Astelehena, 2018.eko Abenduak 3
Gipuzkoako kros selekzioak, Abenduaren 2an, igandea,Arandako proban parte hartu du. Tolosa taldeko Paula Del Pozok, bigarren postuan gelditu da, 18 azpiko proban.
Gipuzkoarren egindako lana:
16azp
Neskak 10:15tan 1.670m
Txindoki A.T.:
Naroa Iturrioz: 14.Sailkatua 6.29
Naia Iraola: 7. Sailkatua 6:09
Tolosa C.F.:
Ane Martin: 6. Sailkatua 6:08
June Sudupe: 5. Sailkatua 6:07
Ibone Ezeizabarrena: 21.Sailkatua 6:25
Super Amara BAT:
Laia Astudillo: 29.Sailkatua 6:42
Ainhoa Garcia:16.Sailkatua 6:41
Antoniano:
Nahia Goia: 27.Sailkatua 6:42
Eider Fraka:30.Sailkatua 6:42
AZK eta AZP Xeye AKE:
Uxue Ortega:18.Sailkatua 6:33
Mutilak 11:00etan, 3980m
Txindoki A.T.:
Aimar Aierbe:17.Sailkatua 15:19
Gimnastica de Ulia:
Beñat Elcuaz: 41. Sailkatua 16:57
Alejandro Salsamendi: 27. Sailkatua 15:52
Real Sociedad:
Josu Porta: 18.Sailkatua 15:20
Aitor Mentxaka: 26.Sailkatua 15:52
Hodei Villoslada: 20.Sailkatua 15:27
AZK eta AZP Xeye AKE:
Giramash Aizpurua: 33.Sailkatua 16:25
Deportivo Eibar:
Kalaka Gonzalez: 22. Sailkatua 15:38
18azp
Neskak 10:45tan, 3.230m
Tolosa C.F.:
Paula del Pozo: 2.Sailkatua 12:31
Haurtzaro:
Hiart Ibarguren: 6. Sailkatua 12:58
Ane Etxebeste: 5.Sailkatua 12.47
Super Amara BAT:
Laia Orbegozo: 22. Sailkatua 14:17
Jakintza A.K.:
Maddi Elizasu: 25. Sailkatua 14:55
Antoniano:
Sara Mancisidor: 16. Sailkatua 13:39
Aloña Mendi K.E.
Nahia Lasagabaster: 19. Sailkatua 13:51
Goierri Garaia:
Nahia Hurtado: 10. Sailkatua 13:18
Mutilak 12:15tan, 3.980m
Super Amara BAT:
Ander Lorenzo:32. Sailkatua 15:25
Aloña Mendi K.E.
Aitor Diaz de Monasterio: 13. Sailkatua 13.58
Igor Mugarza: 17:Sailkatua 14:18
Antoniano:
Ekaitz Tejada: 33. Sailkatua 15:26
AZK eta AZP Xeye AKE:
Ioritz Aramendi: 42. Sailkatua 16:10
Goierri Garaia:
Ibai Larrea: 20. Sailkatua 14:24
Ekain Larrea: 4. Sailkatua 13:21
20azp
Neskak 10:25tan, 3.980m
AZK eta AZP Xeye AKE:
Ihintza Arakistain: 10. Sailkatua 18:42
Mutilak, 12:35tan, 6.350m
Real Sociedad
Martin Hernandez: 11. Sailkatua 23:10
Jakintza:
Xabier Lizarrondo: 8. Sailkatua 23:03
Goierri Garaia:
Jon Baleztena: 10. Sailkatua 23:09
Aimar Larrea. 13. Sailkatua 23:29
23azpikoa 13:25tan 9.470m
Aloña Mendi K.E.
Eric Martin: 43. Sailkatua 34:36
SAILKAPEN OSOAK: Hemen sakatu.
domusa teknik isb
bosonit unibasket
movistar estudiantes
idk euskotren
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
eibar s.a.d.
eldense c.d.