Asteartea, 2017.eko Martxoak 21
Larunbatean Gijonen hasi zen txapelketa eta asteartean bukatzen da.
Gipuzkoarrak egindako lana:
NESKAK
JUNIOR
100 libre:
36. Maite Barrutabeña (Urbat) 1:01.22
100 Bizkar:
10. Maider Redin (Easo) 1:07.52
200 Bizkar
13. Maite Barruetabeña (Urbat) 2:25.79
22. Maider Redin (Easo) 2:28.58
INFANTIL
200 Bizkar:
5. Maite Goenaga (Izarraitz) 2:22.91
10. Leire Martin (Buruntzaldea) 2:25.17
22. Ainara Etxebeste (Bidasoa) 2:27.29
29. Maialen Sodupe (Izarraitz) 2:28.86
100 libre:
12. Maitane Goenaga (Izarraitz) 1:00.38
47. Anne Olaizola (Bidasoa) 1:02.69
400 Estilo:
34. Leire Martin (Buruntzaldea) 5:22.28.
40. Ainara Etxebeste (Bidasoa) 5:23.89
100 Bizkar:
7. Maitane Goenaga (Izarraitz) 1:06.56
15ª Maialen Sodupe (Izarraitz) 1:08.35
4x200 Libre:
13. Bidasoa (Ainara Etxebeste, Maider Zudaire, Anne Olaizola, Naiara Intxaurronda) 9:13.22
800 libre:
46. Ainara Etxebeste 9:49.76
50 libre
11ª Maitane Goenaga (Izarraitz) 27.78
33. Anne Olaizola (Bidasoa) 28.56
100 Tximeleta
26. Maialen Sodupe (Izarraitz) 1:07.99
31. Maddi Barriola (Tolosaldea) 1:08.52
200 Bular
24. Leire Martin (Buruntzaldea) 2:52.31
200 libre:
17. Maitane Goenaga (Izarraitz) 2:11.15
65ª Anne Olaizola (Bidasoa) 2:18.10
4x100 libre
12. Bidasoa ( Ainara Etxebeste, Naiara Intxaurrondo, Maider Zudaire, Anne Olaizola) 4:11.83
400 libre
53. Leire Martin (Buruntzaldea) 4:47.19
200 Estilo
19. Ainara Etxebeste (Bidasoa) 2:29.48
27. Maialen Sodupe (Izarraitz) 2:20.35
34. Leire Martin (Buruntzaldea) 2:31.62
40. Ainhoa Martin (Buruntzaldea) 2:31.89
MUTILAK
JUNIOR
200 Bizkar
4. Alejandro Lopez (Bidasoa) 2:25.62
5. Ander Arruabarrena (Bidasoa) 2:08.46
10. Nikolas Illarramendi (Zarautz) 2:10.70
11. Xabier Aguilar (Bidasoa) 2:11.75
4x200 Libre
5. Bidasoa (Ander Arruabarrena, Alejandro Lopez, Gorka Olaizola, Aritz Aguilar) 7:49.00
400 libre:
7. Aritz Aguilar (Bidasoa) 4:02.97
1500:
14. Aritz Aguilar (Bidasoa) 16:1.,82
29. Nikolas Illarramendi (Zarautz) 16:53.45
100 Bizkar:
11. Ander Arruabarrena (Bidasoa) 59.68
400 Estilo:
30. Nikolas Illarramendi (Zarautz) 4:49.91
4x100 libre
8. Bidasoa (Gorka Olaizola, Ander Arruabarrena, Alejandro Lopez, Aritz Aguilar) 3:36.48
200 libre
19. Aritz Aguilar (Bidasoa) 1:57.01
100 Bular
7. Alejandro Lopez (Bidasoa) 1:06.72
200 Bizkar
16. Ander Arruabarrena (Bidasoa) 2:13.56
INFANTIL
400 libre:
7. Unai Arruabarrena (Bidasoa) 4:14.77
100 libre:
25. Iñaki Etxeberria (Izarraitz) 56.02
32. Eneko Garmendia (Tolosaldea) 56.37
100 Bizkar:
15. Eneko Garmendia (Tolosaldea) 1:02.33
47. Imanol Hermosilla (Bidasoa) 1:06.53
50 libre
16. Iñaki Etxeberria (Izarraitz) 25.28
400 Estilo
10. Unai Arruabarrena (Bidasoa) 4:49.64
200 libre
19. Unai Arruabarrena (Bidasoa) 2:02:07
28. Eneko Garmendia (Tolosaldea) 2:03.36
200 Bizkar
26. Eneko Garmendia (Tolosaldea) 2:17.95
domusa teknik isb
bosonit unibasket
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
movistar estudiantes
idk euskotren
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
eibar s.a.d.
eldense c.d.