Osteguna, 2018.eko Irailak 20
Irailak 23, igandea, Gipuzkoako selekzioak lanean hasiko dira
Kadete neskak
Zarautzeko Antoniano kiroldegian 16:00tan
EASO: UXUE ETXARTE, INES MARTINEZ DE URBINA, JUDITH NAVARRO, TERESA MARIN, PATRICIA OREGI, GARAZI NAVARRO
IRAURGI: PAULA SAN JUAN, AROA ODRIOZOLA, MARIA OTAEGI, SARA LARRAÑAGA
HONDARRIBIA: AINHOA CEA, IRAIA RODRIGO, MARIA MARIEZKURRENA, NORA MECOLETA
ARRASTEKO OINTXE: MAREN VAZQUEZ
ORDIZIA: ELENE SARASOLA, ARENE ETXEBERRIA, PAULA ELZAURDI
ZARAUTZ: NORA BEREZIARTUA
Kadete Mutilak
Donostiako La Salle kiroldegian 17:30tan.
EASO: HARRI CABALLERO, PERU MURGIONDO, IÑAKI ERAUNZETAMURGIL, IÑIGO ANDUAGA, IKER SIMON, EÑAUT BAUZA, DENIS JANSSON
ARRASATEKO OINTXE: AITZOL LAGUNILLA, JULEN LORENZO
ASKATUAK: OIER UNANUE, ANDER OLIVEIRA, AITOR ORTÚN, ADRIAN SAN JOSE
TOLOSAKO: UNAI KONDE, HODEI GIL, BEÑAT ETXEBERRIA
IRAURGI: MIKEL OLAIZOLA, UNAX ODRIOZOLA, MIKEL REZABAL, IGOR OLAZABAL
GOIERRI: ANDER IRURE
HONDARRIBIA: MARTIN VAZQUEZ
ORDIZIA: XUBAN DE PRADO, JULEN ZUFIRIA
BKL: URKO PEREZ,
Infantil Neskak
Zarautzeko Antoniano kiroldegian 17:30
ESKORIATZA: JUNE GUENETXEA
HONDARRIBIA: LUCIA OLAVARRIA, NAROA FRITSCHI
BERA BERA: LIDE ETXEBESTE, SAIOA ALVAREZ, NAROA FERNANDEZ
ORDIZIA: NAIARA IRURETAGOIENA, SARA ELZAURDI, MEDER ARSUAGA, JUNE GARAIALDE
ARRASATEKO OINTXE: ALAITZ ZABALA, EIDER TRUJILLO, JUNE CARMONA, GARAZI AGIRRE
IRAURGI: AIORA ETXEBERRIA, NORA ZUBIAURRE, MARTINA ETXANIZ, UXUE CARRASCO, JONE ARZAMENDI, YAIZA DIAZ, DOLTZA OIARTZABAL
EASO: ELENE UNANUE, MADDI BASTERRETXEA, IZAR BELDARRAIN, NORA PEREZ, IRENE YURRITA, EIDER MUGICA, ELENE ARZAC, AITANA HERNANDEZ, NEREA RODRIGUEZ, VICTORIA SANCHEZ
Infantil Mutilak
Donostiako La Salle kiroldegian 16:00tan
EASO: JULEN BENAGES, PABLO ORTEGA, JON LARREA, MARCOS ZULAIKA, UNAI LARA, MIKEL BERNABEU, AITOR SAN SEBASTIAN, SERGEI ZARAGOZA, IÑIGO ETXEZARRETA, IKER NAVAJAS.
ASKATUAK: IBAI PILARTE
TOLOSAKO: ANDER GORDILLO, AITZOL ETXEBERRIA
ARRASATEKO OINTXE: MIKEL ERRASTI, LANDER AGIRRE
ORDIZIA: ENEKO MARTINEZ
GOIERRI: AITOR VILLALAIN
ZARAUTZ: ETHAN IZETA
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
movistar estudiantes
idk euskotren
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
eibar s.a.d.
eldense c.d.
domusa teknik isb
bosonit unibasket
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.