Asteazkena, 2017.eko Irailak 20
Asteburu honetan (Irailak 24) saio berri bat gertatuko da, eta momentu hauek erabakigarriak izango dira behin betiko zrrendak egiteko.
Kadete Mailako Neskentzat Deialdia | 17:00 La Salle Donostia Ikastetxean
ASKATUAK: Ander Oliveira, Telmo Zabala.
EASO: Aitor Anabitarte, Guillermo González, Harri Caballero, Imanol Sarasola, Iñaki Bernabeu, Mikel Bango, Xabier Bastida.
GOIERRI: Oier Chico.
IRAURGI: Joseba Azpillaga, Manex Ansorregi.
OINTXE: Aitzol Lagunilla.
TAKE: Euken Huici.
ZAST: Imanol Artetxe, Joanes Arrieta.
Hautatzailea: Alberto Ausín
Kadete Mailako Neskentzat Deialdia | 17:00 La Salle Donostia Ikastetxean
EASO: Ainhoa Aizpitarte, Jimena Cobo, Uxue Etxarte, Irati Fajarnes, Judith Navarro, Patricia Oregui, Nora Yurrita.
HONDARRIBIA: Iraia Rodriguez, Nagore Vallejo.
IRAURGI: Aroa Odriozola, Maria Otaegi, Paula San Juan.
OINTXE: Haizea Apellaniz, Nahia Badiola, Saioa Carrascal, Irene Murua, Teresa Isabel Mbomio.
Hautatzailea: Luis Agirre
Infantil Mailako Mutilentzat Deialdia | 18:30 La Salle Donostia Ikastetxean
ASKATUAK: Ivan Fraile.
BKL: Urko Pérez
EASO: Iñigo Anduaga, Julen Zulaika, Iker Simon, Eñaut Bauza.
ERROIBIDE: Jon Elola.
IRAURGI:Igor Olazabal, Lander Muñoz, Mikel Iriondo, Iñaki Guerra.
OINTXE: Gorka Vicente.
ORDIZIA: Xuban de Prado, Julen Zufiria.
TAKE: Beñat Etxeberria.
ZAST: Nikola Rekalde.
Hautatzailea: Iñigo Martiarena
Infantil Mailako Neskentzat Deialdia | 18:30 La Salle Donostia Ikastetxean
EASO: Nora Ramos, Aitana Aldaz, Beatriz Artamendi, Naroa Iturrioz.
HONDARRIBIA: Emma Vallejo, Naiara Sandín.
IRAURGI: Ainhoa Aranbarri, June Ansorregi, Naiara Muguruza, Arantxa Sudupe.
ORDIZIA: Elene Sarasola, Arene Etxeberria, Paula Elzaurdi, María Vázquez.
ZAST: Nora Bereziartua, Iraia Alday.
Hautatzailea: Asier Recondo
eibar s.a.d.
eldense c.d.
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
domusa teknik isb
bosonit unibasket
movistar estudiantes
idk euskotren