Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Berriak

Berriak

Euskadiko Junior eta nagusi mailako txapelketako emaitzak

Astelehena, 2019.eko Martxoak 18

Iruñan jokatutako txapelketan, gipuzkoarrak irabazitako urrezko dominak hauek izan dira:

Estatuko Neguko txapelketa emaitzak

Igandea, 2019.eko Martxoak 17

Sebillan jokatu den txapelketan, Nerea Garcia zillarrezko domina eta Irati Osak brontzezkoa irabazi dute.

Ángel Fuentes Aitzondoko Klasika irabazi du.Vídeo

Igandea, 2019.eko Martxoak 17

Gomur-Cantabria Infinita txirrindularia, Ángel Fuentes, gaur goizean XVI. AIZTONDO KLASIKO-ko garaile izan da, Espainiako kopako hirugarren proba izanik eta ...

Oriok eta Zierbenak Traineruen Euskadiko ibilbide luzeko txapelketa irabazi dute.

Igandea, 2019.eko Martxoak 17

Legution jokatutako txapelketan, emakumezkoen estropadan Oriok eta gizonezkoetan Zierbena irabazleak izan dira.

Gipuzkoako Batel liga emaitzak

Igandea, 2019.eko Martxoak 17

Igandean, Urdazurin batel ligako zortzigarren jardunaldia jokatu da.

Estatuko Infantil mailako neguko txapelketa emaitzak

Igandea, 2019.eko Martxoak 17

Martxoaren 14tik 17ra Xixongo C.N. Santa Olaya egoitzan, Estatuko neguko Infantil mailako txapelketa jokatuko da.

Euskadiko Infantil mutilak mailako deialdia

Larunbata, 2019.eko Martxoak 16

Jose Manuel Corraleche, Infantil selekzioaren hautatzaileak, martxoak 17, igandea, 11.00tan Ibarrako Belabieta kiroldegian antolatutako lagun arteko ...

Gipuzkoako Aulki Mugikorreko Liga seigarren jardunaldia emaitzak

Larunbata, 2019.eko Martxoak 16

Larunbatean, Orioko uretan, Gipuzkoako aulki mugikor ligako seigarren jardunaldia jokatu da.

Euskadiko Alebin mailako selekzioarako deialdia

Larunbata, 2019.eko Martxoak 16

Unai Duran, Kume selekzioaren hautatzaileak, martxoak 17, igandea, 12.00tan Tetro-LaMazakp (Kantabria) Pepin Lastra Pabiloian antolatutako ...

Eider Merino eta Ines Cantera Gorlako igoerako lehen irabazleak

Larunbata, 2019.eko Martxoak 16

Movistar taldeko eider Merinok, Emakumezkoen Gorlako igoeraren lehen edizioa irabazi du.

GRABNI torneoa Errioxa-Gipuzkoa

Larunbata, 2019.eko Martxoak 16

ESKUA

Gipuzkoako Jubenil mailako 2. faseko txapelketako egutegia

Larunbata, 2019.eko Martxoak 16

Martxoaren 23an, Jubenil mailako Gipuzkoako txapelketako bigarren faseari hasiera emango zaio. Egutegia:

Gipuzkoako 15azp eta 17 azp ko txapelketa

Ostirala, 2019.eko Martxoak 15

Martxoaren 16ean, larunbata, Zarautzeko Aritzbatalde kiroldegian, Gipuzkoako 15 eta 17azpiko eta Unibertsitario txapelketak jokatuko dira.

Astebururako lasterketak

Ostirala, 2019.eko Martxoak 15

Larunbatean, Bergaran, Junior eta emakumezkoen Gorlako igoeraren lehen edizioa jokatuko da. Ibilbideak:

Eskolarteko Orientazio Probak 19

Osteguna, 2019.eko Martxoak 14

Eskola-umeek orientazioa mendian bertan praktikatzeko eta norberak iparorratzaz dituen trebeziak erakutsi ahal izateko, Gipuzkoako Eskolarteko Orientazio ...

Glaziare Alpinismoko ikastaroa - Martxoaren 23an eta 24an

Osteguna, 2019.eko Martxoak 14

Ireki da martxoaren 23an eta 24an Tenako Bailaran izango den Glaziare Alpinismo ikastarorako izen emate epea. Ikastaroaren maila hastapenekoa izango da eta ...

Udaberri Sariko finalak, asteburuan, Aginagan, Astigarragan, Mutrikun eta Olaberrian

Osteguna, 2019.eko Martxoak 14

Intxurre 1 taldeak irabazi berri du gomazko paleta neska jubenilena, 30-15, Intxurre 2ren aurka

Euskadiko Mini mailako selekzioa

Osteguna, 2019.eko Martxoak 14

Martxoaren 17an, igandea, Eibarko Lanbide Unibertsitatean, Euskadiko mini mailako selekzioak, lan saio berri bat izango dute.

Gipuzkoako Eskolarteko Ibilaldi Neurtuak 2019

Asteazkena, 2019.eko Martxoak 13

Pasa den martxoaren 10en Eskolarteko Ibilaldi Neurtuak ospatu ziren. Hurrengo lotunean ibilaldien partaidetza txostena dago:

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa