Kirolak.net

 

Hemen zaude:

  1. Hasiera
  2. Berriak

Berriak

Euskadiko Batel txapelketa emaitzak

Igandea, 2017.eko Apirilak 23

Sestaoko La Benedicta estropada Eremuan, Euskadiko Batel txapelketako estropada jokatu da.

Piramidal torneoko 4.jardunaldiko emaitzak

Osteguna, 2017.eko Apirilak 20

Gipuzkoako Mahai teniseko federazioak antolatuta, Piramidal torneoaren 4. jardunaldia jokatu da.

Gipuzkoako Halterofilia txapelketa

Asteazkena, 2017.eko Apirilak 19

Apirilask 22an, Billabonako Olaederra kiroldegian, Gipuzkoako halterofilia txapelketa jokatuko da.

Nerea Eizagirre 17 azpiko Eurokopako deitua izan da

Asteazkena, 2017.eko Apirilak 19

Real Sociedad taldeko Nerea Eizagirre, 17azpiko Eurokopa jolasteko deitua izan da. Txapelketa Maitzzak 2an hasi eta 14ean amaitzen da.

Euskadiko Mutilen 12 azpiko selekzioaren deialdia

Asteazkena, 2017.eko Apirilak 19

Raul Sedanok, 12 beko kimu selekzioen hautatzaileak, apirilak

Ostadar SKT ek antolatutako Kirola Denontzat jardunaldia

Osteguna, 2017.eko Apirilak 13

Ostadar SKT,Lasarte-Oriako, taldeko Kirol Egokituko atalak, Kirola Denontzako jardunaldia antolatu du:

Jokoan da Eskuko Berezkoen Gipuzkoako Txapelketa

Asteazkena, 2017.eko Apirilak 12

2. urteko alebinak eta infantilak lehiatuko dira, buruz buru; alebinen partidak Idiazabalen izango dira ikusgai, eta infantilenak Azpeitian; finalak maiatzaren ...

Euskadiko Nesken 12 azpiko selekzioaren deialdia

Asteazkena, 2017.eko Apirilak 12

Nekane Quiñonesek aukeratu ditu Euskadi Espainiako txapelketan ordezkatuko duten futbolariak.

Estatuko Gizonezoen 18 azpiko lurraldetako Txapelketak euskadi 7. sailkatu da

Asteazkena, 2017.eko Apirilak 12

Sherry Golf zelaian jokatutako txapelketan, Euskadiko selekzioak zazpigarren postua lortu du. Azkeneko partidan, Joseba Garmendia eta Tomas Begiristain, ...

Udaberriko Open Estatuko igeriketa txapelketa Oskitz Aguilar 100 libretan irabazlea izan da

Asteartea, 2017.eko Apirilak 11

Pontebedran jokatzen ari den txapelketan, hirugarre jardunaldian Bidasoa XXI taldeko Oskitz Aguilarrek 100 libre proban nagusitu da 49.42 denbora eginaz..

2017ko Gipuzkoako 3D liga

Astelehena, 2017.eko Apirilak 10

2. jardunaldia Ordizian jokatu zen eta emaitzak hauek izan ziren:

Gipuzkoako Batel txapelketa emaitzak

Igandea, 2017.eko Apirilak 9

Gipuzkoako Txapelketa jokatuda Pasaiako uretan, Sanpedrotarra Elkarteak antolatuta

OIER ARIZNABARRETAK ETA MARIA ZORROZAK IRABAZI DUTE BERAKO XIII. MENDI MARATOI ERDIA

Igandea, 2017.eko Apirilak 9

Oier Ariznabarretak (Durango), 1:44:05eko denborarekin, eta Maria Zorrozak (Gernika) 2:02:10-ekoarekin, irabazle suertatu dira gaur Berako (Nafarroa) XIII. ...

Torneo GRAVNI Errioxa-Gipuzkoa emaitzak

Igandea, 2017.eko Apirilak 9

FRONTOI MOTZA

Zarautzeko Hondartza txapelketa Finalak

Igandea, 2017.eko Apirilak 9

Zarautzeko Hondartza txapelketako finalak jokatu dira, emaitzak hauek izan dira:

16 eta 25 urte arteko gazteentzat arroiletako eta eskaladako irteera

Ostirala, 2017.eko Apirilak 7

Maiatzaren 6a eta 7rako arroiletako eta eskaladako irteera antolatu dugu Eginon eta prezio bereziak izango dituzue: 21€ 16 eta 21 urte arteko federatuentzat, ...

XXXIII. Nazioarteko Real Sociedad Txapelketa

Ostirala, 2017.eko Apirilak 7

Aste Santuan XXXIII. 13 eta 17 azpiko Nazioarteko Real Sociedad Txapelketako jokatuko da.

Trinketeko Gipuzkoako Txapelketako emakumezkoen paleta argentinarreko finalak, ostiralean, Donostian

Osteguna, 2017.eko Apirilak 6

Ziotza eta Su-Berri taldeak izango dira aurrez aurre 2. mailako finalean, eta Hernani 1 eta Su-Berri 1. mailako lehian; 19:30ean hasiko da jaialdia, Gaskan

Gizonezkoen Euskadiko 18 eta 16 azpiko errugbi selekzioarako deialdia

Osteguna, 2017.eko Apirilak 6

Apirilak 11, asteartea, Eibarko Unbe eraikuntzan, Euskadiko 16 eta 18 azpiko selekzioak lan saioa burutuko dute.

X. AZERI SARIKETA

Osteguna, 2017.eko Apirilak 6

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2017/04/23

    bronce neskak 3-4

  • Errugbia
    2017/04/23

    avk bera bera r.t. 6

    ubu-colina clinic 32

  • Saskibaloia
    2017/04/23

    tabirako (durango)

    eskoraitza

  • Saskibaloia
    2017/04/23

    broncea a2 lauro 2006

    palencia

  • Futbola
    2017/04/23

    oiartzun k.e. 1

    granadilla sur 0

  • Saskibaloia
    2017/04/23

    plata a1 easo 2005

    iraurgi 2006

  • Futbola
    2017/04/23

    real union club 0

    arenas c. 0

  • Saskibaloia
    2017/04/23

    plata b4 iraurgi 2006

    mutilbasket 2006

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa