Astelehena, 2019.eko Otsailak 18
Asteburuan, Estatuko Junior eta Infantil mailako Autonomien txapelketa, Kastellonen jokatu da.
Euskadiko selekzioarekin parte hartu duten gipuzkoarrak hauek dira:
JUNIOR NESKAK
Ainhoa Redin (Aloña Mendi1)
100E: 20ª Clasificada 1:10.80
200E: 20ª Clasificada 2:34.27
Ainara Etxebeste (Bidasoa)
200L: 10ª Clasificada 2:10.83
400L: 10ª Clasificada 4:33.51
200X: 11ª Clasificada 2:29.10
Ainhoa Martin (Buruntzaldea)
100B: 5ª Clasificada 1:14.02
200B: 5ª Clasificada 2:40.86
200X: 7ª Clasificada 2:26.54
400X: 6ª Clasificada 5:03.87
Leire Martin (Buruntzaldea)
200L: 26ª Clasificada 2:18.09
800L: 15ª Clasificada 9:36.79
100E: 17ª Clasificada 1:09.99
200E: 10ª Clasificada 2:26.18
Irati Arzallus (Tolosaldea)
50L: 16ª Clasificada 28.40
100L: 18º Clasificada 1:01.21
Maddi Barriola (Tolosaldea)
100M: 13º Clasificada 1:06.79
200M: 9º Clasificada 2:26.27
INFANTIL NESKAK
Ane Hernández (Fortuna)
100M: 12º Clasificada 1:07.84
200M: 18º Clasificada 2:32.29
June Ilzarbe (Fortuna)
50L: 15ª Clasificada 28.58
100L: 10ª Clasificada 1:01.00
200L: 13ª Clasificada 2:16.00
400X: 14ª Clasificada 5:27.82.
Naia García (Oarsoaldea)
100L: 25ª Clasificada 1:04.05
JUNIOR MUTILAK
Asier Carrasco (Bidasoa)
100B: 9º Clasificado 1:08.82
200B: 19º Clasificado 2:41.19
Jon Osa (Eibar Igerixan)
50L: 9º Clasificado 24.93
100E: 4º Clasificado 59.00
200E: 6º Clasificado 2:09.54
Eneko Barriola (Tolosaldea)
100E: 13º Clasificado 1:01.72
200E: 9º Clasificado 2:12.50
Eneko Garmendia (Tolosaldea)
100L: 19º Clasificado 55.11
200L: 15º Clasificado 2:00.07
400L: 17º Clasificado 4:18.50
INFANTIL MUTILAK
Hugo Piedrafita (Bidasoa)
50L: 20º Clasificado 26.46
100L: 27º Clasificado 57.75
Oier Fernández (Bidasoa)
200L: 18º Clasificado 2:03.07
400L:13º Clasificado 4:20.07
1500L: 11º Clasificado 17:00.68
200E: 9º Clasificado 2:15.93
Joanes Txurruka (Zubi-Aurre)
100E: 7º Clasificado 1:02.85
domusa teknik isb
bosonit unibasket
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
movistar estudiantes
idk euskotren
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
eibar s.a.d.
eldense c.d.