Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Atletismoa Estatuko 18 azpiko pista estaliko txapelketa

Igandea, 2019.eko Martxoak 10

Balentzian jokatuden txapelketan, 28 gipuzkoar parte hartu dute. 200m Ibai Serrano (RealSociedad) Urrea, Hiruko jauzian Alexander Araujo (Txingudi) Zilarra eta 4. postuak Tolosa CF taldeko Joseba Larrauri 200m, Maria Felisa Nnegue pisuan.
NESKAK
60m
Nora Ituarte (Tolosa): 2.sailkatua bere seriean 7.88, final-erditarako sailkatua. 2.na final erditeako seriean 7.83, finala jokatuko du.6. sailkatua 7.86.

200
Irenia Apaolaza (Txindoki): 2.sailkatua bere seriean 26.07, final-erditarako ez da sailkatu
Ane Ormazabal (Txindoki): 4.sailkatua bere seriean 26.66, final-erditarako ez da sailkatu
Ariane Garro (AT.SS): 4.sailkatua bere seriean 26.42, final-erditarako ez da sailkatu
Irune Muguruza (Super Amara BAT): 3.sailkatua bere seriean 26.52, final-erditarako ez da sailkatu

800
Amaiur Errazkin (Haurtzaro):6.na finale-erditako seriean 2:23.43, finala ez du jokatuko.

1500
Hiart Ibarguren (Super Amara BAT): 8.na finale-erditako seriean 5:00.10, finala ez du jokatuko.
para la final.
Ane Etxebeste (Haurtzaro): 8.na finale-erditako seriean 5:00.51, finala ez du jokatuko.

60h
Leire Tobar (Txindoki): 3.sailkatua bere seriean 9.12, final-erditarako sailkatu da, 3.na bere seriean 8.87, finalerako sailkatuabertan kanporatua izan da.
Irune Muguruza (Super Amara BAT): 5.sailkatua bere seriean 9.14, final-erditarako ez da sailkatu.
Leire Erkunden Sainz (AT.SS): 7.sailkatua bere seriean 9.75, final-erditarako ez da sailkatu

Pertiga
Emi Elduayen (Super Amara BAT): 6. Sailkatua 3.51.
Paula Añorga (Super Amara BAT): Lehen jauzian, 3,01m, hiru nulo egin ditu.

Luzera
Enara Gonzalez (Lasarte-Oria) 8. sailkatua 5.35m
Usoa Lopez (AT.SS): 20. sailkatua 5.09m

Pisua
Maria Felisa Nnegue (Tolosa): 4. sailkatua 14.22m.

Pentatlon
June Lizaso (Super Amara BAT): 10. sailkatua 3.099pt

MUTILAK
60m
Lander Arregi (AT.SS): 4.sailkatua bere seriean 7.29, final-erditarako ez da sailkatu

200m
Ibai Serrano (Real Sociedad): 1.sailkatua bere seriean 22.50, final-erditarako sailkatua. 1.na finalerdietako seriean 22.28, finala jokatuko du. URREA 22.16
Joseba Larrauri (Tolosa): 1.sailkatua bere seriean 22.48, final-erditarako sailkatua. 1.na finalerdietako seriean 22.45, finala jokatuko du. 4. Sailkatua 22.31.
Alvaro Iturriza (Jakintza): 4.sailkatua bere seriean 23.55, final-erditarako ez da sailkatu
3000m
Ekain Larrea (Goierri-Garaia): 11. Sailkatua 8:50.01.

60h
Mikel Ezkerro (Tolosa): 3.sailkatua bere seriean 8.59, final-erditarako sailkatua. 8.na finlaerdietako bere seriean 9.35, finala ez du jokatuko.
Imanol Bandres (Super Amara BAT): 6.sailkatua bere seriean 10.77, final-erditarako ez da sailkatu
Lander Arregi (AT.SS): 7.sailkatua bere seriean 8.75, final-erditarako ez da sailkatu
Markel Acosta (Tolosa): 6.sailkatua bere seriean 8.80, final-erditarako ez da sailkatu

Altuera
Jon Matey (AT.SS): 12. Sailkatua 1.86m.

Luzera
Mikel Agirre (Arrasate): 8. Sailkatua 6.71m
Alejandro Pierola (Real Sociedad): 24. sailkatua 5.80m.

Hirukoa
Alexander Araujo (Txingudi): ZILARRA 14.54

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2019/03/24

    fundacion albacete

    real sociedad de f. s.a.d.

  • Saskibaloia
    2019/03/24

    añares rioja isb

    rc celta zorka

  • Futbola
    2019/03/24

    real sociedad de f. s.a.d. "b"

    amorebieta s.d.

  • Saskibaloia
    2019/03/24

    juaristi isb

    cb villarobledo

  • Futbola
    2019/03/24

    real racing club s.a.d.

    real union club

  • Futbola
    2019/03/24

    oiartzun k.e.

    san ignacio s.d.

  • Saskibaloia
    2019/03/24

    iberostar tenerife

    delteco gbc

  • Futbola
    2019/03/24

    mulier c.d.

    eibar s.a.d

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa