Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Saskibaloia Gipuzkoako Junior eta mini mailako teknifikazioarako deialdia

Ostirala, 2018.eko Azaroak 30

Gipuzkoako junior selekzioak, abenduaren amaieran jokatuko diren Euskadiko txapelketak begiz hartuta dituztelarik, lanean jarrituko dira asteburu hontan. Horretaz gain, Minibasketeko teknifikazio saioak igande arratsalde hontan jarraituko dira (16.00) Azpeitia Polikiroldegian. Hauek dira asteburu honetako deialdiak:
JUNIOR
MUTILAK Azpeitiko kiroldegian 17:30tan
EASO: Xabier Bastida, Javier Castaño, Jon Esnaola, Martin Dorronsoro, Aitor Anabitarte, Iñaki Larrea
IRAURGI: Manex Ansorregi, Joseba Azpillaga, Garikoitz Olazabal
ARRASATEKO: Enaitz Errasti
TOLOSAKO: Euken Huici
GOIERRI: Oier Chico

NESKAK Azpeitiko kiroldegian 17:30tan
EASO: Irati Fajarnes, Nora Yurrita, Ainhoa Azpitarte, Jimena Cobo
BERA BERA: Ane Esnal, María Urrestarazu, Irati Rica
IRAURGI: Alazne Lizundia, Nerea Soraluce, María Otaegi, Alaitz Ezama, Laura Bastida
ASKATUAK: Sara Almirante, Maider García
HONDARRIBIA: Jone Ramos, Nagore Vallejo

MINI
MUTILAK Azpeitiko kiroldegian 16:00tan
HONDARRIBIA: Gaizka Murugarren
EASO: Marco López, Unax Hernantes, Nicolás Román, Aieko Zumeta
ASKATUAK: Ander Unzueta
IRAURGI: Denis Arzallus Lasa, Liher Berezibar Azkue
ARRASATEKO OINTXE: Bingen Errasti, Kepa Madagain, Oier Hinda, Oier Borboia
ORDIZIA: Pablo Nsue, Manex González, Manex García, Julen Unanue
GOIERRI: Naier Ezkerra.

NESKAK Azpeitiko kiroldegian 16:00tan
EASO: Ane Roa (Mary Ward), Inge Garuz (Mundaiz), Daniela Rodriguez (Sta.Teresa), Elene Ubierna (Sto.Tomás Lizeoa), Arrate Baranda (Summa Aldapeta)
GBC: Nora Etxarri (La Salle Ikastetxea), Kira García (La Salle Ikastetxea)
BERA BERA: Jone González (Zurriola Ik.), Maddi Irastorza (Amara Berri), Dayana Gutierrez (Amara Berri)
HONDARRIBIA: Naiara Espinosa (Talaia Ik.)
ARRASATEKO: Izaro Artetxe, Izaro Elortondo, Nerea Uribarren, Ane Barrenetxea, Maddi Alarcia
IRAURGI: Miren Iturzaeta, Malen Zabala
ORDIZIA: Sara Imaz

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2019/02/17

    eibar s.a.d 0

    alaves s.a.d. 2

  • Futbola
    2019/02/17

    eibar s.a.d. 2

    getafe c.f. s.a.d. 2

  • Saskibaloia
    2019/02/17

    salto bera bera 53

    bsr puertollano amiab 47

  • Saskibaloia
    2019/02/17

    idk gipuzkoa 62

    quesos el pastor 55

  • Eskubaloia
    2019/02/17

    club balonmano morvedre 14

    super amara bera bera 25

  • Eskubaloia
    2019/02/17

    amenabar zke 31

    santoña bm 25

  • Futbola
    2019/02/17

    añorga k.k.e 4

    bizkerre f.t. 4

  • Futbola
    2019/02/17

    real sociedad de f. s.a.d. 3

    leganes s.a.d. 0

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa