Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Igeriketa Estatuko neguko open txapelketa emaitzak

Asteazkena, 2019.eko Apirilak 10

Apirilak 6tik 10 era Sabadellen jokazten ari den txapelketan, hau da gipuzkoarrak egindako lana:
Neskak
50 Tximeleta
4. Amaia Cendoya (C.D.N. Bidasoa XXI) 27.76
12. Maider Redin (C.N. Easo) 28.48
100 Tximeleta
8. Amaia Cendoya (C.D.N. Bidasoa XXI) 1:03.61 A Finaleko denbora
10. Maider Redin (C.N. Easo) 1:03.08 B Finala denbora
40ª Maddi Barriola (Tolosaldea Usabal) 1:06.09
100 Libre
11.Amaia Cendoya (C.D.N. Bidasoa XXI) 57.82
15.Maider Redin (C.N. Easo) 58.90
24. Maialen Saez (C.D.N. Bidasoa XXI) 58.97
77. Ainhoa Martin (Buruntzaldea) 1:01.96
200 Tximeleta
29. Lide Marquet (AT.SS) 2:28.50
DSQ Maddi Barriola (Tolosaldea Usabal)
200 Bizkar
28. Leire Martin (Buruntzaldea) 2:24.76
200 Bular
12. Ainhoa Martin (Buruntzaldea) 2:37.93
39. Ainara Loro (Fortuna K.E.) 2:46.72
48. Leire Martin (Buruntzaldea) 2.48.34
200 Libre
26. Maialen Saez (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:06.87
50 Bizkar
21. Maider Redin (C.N. Easo) 30.89
200 Estilo
11. Ainhoa Martin (Buruntzaldea) 2:22.30
27. Leire Martin (Buruntzaldea) 2.25.97
100 Bizkar
42. Leire Martin (Buruntzaldea) 1:08.61
100 Bular
20. Ainhoa Martin (Buruntzaldea) 1:15.32
34. Ainara Loro (Fortuna K.E.) 1:16.92
43. Naroa Erbiti (Tolosaldea Usabal) 1:20.03
400 Estilos
20. Ainhoa Martin (Buruntzaldea) 5:07.10
26. Leire Martin (Buruntzaldea) 5:08.73
4x100 Estilo Junior
7. Tolosaldea Usabal (Olaia Urretabizkaia, Naroa Erbiti, Maddi Barriola, Irati Arzalluz) 4:30.20

Mutilak
50 Libre
8. Oskitz Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI) 23.60
100 Libre
6. Oskitz Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI) 50.38
40. Unai Arruabarrena (C.D.N. Bidasoa XXI) 53.44
45. Jon Osa (Eibar Igerixan) 53.63
49. Gorka Olaizola (C.D.N. Bidasoa XXI) 53.67
69. Eneko Garmendia (Tolosaldea Usabal) 54.94
200 Libre
Aritz Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI) B Finalerako sailkatua
Unai Arruabarrena (C.D.N. Bidasoa XXI) B Finalerako sailkatua
46º Gorka Olaizola (C.D.N. Bidasoa XXI) 1:57.64
48º Eneko Garmendia (Tolosaldea Usabal) 1:58.33
65º Inan Ilkay (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:10.25
200 Tximeleta
12. Ander Arruabarrena (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:05.73
23. Xabier Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:11.32
400 Libre
9. Aritz Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI) 3:56.06
21. Unai Arruabarrena (C.D.N. Bidasoa XXI) 4:06.12
100 Bizkar
11. Jon Osa (Eibar Igerixan) 58.44
26. Ion Mujika (C.D.N. Bidasoa XXI) 59.13
31. Eneko Garmendia (Tolosaldea Usabal) 59.55
49. Imanol Hermosillas (C.D.N. Bidasoa XXI) 1:01.44
53. Eneko Barriola (Tolosaldea Usabal) 1:02.93
200 Estilo
27. Ander Arruabarrena (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:12.62
1500 Libre
13. Aritz Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI) 15:54.80
200 Bizkar
14. Jon Osa (Eibar Igerixan) 2:08.76
20. Ion Mujika (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:08.97
21. Ander Arruabarrena (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:09.03
33. Imanol Hermosillas (C.D.N. Bidasoa XXI) 2:12.18
37. Eneko Barriola (Tolosaldea Usabal) 2:12.63
49. Eneko Garmendia (Tolosaldea Usabal) 2:12.63
100 Tximeleta
23º Xabier Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI) 56.66
100 Bular
40. Asier Carrasco (C.D.N. Bidasoa XXI) 1:08.57
50 Bizkar
Jon Osa (Eibar Igerixan)
21. Eneko Garmendia (Tolosaldea Usabal) 27.50
25. Ion Mujika (C.D.N. Bidasoa XXI) 27.75
400 Estilo
Ander Arruabarrena (C.D.N. Bidasoa XXI)
DSQ Xabier Aguilar (C.D.N. Bidasoa XXI)

SAILKAPEN GUZTIAK: Hemen

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa