Osteguna, 2018.eko Abenduak 13
Jada dauzkagu Kadete eta Infantil Mailetako Espainiako Txapelketak jokatuko dituzte selekzioak. Hautatzaileek 12ko jokalarien zerrendak eman dituzte eta hurrengo entrenamendu saioa datorren igandean izango da, Eibarko Lan Unibertsitatean.
NESKEN INFANTIL
El entrenamiento se realizará el próximo día 16 de diciembre de 2018 (domingo), en la Universidad Laboral de Eibar (Avenida Otaola, 29 --- Eibar), según el siguiente plan de trabajo:
- Entrenamiento: 11,30 a 13,00 horas (presentarse a las 11,00 horas)
- Comida: 13,30 horas
- Entrenamiento: 16,30 a 18,00 horas
Araski: Olatz Ajuriagoxeaskoa, Uxue Estremado.
San Viator: Aiala Ruiz de Arbulo.
Easo: Irene Yurrita, Eider Mugica.
Iraurgi: Doltza Oiartzabal.
Aresko: June Guenetxea.
Ointxe: Garazi Agirre.
Gernika Kesb: Naia Zubiaga, Nile Mugira.
Atxuri: Malen Markoartu.
Dosa Salesianos: Noa Abeba.
NESKEN KADETE
El entrenamiento se realizará el próximo día 16 de diciembre de 2018 (domingo), en la Universidad Laboral de Eibar (Avenida Otaola, 29 --- Eibar), según el siguiente plan de trabajo:
- Entrenamiento: 11,30 a 13,00 horas (presentarse a las 11,00 horas)
- Comida: 13,30 horas
- Entrenamiento: 16,30 a 18,00 horas
Araski: Maider Castellano, Sonia Pereda.
Easo: Uxue Etxarte, Judith Navarro.
Iraurgi: Paula San Juan, Maria Otaegi.
Hondarribia: Nora Mecoleta.
Loiola Indautxu: Joane Legarreta, Richis Omoruyi.
Askartza: Ane Alonso.
Gernika: Irune Orio.
Ibaizabal: Olaia Arenas.
MUTILEN INFANTIL
El entrenamiento se realizará el próximo día 16 de diciembre de 2018 (domingo), en la Universidad Laboral de Eibar (Avenida Otaola, 29 --- Eibar), según el siguiente plan de trabajo:
- Entrenamiento: 10,00 a 11,30 horas (presentarse a las 09,30 horas)
- Comida: 13,00 horas
- Entrenamiento: 15,00 a 16,30 horas
Araberri: Mikel Andres, Asier Perez.
Easo: Jon Larrea, Julen Benages, Sergey Zaragoza.
Ointxe: Markel Errasti, Lander Aguirre.
Tabirako: Mikel Amesti, Xabier Echenique, Jokin Camarero.
Loiola Indautxu: Guillermo Ruiz, Markel Iturrioz.
Santurtzi: Mario Lopez.
Santutxu: David Monge.
KADETE MUTILAK
El entrenamiento se realizará el próximo día 16 de diciembre de 2018 (domingo), en la Universidad Laboral de Eibar (Avenida Otaola, 29 --- Eibar), según el siguiente plan de trabajo:
- Entrenamiento: 10,00 a 11,30 horas (presentarse a las 09,30 horas)
- Comida: 13,00 horas
- Entrenamiento: 15,00 a 16,30 horas
Baskonia: Joseba Querejeta, Alejandro Lopez, Ondrej Hustak,, Serigne Moustapha.
Araberri: Hugo Arbosa.
Ointxe: Julen Lorenzo, Aitzol Lagunilla.
Take: Beñat Etxeberria.
Bilbao Basket: Iker Cortajarena, Gorka Allende, Iker Chacon, Javier Rodriguez.
domusa teknik isb
bosonit unibasket
movistar estudiantes
idk euskotren
guuk gipuzkoa basket
melilla baloncesto club
c.d. bidasoa-irun
helvetia anaitasuna
villarreal c.f. s.a.d.
at de madrid c. s.a.d.
eibar s.a.d.
eldense c.d.