Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Berriak

Berriak

Eskubaloiko Euskadiko Kadete neskak eta mutilak txapelketa 4ko finala

Osteguna, 2018.eko Apirilak 26

Emakumezkoen txapelketa, etxebarrin joaktuko da. Gipuzkoatik parte hartuko taldeak: Pulpo, Zarautz eta Sanlo

Estatuko Batel txapelketa

Osteguna, 2018.eko Apirilak 26

Apirilak 28 eta 28, Meiran, Estatuko Batel txapelketa jokatuko da. Gipuzkoatik parte hartuko duten ontziak hauek dira:

Hondartza bolei denboradirako izen ematea ireki da

Asteazkena, 2018.eko Apirilak 25

Gipuzkoako etaeuskadiko Boleiboleko federazioak, hondartza bolei denboraldirako izen ematea zabaldu dute.

Zarautzeko Hondartza txapelketa Finalak

Asteazkena, 2018.eko Apirilak 25

Zarautzeko Hondartza txapelketako finalak jokatuko dira, igandean Apirilak 29ean, partidak hauek izango dira:

GRAVNI torneoa finalerdiak

Asteazkena, 2018.eko Apirilak 25

Asteburuan zehar, GRAVNI torneoko final erdiak jokatuko dira. Gipuzkoako Selekzioa ezker hormako 9 finalerditan lehiatuko da, eta trinketeko beste 4tan ...

XI. AZERI SARIKETA

Asteazkena, 2018.eko Apirilak 25

Kadete nesken Boleiboleko azken faseko egutegia

Asteazkena, 2018.eko Apirilak 25

Emakumezkoen kadete mailako azken faseko egutegia argitaratu da:

Danok Bat klubak irabazi du alebin eta infantil mailako Gipuzkoako Zesta-punta Txapelketa

Asteartea, 2018.eko Apirilak 24

Bi neska lehiatu dira finaletan: Mutrikuko Danok Bat klubeko Eneritz Lizardik txapela jantzi du infantiletan, eta Tolosako Beotibar klubeko Maddi Jauregi ...

Asteburuko gimnasiako emaitzak

Astelehena, 2018.eko Apirilak 23

Arrasaten eta Ibarran jokatutako eskolarteko jardunaldiko emaitzak: Hemen ...

GRAVNI Torneoa Gipuzkoa-Errioxa emaitzak

Igandea, 2018.eko Apirilak 22

PALETA LARRUZ

Euskadiko batel txapelketa emaitzak

Igandea, 2018.eko Apirilak 22

Larunbatean, Apirilak 21, Legutioko urtegian, 16:00etatik aurrera, sailkatze estropada jokatu da. Igandean berriz, 11.00etatik aurrera finalak izan dira.

Txuri Urdineko zazpi jokalari Estatuko selekzioarekin mailaz igo dira

Larunbata, 2018.eko Apirilak 21

Txuri Urdin taldeko, Ander Alcaine , Ander Arraràs , Ignacio Solorzano , Jorge Vea , Patrick Fuentes , Pablo Puyuelo eta Juan Muñoz, Estatuko selkzioarekin, ...

XVI Premio de Gipuzkoa data aldaketa

Ostirala, 2018.eko Apirilak 20

XVI Premio de Gipuzkoa saria egun hauetan jokatuko da:

Gizonezkoen aretofutboleko 12 azpiko Euskadiko selekzioaren deialdia

Ostirala, 2018.eko Apirilak 20

Hurrengo igandean apirilak 22, Areto Futboleko 12beko Selekzioak entrenamendu saioa izango du Tolosako Usabal kiroldegian, 10:00 etatik aurrera.

Estatuko arraun selekzioarako deialdia

Ostirala, 2018.eko Apirilak 20

Ibai Camarero (Hondarribia), Xabier Irigaray (Hondarribia), Koxme Burutaran (Ur-Kirolak), Osertz Gonzalez (Santiagotarrak), jubenil mailako arraunlariak, ...

Euskadiko 18 azpiko errugbi selekzioarako deialdia

Osteguna, 2018.eko Apirilak 19

Emakumezkoen Euskadiko 18 azpiko selekzioa, Caen Errugbi-10 torneoa jokatuko du.

Euskadiko emakumezkoen eta gizonezkoen seven selekzioarako deialdia

Osteguna, 2018.eko Apirilak 19

Apirilaren 23an Mojategiko (Arrasate) zelaian, 19:30etatik 20:45etara Euskadiko emakumezkoen eta gizonezkoen seven selekzioak lan saio egingo dute.

Junior Mailako “XXIV Gipuzkoa Klasika” igandean Azpeitian jokatuko da.

Osteguna, 2018.eko Apirilak 19

Datorren igandean, Apirilak 22, Azpetian, Junior mailako Gipuzkoako klasika jokatuko da.

Eskolarteko Judo txapelketa

Osteguna, 2018.eko Apirilak 19

Datorren igandean, Apirilak 22, Arrasateko Musakola kiroldegian, Euskadiko Eskolarteko judoko jokoak jokatuko dira.

Alebin eta infantil mailako Gipuzkoako Zesta-punta Txapelketaren finalak, igandean, Tolosan

Asteazkena, 2018.eko Apirilak 18

Bi neska izango dira finaletan: alebinetan Tolosako Beotibar klubeko Maddi Jauregi, eta infantiletan Mutrikuko Danok Bat klubeko Eneritz Lizardi; Beotibar 2 ...

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2018/04/29

    easo loquillo

    cb la flecha

  • Futbola
    2018/04/22

    añorga k.k.e 1

    logroño cdef 0

  • Hockey
    2018/04/22

    r.c. polo 1

    real sociedad de f. s.a.d. 0

  • Futbola
    2018/04/22

    pradejon c.d. 0

    eibar s.a.d 2

  • Futbola
    2018/04/22

    real sociedad de f. s.a.d. "b" 0

    mirandes c.d. 1

  • Beisbola/Sofbola
    2018/04/22

    at.san sebastian 7

    santboi 0

  • Mahai tenisa
    2018/04/22

    irun leka enea 4

    san sebastian de los reyes 3

  • Areto Futbola
    2018/04/22

    asociacion deportiva nalda 1

    lauburu k.e. ibarra f.s. 8

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa