Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Saskibaloia Euskadiko Kadete eta Infantil mailako aurre selekzioak

Asteazkena, 2018.eko Azaroak 7

Igande honetan, azaroak 11, Euskadiko Selekzioen txanda da, Eibarko Lan Unibertsitatean. Emakumezkoak 11:30tatik 13:00ra eta 16.30etatik 18:00tara. Gizonezkoak berriz, 10:00etatik 11:30etara eta 15:00etatik 16:30tara.
NESKAK
INFANTIL
Araski: Olatz Ajuriagoxeaskoa, Irati Betolaza, Uxue Estremado.
San Viator: Aiala Ruiz de Arbulo, aitana Nanclares.
Easo: Irene Yurrita, Eider Mugika, Victoria Sanchez, Nora Perez.
Iraurgi: Doltza Oiartzabal, Jone Arzamendi,
Aresko: June Guenetxea.
Ointxe: Garazi Agirre.

Gernika Kesb: Naia Zubiaga, Nile Mugira.
Atxuri: Malen Markoartu.
Dosa Salesianos: Noa Abeba.
La Salle: Noa Romaña.

KADETE
Araski: Maider Castellano, Sonia Pereda, Silvia Otokhagua.
Araba: Paula Gonzalez, Ane Valle.
Easo: Uxue Etxarte, Judith Navarro.
Iraurgi: Paula San JUan, Maria Otaegi.
Hondarribia: Ainhoa Cea, Nora Mecoleta.

Loiola Indautxu: Joane Legarreta, Richis Omoruyi.
Askartza: Ane Alonso.
Santutxu: Miriam Cuesta.
Tabirako: Naia Puente.
Gernika: Irune Orio.
Ibaizabal: Olaia Arenas.

MUTILAK
INFANTIL
Araberri: Mikel Andres, Asier Perez.
Take: Ander Gordillo.
Easo: Jon Larrea, julen Benegas, Sergey Zaragoza.
Ointxe: Markel Errasti, Lander Aguirre.
Goierri: Aitor Villain.Tabirako: Mikel Amesti, Xabier Echenique, Jokin Camarero.
Loiola Indautxu: Guillermo Ruiz, Markel Iturrioz.
Santurztzi: Mario lopez.
Santutxu: David Monge.
Maristas: Julen Garcia.
KADETE
Baskonia: Jon Canales, Joseba Querejeta, Imanol Lasarte, Alejandro Lopez, Ondrej Hustak, Adam Hustak, Serigne, Moustapha.
Araberri: Hugo Arbosa.
Ointxe: Julen Lorenzo, Aitzol Lagunilla.
Askatuak: Oier Unanue, Ander Oliveira.
Take: Beñat Etxeberria.

Bilbao Basket: Iker Cortajarena, Gorka Allende, Iker Chacon, Elvis, Soluchukwu, Javier Rodriguez.
Santurtzi: Markel Calvo.

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Hockey
    2019/04/21

    real sociedad de f. s.a.d.

    grodno

  • Eskubaloia
    2019/04/21

    c.d. bidasoa-irun

    bm sinfin

  • Futbola
    2019/04/21

    real sporting de gijon s.a.d. b

    real union club

  • Futbola
    2019/04/21

    eibar s.a.d

    berriozar cf

  • Futbola
    2019/04/21

    eibar s.a.d.

    at de madrid c. s.a.d.

  • Saskibaloia
    2019/04/21

    delteco gbc

    divina seguros joventut

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa