Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Futbola
  4. Lehiaketak

Lehiaketak Futbola

Infantilen Ohorezko Maila Eskolartekoa

Ohorezko Infantila 1.Multzoa

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
HONDARRIBIA F.E
00
OIARTZUN K.E.
VASCONIA C.D.
40
BETI ONA C.D.
REAL UNION CLUB SAD
12
DUNBOA EGUZKI C.D.
TOURING C.D.
13
KOSTKAS KE
Sailkapena
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    KOSTKAS KE 42   14   14   0   0   0   58   12  
2    VASCONIA C.D. 27   14   9   0   5   0   32   21  
3    DUNBOA EGUZKI C.D. 27   14   9   0   5   0   28   19  
4    REAL UNION CLUB SAD 26   14   8   2   4   0   42   25  
5    TOURING C.D. 19   14   6   1   7   0   23   28  
6    HONDARRIBIA F.E 9   14   2   3   9   0   9   33  
7    BETI ONA C.D. 8   14   2   2   10   0   12   35  
8    OIARTZUN K.E. 5   14   1   2   11   0   11   42  

Ohorezko Infantila 2.Multzoa

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
SPORTING DE HERRERA
011
ANTIGUOKO K.E.
MARTUTENE K.E.
30
ZUMAIAKO F.T.
LENGOKOAK K.E.
42
ZARAUTZ K.E.
AÑORGA K.K.E
11
S.A.N.S.E.
Sailkapena
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    ANTIGUOKO K.E. 42   14   14   0   0   0   86   3  
2    ZUMAIAKO F.T. 28   14   9   1   4   0   28   23  
3    LENGOKOAK K.E. 24   14   8   0   6   0   36   35  
4    S.A.N.S.E. 18   14   5   3   6   0   15   24  
5    SPORTING DE HERRERA 18   14   6   0   8   0   30   53  
6    MARTUTENE K.E. 17   14   5   2   7   0   25   38  
7    ZARAUTZ K.E. 8   14   2   2   10   0   19   33  
8    AÑORGA K.K.E 8   14   2   2   10   0   22   52  

Ohorezko Infantila 3.Multzoa

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
REAL SOCIEDAD S.A.D.
70
UROLA K.E.
ORDIZIA K.E.
20
TOLOSA C.F.
DANENA K.E.
31
HERNANI
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
10
BEASAIN S.D.
Sailkapena
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    REAL SOCIEDAD S.A.D. 37   14   12   1   1   0   55   16  
2    ORDIZIA K.E. 26   14   8   2   4   0   23   19  
3    BEASAIN S.D. 20   14   5   5   4   0   24   23  
4    TOLOSA C.F. 18   14   5   3   6   0   24   18  
5    ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE 17   14   5   2   7   0   17   29  
6    UROLA K.E. 16   14   4   4   6   0   19   27  
7    DANENA K.E. 14   14   4   2   8   0   17   22  
8    HERNANI 10   14   3   1   10   0   18   43  

Ohorezko Infantila 4.Multzoa

Azken Jardunaldia:  14 jardunaldia
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
EIBAR S.A.D.
52
ELGOIBAR C.D.
ILINTXA S.D.
30
ARRASATE C.D.
ANAITASUNA C.D.
23
BERGARA K.E.
ARETXABALETA K.E. UDA
21
LAGUN ONAK C.D.
Sailkapena
igandea, 2018.eko urtarrilak 14
Pos.    Taldea  Puntuak  JP  IP  BP  GP  EA  AT  KT 
1    EIBAR S.A.D. 37   14   12   1   1   0   58   15  
2    LAGUN ONAK C.D. 29   14   9   2   3   0   37   16  
3    ARETXABALETA K.E. UDA 26   14   8   2   4   0   24   21  
4    BERGARA K.E. 25   14   8   1   5   0   40   29  
5    ANAITASUNA C.D. 18   14   5   3   6   0   24   29  
6    ELGOIBAR C.D. 13   14   4   1   9   0   30   37  
7    ARRASATE C.D. 11   14   3   2   9   0   26   43  
8    ILINTXA S.D. 3   14   1   0   13   0   23   72  

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2018/02/25

    salto bera bera 37

    joventut badalona 53

  • Mahai tenisa
    2018/02/25

    oroso tm deporte galego

    irun leka enea

  • Saskibaloia
    2018/02/25

    idk gipuzkoa

    star center ferrol

  • Errugbia
    2018/02/24

    bathco rugby club 54

    babyauto zarautz k.e. 10

  • Mahai tenisa
    2018/02/24

    balaguer - villart logistic 4

    irun leka enea 3

  • Mahai tenisa
    2018/02/24

    establecim. otero-cambados 2

    irun leka enea 4

  • Errugbia
    2018/02/24

    getxo r.t. 28

    ampo ordizia r.e. 38

  • Eskubaloia
    2018/02/24

    aiala zarautz ke 25

    c.b. kukullaga 20

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa