Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Saskibaloia Gipuzkoako Junior eta mini mailako teknifikazioarako deialdia

Asteazkena, 2018.eko Abenduak 5

Gipuzkoako junior selekzioak, abenduaren amaieran jokatuko diren Euskadiko txapelketak begiz hartuta dituztelarik, lanean jarrituko dira ostegun eta igande hontan. Horretaz gain, Minibasketeko teknifikazio saioak ostegun (La Sallen) eta igande (Azpeitiam) hontan jarraituko dira. Hauek dira asteburu honetako deialdiak:

JUNIOR
MUTILAK osteguna abendua 6 (11,30 h.) → LA SALLE Kiroldegia (DONOSTIA, igandea abendua 9 (17,30 h.) → AZPEITIA Kiroldegia (AZPEITIA))
EASO:Xabier Bastida, Javier Castaño, Jon Esnaola, Martin Dorronsoro, Aitor Anabitarte, Iñaki Larrea
IRAURGI: Manex Ansorregi, Joseba Azpillaga, Garikoitz Olazabal
ARRASATEKO: Enaitz Errasti
TOLOSAKO: Euken Huici
GOIERRI: Oier Chico

NESKAK osteguna abendua 6 (11,30 h.) LA SALLE Kiroldegia (DONOSTIA), igandea abendua 9 (17,30 h.) AZPEITIA Kiroldegia (AZPEITIA)
EASO: Irati Fajarnes, Nora Yurrita, Ainhoa Azpitarte, Jimena Cobo
BERA BERA: Ane Esnal, María Urrestarazu, Irati Rica
IRAURGI: Alazne Lizundia, Nerea Soraluce, María Otaegi, Alaitz Ezama, Laura Bastida
ASKATUAK: Sara Almirante, Maider García
HONDARRIBIA: Jone Ramos, Nagore Vallejo

MINI
MUTILAK osteguna abendua 6 (10,00 h.) →LA SALLE Kiroldegia (DONOSTIA),
igandea abendua 9 (16,00 h.) → AZPEITIA Kiroldegia (AZPEITIA)

HONDARRIBIA: Gaizka Murugarren
EASO: Marco López, Unax Hernantes, Nicolás Román, Aieko Zumeta
IRAURGI: Liher Berezibar Azkue
ARRASATEKO OINTXE: Bingen Errasti, Kepa Madagain, Oier Hinda, Oier Borboia, Markel Zubia
ORDIZIA: Pablo Nsue, Manex González, Julen Unanue
GOIERRI: Naier Ezkerra.

NESKAK osteguna abendua 6 (10,00 h.) → LA SALLE Kiroldegia (DONOSTIA),
igandea abendua 9 (16,00 h.) → AZPEITIA Kiroldegia (AZPEITIA)

EASO: Ane Roa (Mary Ward), Inge Garuz (Mundaiz), Daniela Rodriguez (Sta.Teresa), Elene Ubierna (Sto.Tomás Lizeoa), Arrate Baranda (Summa Aldapeta).
GBC: Nora Etxarri (La Salle Ikastetxea).
BERA BERA: Dayana Gutierrez (Amara Berri)
HONDARRIBIA: Naiara Espinosa (Talaia Ik.)
ARRASATEKO: Izaro Artetxe, Izaro Elortondo, Nerea Uribarren, Ane Barrenetxea
IRAURGI: Miren Iturzaeta.
ORDIZIA: Sara Imaz
ASKATUAK: Aitana Urkola

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2018/12/16

    vitoria c.d.

    real union club

  • Futbola
    2018/12/16

    real sociedad de f. s.a.d. "b"

    mirandes c.d.

  • Saskibaloia
    2018/12/16

    igualatorio cantabria est 68

    juaristi isb 59

  • Futbola
    2018/12/16

    real sociedad de f. s.a.d.

    espanyol r.c.d.

  • Saskibaloia
    2018/12/16

    morabanc andorra

    delteco gbc

  • Saskibaloia
    2018/12/16

    añares rioja isb

    cb arxil

  • Saskibaloia
    2018/12/16

    juaristi isb

    zornotza saskibaloi taldea

  • Futbola
    2018/12/16

    getafe c.f. s.a.d.

    real sociedad de f. s.a.d.

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa