Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Saskibaloia Euskadiko Kadete eta Infantil mailako aurre selekzioak

Asteazkena, 2018.eko Azaroak 7

Igande honetan, azaroak 11, Euskadiko Selekzioen txanda da, Eibarko Lan Unibertsitatean. Emakumezkoak 11:30tatik 13:00ra eta 16.30etatik 18:00tara. Gizonezkoak berriz, 10:00etatik 11:30etara eta 15:00etatik 16:30tara.
NESKAK
INFANTIL
Araski: Olatz Ajuriagoxeaskoa, Irati Betolaza, Uxue Estremado.
San Viator: Aiala Ruiz de Arbulo, aitana Nanclares.
Easo: Irene Yurrita, Eider Mugika, Victoria Sanchez, Nora Perez.
Iraurgi: Doltza Oiartzabal, Jone Arzamendi,
Aresko: June Guenetxea.
Ointxe: Garazi Agirre.

Gernika Kesb: Naia Zubiaga, Nile Mugira.
Atxuri: Malen Markoartu.
Dosa Salesianos: Noa Abeba.
La Salle: Noa Romaña.

KADETE
Araski: Maider Castellano, Sonia Pereda, Silvia Otokhagua.
Araba: Paula Gonzalez, Ane Valle.
Easo: Uxue Etxarte, Judith Navarro.
Iraurgi: Paula San JUan, Maria Otaegi.
Hondarribia: Ainhoa Cea, Nora Mecoleta.

Loiola Indautxu: Joane Legarreta, Richis Omoruyi.
Askartza: Ane Alonso.
Santutxu: Miriam Cuesta.
Tabirako: Naia Puente.
Gernika: Irune Orio.
Ibaizabal: Olaia Arenas.

MUTILAK
INFANTIL
Araberri: Mikel Andres, Asier Perez.
Take: Ander Gordillo.
Easo: Jon Larrea, julen Benegas, Sergey Zaragoza.
Ointxe: Markel Errasti, Lander Aguirre.
Goierri: Aitor Villain.Tabirako: Mikel Amesti, Xabier Echenique, Jokin Camarero.
Loiola Indautxu: Guillermo Ruiz, Markel Iturrioz.
Santurztzi: Mario lopez.
Santutxu: David Monge.
Maristas: Julen Garcia.
KADETE
Baskonia: Jon Canales, Joseba Querejeta, Imanol Lasarte, Alejandro Lopez, Ondrej Hustak, Adam Hustak, Serigne, Moustapha.
Araberri: Hugo Arbosa.
Ointxe: Julen Lorenzo, Aitzol Lagunilla.
Askatuak: Oier Unanue, Ander Oliveira.
Take: Beñat Etxeberria.

Bilbao Basket: Iker Cortajarena, Gorka Allende, Iker Chacon, Elvis, Soluchukwu, Javier Rodriguez.
Santurtzi: Markel Calvo.

Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Futbola
    2019/01/24

    real union club sad

    peña sport f.c.

  • Futbola
    2019/01/20

    cultural de durango 1

    real sociedad s.a.d. b 3

  • Mahai tenisa
    2019/01/20

    marpex beraun errenteria t.m. 3

    irun leka enea 4

  • Eskubaloia
    2019/01/20

    nykobing falster 31

    super mara bera bera 26

  • Errugbia
    2019/01/20

    hernani c.r.e 10

    fc barcelona 22

  • Saskibaloia
    2019/01/20

    idk gipuzkoa 74

    snatts femeni sant adria 54

  • Mahai tenisa
    2019/01/20

    hotel-museo patria chica priego tm 1

    irun leka enea 4

  • Futbola
    2019/01/20

    añorga k.k.e 3

    berriozar cf 0

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa