Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Saskibaloia Gipuzkoako selekzioetarako lehen deialdiak

Asteazkena, 2017.eko Irailak 13

Datorren irailaren 17an hasiko da lana gure Gipuzkoako 6 selekzioentzat. Urriko 28 eta 29an egingo diren Euskadiko txapelketak prestatzeko helburuarekin, igandean gure konbinatuak arituko dira La Salle Donostia ikastetxean.

Gainera, bi mini selekzioek entrenamendu saio bat izango dute jokalariak pixkanaka gehiago ezagun ditzaten Gabonetako txapelketa dela medio.

Kadete Mailako Mutilentzat Deialdia | 19:15 La Salle Donostia Ikastetxean

ASKATUAK: Ander Oliveira, Telmo Zabala.

EASO: Aitor Anabitarte, Guillermo González, Harri Caballero, Imanol Sarasola, Iñaki Bernabeu, Mikel Bango, Xabier Bastida.

GOIERRI: Oier Chico.

IRAURGI: Joseba Azpillaga, Manex Ansorregi.

OINTXE: Aitzol Lagunilla.

TAKE: Euken Huici.

ZAST: Imanol Artetxe, Joanes Arrieta.

Hautatzaiela: Alberto Ausín

Kadete Mailako Neskentzat Deialdia | 19:15 La Salle Donostia Ikastetxean

EASO: Ainhoa Aizpitarte, Jimena Cobo, Uxue Etxarte, Irati Fajarnes, Judith Navarro, Patricia Oregui, Nora Yurrita.

HONDARRIBIA: Iraia Rodriguez, Nagore Vallejo.

IRAURGI: Aroa Odriozola, Maria Otaegi, Paula San Juan.

OINTXE: Haizea Apellaniz, Nahia Badiola, Saioa Carrascal, Irene Murua.

Hautatzailea: Luis Agirre

Infantil Mailako Mutilentzat Deialdia | 15:30 La Salle Donostia Ikastetxean

ASKATUAK: Ivan Fraile.

BKL: Urko Pérez, Aimar Pascual.

EASO: Iñigo Anduaga, Julen Zulaika, Iker Simon, Eñaut Bauza.

ERROIBIDE: Julen Damboriena, Jon Elola.

IRAURGI: Igor Olazabal, Lander Muñoz, Mikel Iriondo, Iñaki Guerra.

OINTXE: Gorka Vicente.

ORDIZIA: Xuban de Prado, Julen Zufiria.

TAKE: Beñat Etxeberria.

ZAST: Julen Rekalde, Nikola Rekalde.

Hautatzailea: Iñigo Martiarena

Infantil Mailako Neskentzat Deialdia | 15:30 La Salle Donostia Ikastetxean

EASO: Nora Ramos, Aitana Aldaz, Beatriz Artamendi, Claudia Pérez, Naroa Iturrioz.

HONDARRIBIA: Emma Vallejo, Naiara Sandín.

IRAURGI: Ainhoa Aranbarri, June Ansorregi, Naiara Muguruza, Arantxa Sudupe.

ORDIZIA: Elene Sarasola, Arene Etxeberria, Paula Elzaurdi, María Vázquez, Leire Lopetegi, Olaia Galarraga.

ZAST: Nora Bereziartua, Iraia Alday.

Hautatzailea: Asier Recondo

Mini Mailako Mutilentzat Deialdia | 16:45 La Salle Donostia Ikastetxean

BKL: Jon Peralta.

EASO: Iker Navajas, Iñigo Etxezarreta, Julen Garmendia, Miguel Azurmendi, Pablo Juarranz, Xabier Quintela.

HONDARRIBIA: Ekain Zubimendi, Ander Cea.

IRAURGI: Eneko Errasti, Peio Odriozola, Unai Perea.

OINTXE: Gari Azkoaga, Ipar Iturbe, Unax Garcia, Ander Okina.

ORDIZIA: Eneko Martinez, Kepa Telleria, Markel Lasa.

TAKE: Aitzol Etxeberria.

ZAST:Ethan Izeta, Julen Ezeiza.

Hautatzailea: Jon Ormazabal

Mini Mailako Neskentzat Deialdia | 18:00 La Salle Donostia Ikastetxean

BKL: Marta Arregi.

BERA BERA: Lide Etxebeste, Martina Maneiro, Magali Elizalde, Nerea Vidal, Nora Tejedor.

EASO: Nora Pérez, Inés Irazustabarrena, Dara Azcona, Maddi Basterretxea, Maialen Caballero, Beatriz Gómez. Elene Unanue, Naia Coca, Izar Beldarrain.

ESKORIATZA: Amaiur Isasmendi, Laiada Díaz, Maddi de Cesero, Maite Corbal.

GBC: Maider Palomeque.

HONDARRIBIA: Nahia Vázquez.

IRAURGI: Aiora Etxeberria, Intza Egiguren, Martina Etxaniz, Zihara Azkoitia, Naroa Badiola, Irati Azkoitia, Iraia Piris, June Argoitia, Ante Aranbarri, Jone Iribar.

OINTXE: Eider Errasti, Sara López de Arkaute, Alaitz Etxeberria.

ORDIZIA: Sara Elzaurdi, Meder Arsuaga, June Garaialde.

TAKE:Jone Gascés, Izaro Gallego.

Hautatzailea: Oscar Cea

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2017/11/20

    eibar s.a.d. 5

    real betis balompie s.a.d. 0

  • Futbola
    2017/11/19

    real union club 2

    arenas c. 2

  • Futbola
    2017/11/19

    zarautz k.e. 2

    aurrera de vitoria c.d. 5

  • Hockey
    2017/11/19

    junior 3

    at.san sebastian 3

  • Saskibaloia
    2017/11/19

    sammic hosteleria 71

    tau castello 96

  • Saskibaloia
    2017/11/19

    divina seguros joventut 76

    delteco gbc 67

  • Saskibaloia
    2017/11/19

    patatas hijolusa 64

    añares rioja isb 57

  • Saskibaloia
    2017/11/19

    star center-uni ferrol 71

    idk gipuzkoa 61

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa