Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Igeriketa Brontzezko bost domina, Estatuko nagusi eta junior mailako igeriketa txapelketan

Larunbata, 2017.eko Abuztuak 5

Abuztuak 1etik 5era, Terrasan, Estatuko igeriketa txapelketa jokatu da. Bidasoa taldeko Oskitz eta Aritz Aguilar (2), Ander Arruabarrena, Alejandor Lopez, Brontzezko domina irabazi dute.
Hauek dira gipuzkoarrak egindako emaitzak:
NESKAK
SENIOR
AMAIA CENDOYA (Bidasoa)
50 Tximeleta: 14. -28.83
50 Libre: 12.-27.36
MAIALEN SAEZ (Bidasoa)
100 Libre: 28.-59.51
200 Libre: 14.-2:07.18
NURIA BOYERO (Bidasoa)
50 Tximeleta: 22. 29.11
100 Tximeleta: 25.-1:05.60
BIDASOA
Senior
4x100 Libre: 9. (Amaya Cendoya, Maialen Saez, Maddi Fernandez, Nuria Boyero) 3:58.94

JUNIOR
17-Urte
MAIDER REDIN (Easo)
50 Bizkar: 20ª -31.26
50 Libre: 18.-29.02
100 Bizkar: 6.- 1:08.12 serietan, 1:06.56 egin du
200 Bizkar: 9.-2:31.46 serietan 2:27.77 egin du
MADDI FERNANDEZ (Bidasoa)
100 Bizkar: 8.- 1:09.06 serietan, 1:08.64 egi du
NEREA DIAZ (Aloña Mendi)
100 Bizkar: 14.-1:09.58

16-Urte
NORA SEGUROLA (Fortuna)
50 Libre: 18.-28.24
100 Bizkar: 8.-1:08.36
200 Bizkar: 6.-2:26.62
MAITE BARRUTABEÑA (Urbat)
100 Bizkar: 10.- 1:08.76
100 Bular: 18.-1:20.74
100 Libre: 24.-1:01.47
200 Bizkar: 10.-2:27.90
200 Estilo: 13.-2:32.25
JONE GOENAGA (Izarraitz)
100 Bizkar: 27.- 1:10.33
100 Libre: 30. 1:01.77

MUTILAK
SENIOR
OSKITZ AGUILAR (Bidasoa)
50 Libre: 7.- 23.32
100 Libre: 3. BRONTZEA 50.34
ION MUGIKA (Bidasoa)
50 Bizkar: 20. -27.78
100 Bizkar: 15.-59.39

JUNIOR
18-Urte
ANDER ARRUABARRENA (Bidasoa)
100 Bizkar: 3. BRONTZEA-58.91
200 Tximeleta: 5º-2:07.26
200 Bizkar: 4º-2:08.48
ARITZ AGUILAR (Bidasoa)
800 Libre: 24.- 8:32.49
1500 Libre: 4.-16:19.61
400 Libre: 3. BRONTZEA 4:02.35
200 Libre: 3. BRONTZEA 1:54.41
ALEJANDRO LOPEZ (Bidasoa)
100 Bular: 6.-1:07.30
200 Bular: 3. BRONTZEA- 2:24.29
GORKA OLAIZOLA (Bidasoa)
50 Libre: 26. -25.28
100 Libre: 23.- 54.77
200 Libre: 15.-1:59.23
YERAI GONZALEZ (Bidasoa)
50 Libre: 31. 25.54

17 Urte
XABIER AGUILAR (Bidasoa)
400 Estilo: 28.-4:52.54
200 Tximeleta: 8º-2:12.62 en series ha hecho 2:09.18
400 Libre: 33.-4:17.26
NIKOLAS ILLARRAMENDI (Zarautz Balea)
400 Estilo: 23.-4:48.28
200 Tximeleta: 7.-2:11.35 serietan 2:09.27 egin du
400 Libre: 27.-4:15.51
100 Tximeleta: 16.-59.28
200 Libre: 36.-2:02.90
JULEN MADRAZO (Bidasoa)
100 Libre: 26º- 55.15
400 Libre: 21º-4:14.74
200 Libre: 21.-2:00.14

BIDASOA
Junior
4x200 Libre: 4. (Ander Arruabarrena, Julen Madrazo, Gorka Olaizola, Aritz Aguilar) 7:46.99
4x100 Libre: 9. (Gorka Olaizola, Xabier Aguilar, Julen Madrazo, Yeray Gonzalez) 3:39.43
4x100 Estilo: 5. (Ander Arruabarrena, Alejandro Lopez, Xabier Aguilar, Aritz Aguilar) 3:58.60


Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2017/12/15

    levitec huesca 73

    sammic hosteleria 69

  • Eskubaloia
    2017/12/13

    fertiberia puerto sagunto 20

    c.d. bidasoa irun 28

  • Errugbia
    2017/12/10

    avk bera bera r.t. 16

    bathco rugby club 15

  • Futbola
    2017/12/10

    real racing club s.a.d. 0

    real sociedad de f. s.a.d. "b" 0

  • Futbola
    2017/12/10

    real sporting de gijon s.a.d. "b" 2

    real union club 1

  • Errugbia
    2017/12/10

    hernani c.r.e. 33

    getxo r.t. 0

  • Futbola
    2017/12/10

    logroño cdef 5

    añorga k.k.e 1

  • Futbola
    2017/12/10

    real sociedad de f. s.a.d. 0

    malaga c.f. s.a.d. 2

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa