Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Lehiaketak
  3. Igeriketa
  4. Lehiaketak

Lehiaketak Igeriketa

Emaitzak

 
 

Rankinak

 

3º JORNADA LIGA DE INVIERNO JUNIOR ( 20/01/07)

3 JO NADA LIGA DE INVIER O JUNIOR

200 M. MARIPOSA MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
44330613 PERU ALUSTIZA LASA 90 0132-BERGARA I.E. BAJA
44565431 XABIER RODRIGUEZ 90 1106-OARSOALDEA IKE N.P.

200 M. MARIPOSA FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 72503011 AMAIA DOMINGUEZ 91 0147-EASO C.N. 2.41.85 36.45 1.17.53 478
2 44334605 JOANA CUADRADO ELOLA 92 1107-TOLOSALDEA IKT 2.57.91 38.74 1.22.41 360

100 M. ESPALDA MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 44561787 DAVID OLAIZOLA MARTIN 90 0612-BIDASOA XXI CD 1.03.95 30.94 599
2 44346600 MIKEL LABAKA ALDEKOA 90 0132-BERGARA I.E. 1.07.80 33.43 503
3 44565584 ASIER OTEIZA OLAZIREGI 90 1106-OARSOALDEA IKE 1.11.04 34.80 437
4 72126596 JON ORKAIZAGIRRE RETEGUI 89 1106-OARSOALDEA IKE 1.11.04 34.14 437
5 X3610682 EMILIANO G. TOLOSA 89 0618-LASARTE I.E. 1.12.86 35.39 405
6 72487366 ENEKO GOENAGA EGIBAR 89 1107-TOLOSALDEA IKT 1.13.03 35.99 402
7 72512975 JOKIN GOMEZ DEL PUERTO 90 0618-LASARTE I.E. 1.24.34 41.18 261
72582699 ERIK IÑARRA CASTILLEJO 90 0132-BERGARA I.E. BAJA
72313713 OIER IBABE ARANBURU 90 0483-ALOÑA MENDI K. BAJA
72493235 ALEX ARRIETA ETXEBERRIA 90 1079-BARDULIA IKT BAJA

100 M. ESPALDA FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 44333176 LEIRE MUÑAGORRI LARRARTE 92 1107-TOLOSALDEA IKT 1.11.85 35.20 590
2 44565812 SARA LINAZASORO GARMENDIA 92 1106-OARSOALDEA IKE 1.12.70 35.85 570
3 72524224 ITZIAR OTEIZA ETXABE 92 1107-TOLOSALDEA IKT 1.12.82 35.89 567
4 44564217 SARAY PUERTA LOPETEGI 91 0612-BIDASOA XXI CD 1.16.27 36.96 494
5 44346635 MAIALEN AGIRRE IRIZAR 92 0483-ALOÑA MENDI K. 1.18.06 38.38 460
6 72481585 ENARA LARRAÑAGA IMENDJI 92 0147-EASO C.N. 1.18.25 38.02 457
7 44332589 OLATZ MADRAZO BERIAIN 91 0289-ORDIZIA K.E. 1.18.31 38.41 456
8 72525787 AMAIA AMIANO ZUAZNABAR 92 0466-HERNANI K.E. 1.18.65 38.63 450
9 72743992 MAIALEN KORTABARRIA ELGER 92 0483-ALOÑA MENDI K. 1.19.77 38.82 431
10 44334911 TAYDE GOMEZ DE SEGURA 92 0242-ZARAUTZ BALEA 1.20.05 37.74 427
11 72475001 AINTZANE EIZMENDI 91 1107-TOLOSALDEA IKT 1.20.74 40.66 416
12 72525766 ITSASO ARRILLAGA CALVO 92 1106-OARSOALDEA IKE 1.21.11 39.93 410
13 44334842 NEKANE ALDAZABAL GONZALEZ 91 1107-TOLOSALDEA IKT 1.22.52 38.74 390
14 72503011 AMAIA DOMINGUEZ 91 0147-EASO C.N. 1.23.07 40.26 382
15 44171648 AMAIA CASTAÑEDA 92 0483-ALOÑA MENDI K. 1.23.08 39.90 382
16 72525097 ALBA GARMENDIA CASTAÑOS 92 0289-ORDIZIA K.E. 1.24.48 41.49 363
17 44346618 ITSASO LETAMENDI LIZAUR 91 0483-ALOÑA MENDI K. 1.25.06 42.21 356
18 72528896 ALAINE JAUREGI ALTUNA 92 0G02-ANDOAINGO K.E. 1.25.10 41.67 355
19 72513028 EIDER IRAZOKI SANCHEZ 92 0G02-ANDOAINGO K.E. 1.26.36 42.20 340
20 72508355 AMAIA ARRAYAGO LUQUIN 91 0132-BERGARA I.E. 1.30.44 44.22 296
21 72543748 NAHIKARI BARRIGA IBARGURE 92 0018-LEGAZPI C.N. 1.41.95 48.69 206
72313693 OLATZ ETXEBERRIA JAUREGI 91 0132-BERGARA I.E. DESC.
78951796 ITXASO VALLE ARNAIZ 91 0612-BIDASOA XXI CD BAJA
72583360 AINHOA GOIENETXEA 92 0132-BERGARA I.E. BAJA
44172343 AMAIA IZAGIRRE ALKORTA 91 0469-ZUBIAURRE I.E. BAJA
72525797 AMAIA IPARRAGIRRE CAMARA 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA

200 M. BRAZA MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 44565266 IÑIGO RUBIO ZABALA 89 0612-BIDASOA XXI CD 2.32.52 34.52 1.13.02 622
44566589 IBON IZAGIRRE RUIZ 90 1106-OARSOALDEA IKE BAJA

200 M. BRAZA FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 72504291 TAMARA PELAEZ MARTINEZ 91 1107-TOLOSALDEA IKT 3.02.54 42.21 1.28.71 489
2 72477951 LEIRE RAJADO LOPEZ 91 0G02-ANDOAINGO K.E. 3.05.22 42.00 1.29.45 468
3 72516577 EDURNE BOMBIN ARREGI 91 0242-ZARAUTZ BALEA 3.09.70 43.56 1.32.13 436
4 72501162 MAITANE GABILONDO NIETO 92 0618-LASARTE I.E. 3.16.39 43.85 1.33.16 393
72474013 SARA SANTANA ALVIZ 92 0161-ATLETICO SS C. BAJA
72476062 OIHANE SANZ ALTUNA 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA
72516755 MIREN BARDAJI MAIZA 92 0466-HERNANI K.E. BAJA

100 M. LIBRE MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 72514516 PABLO UZKUDUN LAKUNZA 89 1079-BARDULIA IKT 57.52 27.84 592
2 72459484 ARKAITZ LOPEZ UGARTE 89 1107-TOLOSALDEA IKT 58.31 28.01 568
3 72473699 IÑIGO ARRUABARRENA ZELAIA 89 0G05-ANTZIZAR I.E. 59.82 28.94 526
4 44567043 AITOR SALABERRIA GARCIA 90 0612-BIDASOA XXI CD 1.00.34 29.99 513
5 72477604 IBAN GONTAN ARANGUREN 89 0242-ZARAUTZ BALEA 1.01.74 30.02 478
6 44171744 UNAI ALDALUR IRIBAR 90 0242-ZARAUTZ BALEA 1.02.09 29.17 470
7 72476688 OIER IBARBIA RIVERA 89 1107-TOLOSALDEA IKT 1.02.38 29.56 464
8 72498957 XABIER VICENTE WALIÑO 89 0242-ZARAUTZ BALEA 1.02.63 30.89 458
9 72499108 TXOMIN MUJIKA CASTILLO 90 0466-HERNANI K.E. 1.02.70 30.24 457
10 72516841 EÑAUT VAZQUEZ MAIZ 90 1107-TOLOSALDEA IKT 1.02.81 29.63 454
11 72126596 JON ORKAIZAGIRRE RETEGUI 89 1106-OARSOALDEA IKE 1.02.97 30.11 451
12 44170563 IKER MARTIN HERNANDEZ 90 1106-OARSOALDEA IKE 1.02.98 30.37 451
13 44341554 MIKEL MUGIKA BIKUÑA 89 0132-BERGARA I.E. 1.03.46 29.61 441
14 44341861 XABIER GORDOA AZPIAZU 90 0483-ALOÑA MENDI K. 1.05.16 31.45 407
44165110 AITOR ALFARO CAMPO 89 1106-OARSOALDEA IKE BAJA
72482041 ASIER GARCIA PONS 90 0147-EASO C.N. BAJA
44171681 ARATZ UGARTE LARRETA 90 0483-ALOÑA MENDI K. BAJA
72489055 IBAN IRAOLA 89 0618-LASARTE I.E. BAJA
72505381 FERNANDO ARREAL VEGAS 90 0618-LASARTE I.E. BAJA
72313713 OIER IBABE ARANBURU 90 0483-ALOÑA MENDI K. BAJA
72753321 NIELKA IBARGUREN MUGICA 90 0132-BERGARA I.E. BAJA

100 M. LIBRE FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 44565452 ANA DOMINGUEZ FANLO 91 0612-BIDASOA XXI CD 1.02.95 30.38 631
2 44559073 JESSICA SAN MIGUEL 91 0612-BIDASOA XXI CD 1.04.51 31.13 587
3 44346635 MAIALEN AGIRRE IRIZAR 92 0483-ALOÑA MENDI K. 1.06.84 32.16 527
4 72496492 LEIRE TOLOSA ALDUNTZIN 91 1107-TOLOSALDEA IKT 1.07.27 32.29 517
5 44560074 AINHOA ORKAIZAGIRRE RETEG 91 1106-OARSOALDEA IKE 1.07.78 33.49 506
6 72525866 ITZIAR FREIRE IRIGOIEN 91 0242-ZARAUTZ BALEA 1.08.00 32.21 501
7 72525879 MAIALEN ALBISTUR URKOLA 91 0G02-ANDOAINGO K.E. 1.08.19 32.09 496
8 72485669 MAITANE FERNANDEZ PEREZ 91 0289-ORDIZIA K.E. 1.08.90 33.21 481
9 44334605 JOANA CUADRADO ELOLA 92 1107-TOLOSALDEA IKT 1.09.11 32.84 477
10 72515666 LEIRE GONZALEZ DE CELIS 91 0466-HERNANI K.E. 1.09.33 34.67 472
11 44171704 OLATZ AZKARATE 91 0483-ALOÑA MENDI K. 1.09.38 32.55 471
12 72497801 LEIRE RUIZ ARRUTI 92 0242-ZARAUTZ BALEA 1.09.98 32.94 459
13 72482514 GARAZI EIZAGIRRE FERNANDE 91 0242-ZARAUTZ BALEA 1.10.05 33.95 458
14 72481585 ENARA LARRAÑAGA IMENDJI 92 0147-EASO C.N. 1.10.05 34.06 458
15 72829815 ALMIKE URDANGARIN URRUTIA 92 0242-ZARAUTZ BALEA 1.11.19 34.49 436
16 72525787 AMAIA AMIANO ZUAZNABAR 92 0466-HERNANI K.E. 1.12.57 34.83 412
17 44346630 AMAIA AZPEITIA GARITANO 92 0132-BERGARA I.E. 1.12.65 34.40 410
18 44346618 ITSASO LETAMENDI LIZAUR 91 0483-ALOÑA MENDI K. 1.12.75 35.17 409
19 72524002 ANNE LIZARRALDE VALLEJO 91 0018-LEGAZPI C.N. 1.13.47 36.34 397
20 72540219 LIA ALONSO SARASOLA 92 1107-TOLOSALDEA IKT 1.13.48 34.95 397
21 44346628 IRATI FERNANDEZ ALBISUA 92 0132-BERGARA I.E. 1.13.79 35.26 392
22 72492220 AINHOA LOPEZ UGARTE 92 1107-TOLOSALDEA IKT 1.14.48 35.60 381
23 72513028 EIDER IRAZOKI SANCHEZ 92 0G02-ANDOAINGO K.E. 1.14.52 35.45 380
24 44171648 AMAIA CASTAÑEDA 92 0483-ALOÑA MENDI K. 1.15.46 35.62 366
25 72482611 ENERITZ MENDILUZE ERKIZIA 91 0618-LASARTE I.E. 1.15.49 35.79 366
26 72508355 AMAIA ARRAYAGO LUQUIN 91 0132-BERGARA I.E. 1.19.42 37.46 314
27 44334768 SILVIA ZULAIKA ARZALLUS 91 0242-ZARAUTZ BALEA 1.19.66 36.21 311
28 72528896 ALAINE JAUREGI ALTUNA 92 0G02-ANDOAINGO K.E. 1.19.81 37.77 309
29 44340557 NEKANE ALEGRIA ZAFRA 92 0132-BERGARA I.E. 1.20.35 38.49 303
30 72313693 OLATZ ETXEBERRIA JAUREGI 91 0132-BERGARA I.E. 1.21.48 38.59 291
31 72525917 ANE IRAZUSTA SEGUROLA 92 0618-LASARTE I.E. 1.22.26 39.24 283
32 72481477 MARIA LARRAÑAGA ZUMETA 92 0242-ZARAUTZ BALEA 1.24.07 39.60 265
33 72543748 NAHIKARI BARRIGA IBARGURE 92 0018-LEGAZPI C.N. 1.28.04 42.92 230
34 72515536 ANA MUÑOZ OVIEDO 92 0618-LASARTE I.E. 1.42.27 45.31 147
72754866 ZULAI PLAZAOLA ACOSTA 92 0483-ALOÑA MENDI K. DESC.
72583360 AINHOA GOIENETXEA 92 0132-BERGARA I.E. BAJA
72479689 UXUE LARREA LAZKANO 92 0289-ORDIZIA K.E. BAJA
72523600 LOREA SOTO CASAL 92 0G02-ANDOAINGO K.E. BAJA
44565456 EIDER ALZAGA OLAZABAL 92 0612-BIDASOA XXI CD BAJA
72490258 AITZIBER IGLESIAS 92 0483-ALOÑA MENDI K. BAJA
72515402 LIDE ALKORTA ETXEBERRIA 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA
72525797 AMAIA IPARRAGIRRE CAMARA 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA
72525798 NEREA OTAMENDI ORMAZABAL 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA

100 M. EST.IND. MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Pun.
1 44561787 DAVID OLAIZOLA MARTIN 90 0612-BIDASOA XXI CD 1.05.91 529
2 44346600 MIKEL LABAKA ALDEKOA 90 0132-BERGARA I.E. 1.08.03 481
3 X3610682 EMILIANO G. TOLOSA 89 0618-LASARTE I.E. 1.16.20 342
4 72498957 XABIER VICENTE WALIÑO 89 0242-ZARAUTZ BALEA 1.16.32 340
5 44171744 UNAI ALDALUR IRIBAR 90 0242-ZARAUTZ BALEA 1.18.06 318
6 72512975 JOKIN GOMEZ DEL PUERTO 90 0618-LASARTE I.E. 1.27.45 226
72525337 GABIREL GARTZIA EZEIZA 90 0466-HERNANI K.E. BAJA
72582699 ERIK IÑARRA CASTILLEJO 90 0132-BERGARA I.E. BAJA
72493235 ALEX ARRIETA ETXEBERRIA 90 1079-BARDULIA IKT BAJA

100 M. EST.IND. FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Pun.
1 72525847 JUNE ARTAETXEBARRIA 91 0147-EASO C.N. 1.15.59 505
2 44332589 OLATZ MADRAZO BERIAIN 91 0289-ORDIZIA K.E. 1.18.66 448
3 72482864 MADDI ALDUNTZIN URKIZA 92 0147-EASO C.N. 1.20.36 420
4 72525766 ITSASO ARRILLAGA CALVO 92 1106-OARSOALDEA IKE 1.21.38 404
5 44334911 TAYDE GOMEZ DE SEGURA 92 0242-ZARAUTZ BALEA 1.22.34 390
6 72482514 GARAZI EIZAGIRRE FERNANDE 91 0242-ZARAUTZ BALEA 1.22.47 389
7 72525866 ITZIAR FREIRE IRIGOIEN 91 0242-ZARAUTZ BALEA 1.23.32 377
8 72743992 MAIALEN KORTABARRIA ELGER 92 0483-ALOÑA MENDI K. 1.24.77 358
9 44330663 ANA BURGUERA ARRIETA 91 0018-LEGAZPI C.N. 1.26.66 335
10 72829815 ALMIKE URDANGARIN URRUTIA 92 0242-ZARAUTZ BALEA 1.26.76 334
11 44335588 ITSASO SAN SEBASTIAN 92 0G05-ANTZIZAR I.E. 1.31.16 288
12 44334768 SILVIA ZULAIKA ARZALLUS 91 0242-ZARAUTZ BALEA 1.39.57 221
13 72481477 MARIA LARRAÑAGA ZUMETA 92 0242-ZARAUTZ BALEA 1.47.34 176
72474013 SARA SANTANA ALVIZ 92 0161-ATLETICO SS C. BAJA
44333152 MIRIAM ALBIZURI EIZMENDI 91 0469-ZUBIAURRE I.E. BAJA
78951796 ITXASO VALLE ARNAIZ 91 0612-BIDASOA XXI CD BAJA
72525798 NEREA OTAMENDI ORMAZABAL 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA

400 M. EST.IND. MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 44565584 ASIER OTEIZA OLAZIREGI 90 1106-OARSOALDEA IKE 5.22.58 34.01 1.15.17 2.35.67 4.09.85 477

400 M. EST.IND. FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Parciales Pun.
1 44565812 SARA LINAZASORO GARMENDIA 92 1106-OARSOALDEA IKE 5.36.94 39.41 1.24.40 2.47.41 4.27.04 548
2 44333176 LEIRE MUÑAGORRI LARRARTE 92 1107-TOLOSALDEA IKT 5.40.06 37.86 1.22.92 2.45.83 4.25.97 533
3 72524224 ITZIAR OTEIZA ETXABE 92 1107-TOLOSALDEA IKT 5.51.90 38.41 1.25.87 2.50.77 4.32.98 481
4 72525097 ALBA GARMENDIA CASTAÑOS 92 0289-ORDIZIA K.E. 6.07.25 40.48 1.27.93 2.59.74 4.45.38 423
72476062 OIHANE SANZ ALTUNA 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA

50 M. MARIPOSA MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Pun.
1 72476688 OIER IBARBIA RIVERA 89 1107-TOLOSALDEA IKT 30.39 464
2 44567043 AITOR SALABERRIA GARCIA 90 0612-BIDASOA XXI CD 30.69 451
3 72487366 ENEKO GOENAGA EGIBAR 89 1107-TOLOSALDEA IKT 31.09 434
4 72477604 IBAN GONTAN ARANGUREN 89 0242-ZARAUTZ BALEA 31.61 413
5 72473699 IÑIGO ARRUABARRENA ZELAIA 89 0G05-ANTZIZAR I.E. 34.15 327
6 44341861 XABIER GORDOA AZPIAZU 90 0483-ALOÑA MENDI K. 35.58 289
44171681 ARATZ UGARTE LARRETA 90 0483-ALOÑA MENDI K. BAJA
72525337 GABIREL GARTZIA EZEIZA 90 0466-HERNANI K.E. BAJA
44330613 PERU ALUSTIZA LASA 90 0132-BERGARA I.E. BAJA

50 M. MARIPOSA FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Pun.
1 44565452 ANA DOMINGUEZ FANLO 91 0612-BIDASOA XXI CD 31.91 555
2 44559073 JESSICA SAN MIGUEL 91 0612-BIDASOA XXI CD 32.59 521
3 72525847 JUNE ARTAETXEBARRIA 91 0147-EASO C.N. 33.97 460
4 72516577 EDURNE BOMBIN ARREGI 91 0242-ZARAUTZ BALEA 34.39 443
5 44560074 AINHOA ORKAIZAGIRRE RETEG 91 1106-OARSOALDEA IKE 34.46 441
6 44564217 SARAY PUERTA LOPETEGI 91 0612-BIDASOA XXI CD 34.46 441
7 72482864 MADDI ALDUNTZIN URKIZA 92 0147-EASO C.N. 34.85 426
8 44334842 NEKANE ALDAZABAL GONZALEZ 91 1107-TOLOSALDEA IKT 35.56 401
9 72496492 LEIRE TOLOSA ALDUNTZIN 91 1107-TOLOSALDEA IKT 35.76 394
10 72540219 LIA ALONSO SARASOLA 92 1107-TOLOSALDEA IKT 35.95 388
11 72515666 LEIRE GONZALEZ DE CELIS 91 0466-HERNANI K.E. 37.68 337
12 44171704 OLATZ AZKARATE 91 0483-ALOÑA MENDI K. 37.81 334
13 72475001 AINTZANE EIZMENDI 91 1107-TOLOSALDEA IKT 38.13 325
14 72525879 MAIALEN ALBISTUR URKOLA 91 0G02-ANDOAINGO K.E. 38.34 320
15 44346630 AMAIA AZPEITIA GARITANO 92 0132-BERGARA I.E. 41.33 255
16 72492220 AINHOA LOPEZ UGARTE 92 1107-TOLOSALDEA IKT 41.53 252
17 44335588 ITSASO SAN SEBASTIAN 92 0G05-ANTZIZAR I.E. 41.66 249
18 72754866 ZULAI PLAZAOLA ACOSTA 92 0483-ALOÑA MENDI K. 43.77 215
19 44340557 NEKANE ALEGRIA ZAFRA 92 0132-BERGARA I.E. 44.56 204
72490258 AITZIBER IGLESIAS 92 0483-ALOÑA MENDI K. BAJA
72479689 UXUE LARREA LAZKANO 92 0289-ORDIZIA K.E. BAJA
44565456 EIDER ALZAGA OLAZABAL 92 0612-BIDASOA XXI CD BAJA
44333152 MIRIAM ALBIZURI EIZMENDI 91 0469-ZUBIAURRE I.E. BAJA

50 M. BRAZA MASC.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Pun.
1 44565266 IÑIGO RUBIO ZABALA 89 0612-BIDASOA XXI CD 33.33 562
2 72514516 PABLO UZKUDUN LAKUNZA 89 1079-BARDULIA IKT 35.28 474
3 72499108 TXOMIN MUJIKA CASTILLO 90 0466-HERNANI K.E. 35.90 450
4 72516841 EÑAUT VAZQUEZ MAIZ 90 1107-TOLOSALDEA IKT 36.03 445
5 72459484 ARKAITZ LOPEZ UGARTE 89 1107-TOLOSALDEA IKT 36.96 412
6 44170563 IKER MARTIN HERNANDEZ 90 1106-OARSOALDEA IKE 39.45 339
72489055 IBAN IRAOLA 89 0618-LASARTE I.E. BAJA
44565431 XABIER RODRIGUEZ 90 1106-OARSOALDEA IKE BAJA
72505381 FERNANDO ARREAL VEGAS 90 0618-LASARTE I.E. BAJA
44566589 IBON IZAGIRRE RUIZ 90 1106-OARSOALDEA IKE BAJA
44165110 AITOR ALFARO CAMPO 89 1106-OARSOALDEA IKE BAJA
72482041 ASIER GARCIA PONS 90 0147-EASO C.N. BAJA
72753321 NIELKA IBARGUREN MUGICA 90 0132-BERGARA I.E. BAJA

50 M. BRAZA FEM.

P. Licencia Nombre nadador Año Cód.-Nombre club Tiempo Pun.
1 72477951 LEIRE RAJADO LOPEZ 91 0G02-ANDOAINGO K.E. 38.59 521
2 72504291 TAMARA PELAEZ MARTINEZ 91 1107-TOLOSALDEA IKT 39.07 502
3 72485669 MAITANE FERNANDEZ PEREZ 91 0289-ORDIZIA K.E. 39.15 499
4 44346628 IRATI FERNANDEZ ALBISUA 92 0132-BERGARA I.E. 40.56 449
5 72501162 MAITANE GABILONDO NIETO 92 0618-LASARTE I.E. 41.56 417
6 44330663 ANA BURGUERA ARRIETA 91 0018-LEGAZPI C.N. 42.17 399
7 72482611 ENERITZ MENDILUZE ERKIZIA 91 0618-LASARTE I.E. 43.50 364
8 72497801 LEIRE RUIZ ARRUTI 92 0242-ZARAUTZ BALEA 43.75 357
9 72525917 ANE IRAZUSTA SEGUROLA 92 0618-LASARTE I.E. 44.24 346
10 72524002 ANNE LIZARRALDE VALLEJO 91 0018-LEGAZPI C.N. 49.13 252
11 72515536 ANA MUÑOZ OVIEDO 92 0618-LASARTE I.E. 53.19 199
72516755 MIREN BARDAJI MAIZA 92 0466-HERNANI K.E. BAJA
72515402 LIDE ALKORTA ETXEBERRIA 91 0161-ATLETICO SS C. BAJA
72523600 LOREA SOTO CASAL 92 0G02-ANDOAINGO K.E. BAJA

4X200 M. LIBRE MASC.

P. Cód.-Nombre club Tiempo 50 100 200 Parc.50/100 200 Punt
* 1106-OARSOALDEA IKE BAJA
* 0618-LASARTE I.E. BAJA
* 0242-ZARAUTZ BALEA I BAJA
* 0132-BERGARA I.E. BAJA

4X200 M. LIBRE FEM.

P. Cód.-Nombre club Tiempo 50 100 200 Parc.50/100 200 Punt
1 0242-ZARAUTZ BALEA I - A 10.07.20
72516577 EDURNE BOMBIN ARREGI 91 33.99 1.11.10 2.26.03 1.11.10 2.26.03
72497801 LEIRE RUIZ ARRUTI 92 3.40.88 5.02.99 1.14.85 2.36.96
72482514 GARAZI EIZAGIRRE FERNANDE 91 6.18.41 7.37.40 1.15.42 2.34.41
72525866 ITZIAR FREIRE IRIGOIEN 91 8.49.00 10.07.20 1.11.60 2.29.80
2 0483-ALOÑA MENDI K.E 10.41.01
44346635 MAIALEN AGIRRE IRIZAR 92 34.16 1.11.22 2.25.77 1.11.22 2.25.77
72743992 MAIALEN KORTABARRIA ELGER 92 3.49.20 5.17.44 1.23.43 2.51.67
44171648 AMAIA CASTAÑEDA 92 6.38.92 8.05.49 1.21.48 2.48.05
44171704 OLATZ AZKARATE 91 9.20.06 10.41.01 1.14.57 2.35.52
3 0G02-ANDOAINGO K.E.K 10.53.23
72525879 MAIALEN ALBISTUR URKOLA 91 35.18 1.14.50 2.35.88 1.14.50 2.35.88
72528896 ALAINE JAUREGI ALTUNA 92 4.03.55 5.39.33 1.27.67 3.03.45
72513028 EIDER IRAZOKI SANCHEZ 92 6.59.44 8.23.01 1.20.11 2.43.68
72477951 LEIRE RAJADO LOPEZ 91 9.35.72 10.53.23 1.12.71 2.30.22
4 0147-EASO C.N. 11.10.77
72525847 JUNE ARTAETXEBARRIA 91 34.71 1.11.41 2.29.31 1.11.41 2.29.31
72481585 ENARA LARRAÑAGA IMENDJI 92 3.51.29 5.19.29 1.21.98 2.49.98
72482864 MADDI ALDUNTZIN URKIZA 92 6.44.14 8.16.10 1.24.85 2.56.81
72503011 AMAIA DOMINGUEZ 91 9.40.37 11.10.77 1.24.27 2.54.67
* 0132-BERGARA I.E. BAJA
* 0242-ZARAUTZ BALEA I - B BAJA
* 0289-ORDIZIA K.E. BAJA
* 0161-ATLETICO SS C. BAJA
* 0612-BIDASOA XXI CDN BAJA

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    02/09/2015

    c d ebro penaltietan sailkatua 2

    real union club 2

  • Eskubaloia
    29/08/2015

    balonmano bera bera 18

    bm rocasa 17

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa   Gipuzkoa.neten logotipoa