Kirolak.net

 

Hemen zaude::

  1. Hasiera
  2. Berriak
  3. Berrien xehetasunak

Euskal Pilota Eskuko Berezkoen Gipuzkoako Txapelketako finalak jokatuko dituzte larunbatean, Tolosan

Asteazkena, 2018.eko Maiatzak 16

Ibarluzea (Goierri) eta Otaegi (Txapagain) izango dira aurrez aurre lehenik, alebinen mailako lehian, eta ondoren Orbegozok (Añorga) eta Amundarainek (Tolosa-Aurrera) neurtuko dituzte indarrak infantilen mailakoan; 16:30ean hasiko da jaialdia, Beotibarren

Eskuko Berezkoen Gipuzkoako Txapelketako finalak jokatuko dituzte, larunbatean, Tolosako Beotibarren. 16:30ean hasiko da jaialdia. Lehenik, 2. urteko alebinen lehian, Goierriko Ibarluzea eta Txapagaingo Otaegi izango dira aurrez aurre. Ondoren, infantiletan, Añorgako Orbegozok eta Tolosa-Aurrerako Amundarainek neurtuko dituzte indarrak.





Hona hemen finalen jaialdia:



Maiatzak 19, larunbata, 16:30, Tolosa-Beotibar:


1. 2. urteko alebinak: IBARLUZEA (Goierri) / OTAEGI (Txapagain)

2. Infantilak: ORBEGOZO (Añorga) / AMUNDARAIN (Tolosa-Aurrera)









Eple klubeko Etxeberria eta Aloña Mendiko Sarabia gelditu dira finalen atarian alebinen mailan, eta infantiletan Lapke klubeko Garciak eta Añorgako Amianok galdu zituzten finalerdiak. Hain zuzen ere, hauxek dira finalerdietako emaitzak:




Maiatzak 12, larunbata, 16:00, Tolosa-Beotibar


1. 2. urteko alebinak: IBARLUZEA (Goierri) 16 / ETXEBERRIA (Eple) 10

2. 2. urteko alebinak: OTAEGI (Txapagain) 16 / SARABIA (Aloña Mendi) 9

3. Infantilak: GARCIA (Lapke) 8 / ORBEGOZO (Añorga) 18

4. Infantilak: AMIANO (Añorga) 12 / AMUNDARAIN (Tolosa-Aurrera) 18









2. urteko alebinen mailako 10 pilotarik hartu dute parte 2018ko Eskuko Berezkoen Gipuzkoako Txapelketan, eta infantil mailako beste 10k; buruz buru jokatu dute:



2. URTEKO ALEBINAK


ARRILLAGA (Gazteleku)
BIDEZABAL (Ilunpe)
ELOSEGI (Ilunpe)
ETXEBERRIA (Eple)
IBARLUZEA (Goierri)
JUARISTI (Aloña Mendi)
LEONET (Oiarpe)
OTAEGI (Txapagain)
RUIZ (Zazpi Itturri)
SARABIA (Aloña Mendi)



INFANTILAK


AMIANO (Añorga)
AMUNDARAIN (Tolosa-Aurrera)
ARANBARRI (Azkoitia)
ARRIZABALAGA (Ilunpe)
CAMINA (Eibar)
GARCIA (Lapke)
IZTUETA (Tolosa-Aurrera)
ORBEGOZO (Añorga)
TELLERIA (Tartaloetxe)
ZUBIZARRETA (Lapke)







Estatuko ligak

Gipuzkoako taldeak !!
 Nazioarteko eta Estatu Mailako Lehiaketak

  • Saskibaloia
    2018/05/27

    montakit fuenlabrada 84

    delteco gbc 70

  • Hockey
    2018/05/27

    spv complutense 2

    real sociedad s.a.d. 4

  • Futbola
    2018/05/27

    real sociedad de f. s.a.d. "b" 1

    fuenlabrada 1

  • Errugbia
    2018/05/26

    hernani c.r.e. 30

    ciencias sevilla r.c. 17

  • Hockey
    2018/05/26

    complutense 2

    real sociedad 1

  • Areto Futbola
    2018/05/26

    bilbo cfs 3

    ordizia k.e. 2

  • Eskubaloia
    2018/05/26

    hotel gran bilbao zuazo 24

    super amara bera bera 28

  • Futbola
    2018/05/23

    athletic club 2

    real sociedad de f. s.a.d. 1

Emaitza gehiago

Lotura interesgarriak

Argazki galeria

Argazki galeria
AFEDEGIren logotipoa