA RT "B"
--
AVIA EIBAR R.T.
(1) aldatuta:larunbata, 2019.eko urtarrilak 26
Sailkapena
igandea, 2019.eko urtarrilak 20
Pos.    Izena  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT  Bonus 
1    ECONSU GAZTEDI RT "B" 15   3   3   0   0   0   120   37   +3  
2    ORDIZIA R.E. "B" 10   3   2   0   1   0   75   39   +2  
3    ATLETICO SS/HERNANI C.R.E. "B" 6   2   1   0   1   0   51   46   +2  
4    AVIA EIBAR R.T. 0   2   0   0   2   0   0   60   -  
5    LA UNICA RT "B" 0   2   0   0   2   0   0   64   -  
Hurrengo Jardunaldia:  5 jardunaldia
igandea, 2019.eko otsailak 3
LA UNICA RT "B"
--
ECONSU GAZTEDI RT "B"
ATSEDENA ORDIZIA R.E. "B"
ATLETICO SS/HERNANI C.R.E. "B"
--
AVIA EIBAR R.T.

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2019/01/20

    rayo vallecano s.a.d.

    real sociedad de f. s.a.d.

  • Saskibaloia
    2019/01/20

    movistar estudiantes

    delteco gbc

  • Futbola
    2019/01/20

    añorga k.k.e

    berriozar cf

  • Saskibaloia
    2019/01/20

    añares rioja isb

    barça cbs

  • Futbola
    2019/01/20

    athletic club b

    oiartzun k.e.

  • Futbola
    2019/01/20

    cultural de durango

    real sociedad s.a.d. b

  • Futbola
    2019/01/20

    eibar s.a.d.

    espanyol de barcelona r.c.d.

  • Futbola
    2019/01/20

    san ignacio s.d.

    eibar s.a.d

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa